Mucizelere İnanın Ve Asla Vazgeçmeyin

Evet malesef oyle maddi manevi fakat kucağımıza alırsak daha rahat edicez İnslalah 😘 yok yaşım genç 30 yaşındayım ben normal adet olamıyordum ilaçla adet oluyorum.Yumurtam yok gibi bişey çok az denecek kadar az o yüzden tüp bebek yada normal hamile kalmıyorum.Bizimde son çare donasyon oldu .Yok hayır hepsi gizli soylenmiyor.Kiz erkek seçimi oluyormuş fakat biz seçim yapmadık zaten onun için ekstra ücret aliniyormus .Saç göz kan grubunu aliyorlar .Amin inşallah 🙏♥️
Amin ins sağ salim kucağına alırsın 🤲
Amh, fsh kaçtı?
Ne kadara mal olldu totalde?

Amin ins sağ salim kucağına alırsın 🤲
Amh, fsh kaçtı?
Ne kadara mal olldu totalde?
Amin canım saol inşallah 🙏♥️ Hiç bilmiyorum ki canım kaçtı doktor ne dediyse yaptık kontrollere gittim değer olarak hiç bakmadim açıkçası doktorda söylemedi hiç ben yumurta Donasyonu yaptırdım o yüzden bıraz pahalıya mal oldu bu 3.transferimdi o yüzden biraz daha uyguna geldi her yerde zaten fiyat değişiyor 2000 bini buluyor toplam şimdi daha fazladır belkide

Amin canım saol inşallah 🙏♥️ Hiç bilmiyorum ki canım kaçtı doktor ne dediyse yaptık kontrollere gittim değer olarak hiç bakmadim açıkçası doktorda söylemedi hiç ben yumurta Donasyonu yaptırdım o yüzden bıraz pahalıya mal oldu bu 3.transferimdi o yüzden biraz daha uyguna geldi her yerde zaten fiyat değişiyor 2000 bini buluyor toplam şimdi daha fazladır belkide
Hem maddi hem manevi yorucu Rabbim boşa çıkartmasın emekleri🤲

Donasyonda zorlandın mı kararda?

E
Hem maddi hem manevi yorucu Rabbim boşa çıkartmasın emekleri🤲

Donasyonda zorlandın mı kararda?
Evet canım zor süreç maddi manevi tabiki Amin inşallah 🙏♥️ İlk karar verdiğimiz de çok zorlandık nasıl olucak nasıl yapicaz diye ama dedim ki rabbim hayırlısını nasip etsin 🤲 Bismillah diyip başladık çok şükür iyiki de yaptırdım benim başka caremde yoktu zaten

Merhaba ,inş bi dahakine kucağınıza alırsınız bebeğinizi🤲

Amh, fsh kaçtı sizde?
Dr hangi vitaminleri verdide iyyileşti yumurtaların durumu?
Alttan muayenede kaç yumurta görüyordu Dr?
Merhaba;
Amh ilk 0.31 bir yıl sonra 0.42
Fsh 5 -6-7-8 değişiyor
Yumurta sayım pek değişmedi 20. Günü 2 tane adetin 2. Günü yine 2 tane. Toplanınca 6 tane toplandı 4 ü döllendi ama transfer aşamasına gelmedi.
Eşimin sperm sayısı az. Bugün ultrason u vardı tek taraflı varikösel olabilirmiş.
2 kere tüp bebek tedavisi gördüm. Dr sadece biesteron ve quenzim q10 kullan dedi. Üniversite hastanesinde tedavi gördüm.
1. Tedavide yarısı boş çıkınca 2. Tedaviden önce mfk takviyelerini kullandım 4 aydan fazla. Regl döngüsü 24-25 güne düşmüştü. Mfk takviyelerinden sonra tam 28 günde bir regl oluyorum. Mfk 4 aydan sonra kullanmadım tekrar. Bu sefer farklı vitaminlere yöneldim. Tamamen araştırmalarıma göre:

Resvaratrol , antulus omega, q10, melatonin, d3 k2, b12, glutatyon, bitkisel suplementler, proceive nac 600 , nadh, biesteron şuan kullandığım takviyeler aynı şekilde eşim ile birlikte kullanıyoruz. Ve bütün bunlar bayağı maliyetli oluyor.
Akapuntur düşünüyorum en az 5-6 seans henüz başlamadım.

Merhaba;
Fsh 5 -6-7-8 değişiyor
Yumurta sayım pek değişmedi 20. Günü 2 tane adetin 2. Günü yine 2 tane. Toplanınca 6 tane toplandı 4 ü döllendi ama transfer aşamasına gelmedi.
Eşimin sperm sayısı az. Bugün ultrason u vardı tek taraflı varikösel olabilirmiş.
2 kere tüp bebek tedavisi gördüm. Dr sadece biesteron ve quenzim q10 kullan dedi. Üniversite hastanesinde tedavi gördüm.
1. Tedavide yarısı boş çıkınca 2. Tedaviden önce mfk takviyelerini kullandım 4 aydan fazla. Regl döngüsü 24-25 güne düşmüştü. Mfk takviyelerinden sonra tam 28 günde bir regl oluyorum. Mfk 4 aydan sonra kullanmadım tekrar. Bu sefer farklı vitaminlere yöneldim. Tamamen araştırmalarıma göre:

Resvaratrol , antulus omega, q10, melatonin, d3 k2, b12, glutatyon, bitkisel suplementler, proceive nac 600 , nadh, biesteron şuan kullandığım takviyeler aynı şekilde eşim ile birlikte kullanıyoruz. Ve bütün bunlar bayağı maliyetli oluyor.
Amh nın düşmemesi iyi olmuş adına.

Mfk sende stkili du mu?

Banada Dr pomacaps, maxijuno, Qenzim q 10, resveratrol d vitamini, balık yağı glifor verdi.
Ama 2 yılı gecti sonuç alamadik.
Takviyeleri kullanalı 1 yil oldu ara ara bıraktım.

benim fsh 16 idi aylar önce, senin avantajın daha düşük olması bu iyi.

Dr lar "amh 0 karda ise tüp bile zor" diyorlar.yoruldum ve yıprandım artık.

Rabbim inş bekleyen herkesede nasip etsin🤲
Seni o kadar iyi anliyorum ki, o yollar çok yıpratıcı yorucu.
Dr a göre sıkıntı neydi tüp tedavisine başlandı, amh, fsh kaçtı?
Amin isteyen herkeze inşallah. Benm hormonlarlada hiç bir sıkıntı cıkmadı hiç bi zaman . Cıkolata kıstındrn dolayı ıkı tüpüm alındı o yüzden tüp bebek yapıyoruz onun dısında başka bıse yoktu zaten. Negatif almamın sebebı ise cıkolata kıstındn dolayı yumurtalar kalıtesızlesıyor sanırım

Amh nın düşmemesi iyi olmuş adına.

Mfk sende stkili du mu?

Banada Dr pomacaps, maxijuno, Qenzim q 10, resveratrol d vitamini, balık yağı glifor verdi.
Ama 2 yılı gecti sonuç alamadik.
Takviyeleri kullanalı 1 yil oldu ara ara bıraktım.

benim fsh 16 idi aylar önce, senin avantajın daha düşük olması bu iyi.

Dr lar "amh 0 karda ise tüp bile zor" diyorlar.yoruldum ve yıprandım artık.
Fsh ı hayıt bitkisi düşürüyor. Nutraxın woman's var bitkisel içerikli takviye.
Fsh dan ziyade kaç tane folikül var ve kaç tane gelişiyor.5. Güne geliyor mu?
Amh 1 yıldır baktırmıyorum. Farklı yerlerde bakıldı belki labaratuar farklıdır belki de yanlış ölçülmüştür.
Mfk etkisi oldu mu bilmiyorum ama regl kanamam azalmıştı arttı. Döngü günü 24.25 idi. 27-28 oldu. Öncesinde 4 yumurtadan 2 tane yumurtam boş çıkmıştı. Sonrasında boş hiç çıkmadı. Ancak yine de sonuç olmadı. Belki de bana anca bu kadar etki edebildi.
Moralinizi bozmayın durmadan denemeye devam edin. Allah ol derse olur. Bir çok örnek var.
İnsülin direnciniz varsa ona yoğunlaşın bu bile tek başına gebe kalamamak da etkili diyorlar

Son düzenleme:
Amh 1 yıldır baktırmıyorum. Farklı yerlerde bakıldı belki labaratuar farklıdır belki de yanlış ölçülmüştür.
Mfk etkisi oldu mu bilmiyorum ama regl kanamam azalmıştı arttı. Döngü günü 24.25 idi. 27-28 oldu. Öncesinde 4 yumurtadan 2 tane yumurtam boş çıkmıştı. Sonrasında boş hiç çıkmadı. Ancak yine de sonuç olmadı. Belki de bana anca bu kadar etki edebildi.
Moralinizi bozmayın durmadan denemeye devam edin. Allah ol derse olur. Bir çok örnek var.
İnsülin direnciniz varsa ona yoğunlaşın bu bile tek başına gebe kalamamak da etkili diyorlar
Canım inş hep beraber iyi sonuçlar alırız🤲

Insülin direncinicin Tsh ye bakıldı hamd olsun.

Hayıt kapsülü vermişti Dr kullandim bi süre.
Şimdiler çayını içtiyorum.

Mfk en azından sende kanamayı çoğaltmış boş çıkmamış bu bile iyi bi etki.
Ins devamıda gelir🤲

Vitamin almanda kalite için ins iyi olabilir.
Balık yağı vs.

Ist.da oturuyorsan şelasyon tedaviside alabilirsin hücre için iyi bi tedavi. Netten araştrabilirsin.

Ben yaptırdım henüz sonuç almadım ama genel sağlığa faydası var inş hamile kalmamizıda kolaylaştırır çokça amin🤲

Amin isteyen herkeze inşallah. Benm hormonlarlada hiç bir sıkıntı cıkmadı hiç bi zaman . Cıkolata kıstındrn dolayı ıkı tüpüm alındı o yüzden tüp bebek yapıyoruz onun dısında başka bıse yoktu zaten. Negatif almamın sebebı ise cıkolata kıstındn dolayı yumurtalar kalıtesızlesıyor sanırım
Inş kolaylaşır zorluklar tüm bekleyenlerle beraber🤲

Nutraxin womens canım fsh düşmesi için miydi hayıt gibi, Dr mu vermişti?
Sen kaç ay kullandın etkisi oldu mu?

Merhaba;
Fsh 5 -6-7-8 değişiyor

Bu arada ben akapunkturda yaptırmıştım.

Nutraxin womens canım fsh düşmesi için miydi hayıt gibi, Dr mu vermişti?
Sen kaç ay kullandın etkisi oldu mu?
Hiç bir dr ne yazık kı bana vitamin ismi vermedi. Ben araştırmalarımla alıp kullanıyorum. Çok değil 1 aydır kullanıyorum ama çok net yumurtlamayı hissettiğim ay diyebilirim

Kizlar merabalar ben bugün çok kötüyüm hiç tuvaletten çıkamadım çıkamıyorum da yaparken çok acıyor sanırım ishal oldum ne yapabilirim yaşayan var mı karın ağrısı da çok var geçmedi bugündür ki ne yapsam iyi gelir sizce ?

Kizlar merabalar ben bugün çok kötüyüm hiç tuvaletten çıkamadım çıkamıyorum da yaparken çok acıyor sanırım ishal oldum ne yapabilirim yaşayan var mı karın ağrısı da çok var geçmedi bugündür ki ne yapsam iyi gelir sizce

X