İğneli Epilasyon Mucizeyi iğneli epilasyonda buldum! Umutsuz olmayın!

anladım canm evet bir çoğumuzun sorunu bu her taraftan çıkıyolra sebepler var tabıkı ilaçlar lazer falan derken bu hale geliyooo inşallah düşündüğün gibi kurtulursun .. canm rahatsız etmeyecek sekılde ıse bence bırak onları... cok tuhaff baya bı aynı aynı olmus seanslar o zaman azalma hıc olmamıs demekkıı..gerçi artık yapmayalım da demişler sana ama işk halıne gore ıgnelıye baslamadan oncekı yanı ne dıyebılırsın ne kadrı gıttı sence

Kac sene gitmistinuz önceden lazerw ? Bide her gittiginizde 1 saat mi sürdü yaklasik 10 ay olmuş hic azalma falan olmadi mi hani diyolar ya ilk bir saat olur sonra düşer 10 dk falan filann ..birde sivilce ilaclaeu bende kullanmistim cildi cokk ama cok hasslastiriyo sizin İğneliye i ilacı birakriktan sonra baslmaniz daha iyu olmaz miydi ..
Ilaci bitirdikten 5 ay kadar sonra basladim zaten ona ragmen aşırı hassas ; (

anladım canm evet bir çoğumuzun sorunu bu her taraftan çıkıyolra sebepler var tabıkı ilaçlar lazer falan derken bu hale geliyooo inşallah düşündüğün gibi kurtulursun .. canm rahatsız etmeyecek sekılde ıse bence bırak onları... cok tuhaff baya bı aynı aynı olmus seanslar o zaman azalma hıc olmamıs demekkıı..gerçi artık yapmayalım da demişler sana ama işk halıne gore ıgnelıye baslamadan oncekı yanı ne dıyebılırsın ne kadrı gıttı sence
Ya inan eski halimi tam olarak hatirlamiyoruk resimde cekmistim ama ona ragmen,belkide ondan garibime gidiyor şuanda tuylerim ve aktif olarak cikan sert bi kac kil oldugu icin hala ayniymis gibi geliyor . Iyice baktigik zaman boynumda azalma var biraz onu farkediyorum fuallerimdede var gibi. Eski halimi ozluyorum o yuzden sifirlanana kdr hic azalmayacak bitmeyevekmis gibi geliyor pskolojim iyice bozuldu hem maddi hem manevi olarak coktum

Son düzenleme:
Ya inan eski halimi tam olarak hatirlamiyoruk resimde cekmistim ama ona ragmen,belkide ondan garibime gidiyor şuanda tuylerim ve aktif olarak cikan sert bi kac kil oldugu icin hala ayniymis gibi geliyor . Iyice baktigik zaman boynumda azalma var biraz onu farkediyorum fuallerimdede var gibi. Eski halimi ozluyorum o yuzden sifirlanana kdr hic azalmayacak bitmeyevekmis gibi geliyor pskolojim iyice bozuldu hem maddi hem manevi olarak coktum
Siz kime gidiyorsunuz iğneli epilasyon için

Alev hanım istanbul'da nerde acaba? Ben de gitmek istiyorum, kaç gündür yorumları okuyorum karar veremedim bir türlü. Ben de lazer mağduruyum... yardımcı olursanız çok sevinirim

canım bakalım artık eğer Alev Hanım dönmezse ben okuluma yakın olan Kadıköy'de Gül Hanıma gideceğim.Bayağı olumlu yorumlar var.Kaşı da müthiş alıyormuş bir arkadaşım yine ona aldırmış toptan onda hallolur bu tür işlerim.Aradım kadını dakikası 2 tl yapıyormuş iğneliyi,biraz uçuk ama en azından yol derdim olmayacak e bir de işinin ehli olduğuna eminim.Annem de onu destekledi evlere gitmeni istemiyorum dedi ama ben haberdar ederim seni:) Ben şahsen alt kısmı lazerle hallederim heralde(henüz kararsızım ama genitale lazer konusunda endişelerim var da)

Çünkü bu iğneliye can da para da dayanmaz heralde,üstteki sorunlu bölgeleri de iğneliyle hallederim.. Kolu da hallettrsem mi kararsızım ama ömr boyu ağda yüzü görmek istemiyorum :KK43: Şaka maka bu kıl tüy için servet harcamak lazım yaaa:KK43:

Merhaba bende kadıköy yakinlarinda oturuyorum gül.hanim nerede tam olarak adres verirmimisiniz lütfen sizden haber bekliyorym benimde moralim çok bozuk

kızlaaar ben yaptırdım işte sonuç ortada valla o eski halimden eser yok şimdi:KK70:D maymundum insana döndüm resmen :))))) baya memnunum bide bu sitede alev hanıma yaptıran 2 veya 3 kişi daha vardı galiba onlarda memnundu bende sırf ev diye gitmeseydim psikolojim hala bozuk olacaktı ama herkesin kendi kararı ben riske girdim gittim umduğumdan kat be kat iyi çıktı ev olayı rahat ve temiz :KK70:
Lütfen allah rızası için numarasını verin arayayim kesinlikle bir bahane bulurum sizden aldigimi solemem lütfen bana da yardımcı olun :KK43:(

Meraba ben bu bayana mesaj atmistim eskiden maille yollamisti numarasini yarin bakarim maillerime bulabilirsem yollarim size numarasini, ama konuyu acan kisiye reklam amacli uyelik denmisti, o yuzden ben gitmeye cesaret edememistim, haberiniz olsun, iyi geceler

Merhaba ben 4 yıl önce akev hanıma gidiyordum ancak numaralarım silinince iletişime geçemiyorum lütfenn çok rica ediyorum telefonunu paylaşabilir misiniz?
Yardım ederseniz çok hayra geçer lütfen

Çok yoğun mu yüzün? Eğer dayanabilirim bir süre diyorsan tek seferde bile biter. Çünkü Alev Hanım'ın yaptığı yerden bir daha çıkmıyor. Sonra yeni (seans esnasında henüz çıkmamış olanlar) çıkarsa 2. bir seansta onları da yapar ve sonsuza dek kurtulursun. Benim çenemde bir tane artık tüy olmaktan çıkmış sert bir kıl vardı. Cımbızla çektikten 3 gün sonra tekrar çıkardı. Tam 1 ay oldu hala çıkmadı. İnanılmaz birşey. :KK52:

Canım merhaba, ben alev hanımın eski müsterilerindenim sanırım sende gitmişsin ancak benim numaralarım silindiği için 4 senedir iletişime geçemedim çok rica ediyorum numarasını paylaşır mısın büyük sevap olur valla lütfen çok acill özrl yaz istersen

Ya o iğneli epilasyon yapan bayanın numarasını bana özelden atabilir misiniz yalvarıyorum pkodan dolayı kıllanmalarım arttı ve lazer göbekte işe yaramadı bende mecbur iğneli epilasyondan başka çarem yok

X