Mucize doktor

aa izlemedim orayı ali mi ikna etti ama tahmin etmiştim, peki demir neden açelyaya neden söyledin bana iyilik yaptın falan dedi, öyle olunca demir ikna etti diye düşünmüştüm.:)
Evet ali ikna etti acelyada gıcıklıgına demiş olabilir bence Demir kötü davrandı ya belki ondandır.

Dizi her bölüm dahada güzelleşiyor bu bölümde güzel olacak ama Ali dayak yiyor ferman kurtaracak gibi duruyor,belizlede aralari acildi.

Alinin ailesi ileride diziye dahil olur bence.

Ben de merakla bekliyorum fermanın aliyi götürdüğü yer dizinin son kısmı olur galiba gösterirler inşallah kimmiş orada yatan kişi.

Yine çok güzel bir bölümdü,nazli sanirim artik aliye asik olmaya başlıyor kendiside farkinda degil,adil ve selvi hemsirede cift olacak.

Ferman umarim kardesini yanina alir nedense fermanla beliz evlenmiyecek gibime geliyor.

Yine çok güzel bir bölümdü,nazli sanirim artik aliye asik olmaya başlıyor kendiside farkinda degil,adil ve selvi hemsirede cift olacak.

Ferman umarim kardesini yanina alir nedense fermanla beliz evlenmiyecek gibime geliyor.
evet adil ve selvi hemşire daha 2 bölüm oncesinde belli olmuştu tahminim de doğruymuş :KK70: ferman beliz işi bencede olmayacak

X