Motivasyonlu Kitap Kulübümüz

lily86

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2011
15.264
14.073
Merhaba herkese,
Bu kitap okuma konusunu hem kendime hem okumayı seven ama bir türlü o kitabı eline alip okuyamayanlara motive olmasi amaciyla açıyorum.
Hadi bakalım başlayalım😍
Bugün ne okudun, elinde hangi kitap var?
Paylaşalım, birbirimizi motive edelim🤗

Bu benim şu an okuduğum ve son 10 sayfasi kalan kitabım, psikanalizin kurucusu Freud'un calismalarindan ufak özetler içeren bir kitap.

Eklentiler

• 1614631930096145617696523505395.jpg
    1614631930096145617696523505395.jpg
    73,3 KB · Görüntüleme: 66
İyi geceler merhaba herkese 🤗 Bende bir kitap önerisi yapmak istedim. 'Aşk Hiç Biter Mi?'
Gerçek bir aşk hikayesi. Roman 494 sayfa. Bazen hala açar okurum. Ve yanlış bilmiyorsam eğer romandaki kişiler yazarın kendi anne ve babası. Yani onların aşkını, gençliğini yazmış.

Merhaba herkese,
Bu kitap okuma konusunu hem kendime hem okumayı seven ama bir türlü o kitabı eline alip okuyamayanlara motive olmasi amaciyla açıyorum.
Hadi bakalım başlayalım😍
Bugün ne okudun, elinde hangi kitap var?
Paylaşalım, birbirimizi motive edelim🤗
kıtaplar benım herseyım. en ıyı dostlarım. dert ortaklarım.
elımde suc ve ceza var suan. gunde 5 sayfa okuyorum 💕

İyi geceler merhaba herkese 🤗 Bende bir kitap önerisi yapmak istedim. 'Aşk Hiç Biter Mi?'
Gerçek bir aşk hikayesi. Roman 494 sayfa. Bazen hala açar okurum. Ve yanlış bilmiyorsam eğer romandaki kişiler yazarın kendi anne ve babası. Yani onların aşkını, gençliğini yazmış.
Ne güzel bir hikayeymis hosgeldiniz aramıza 😍
Arada gelip katki saglarsaniz seviniriz
kıtaplar benım herseyım. en ıyı dostlarım. dert ortaklarım.
elımde suc ve ceza var suan. gunde 5 sayfa okuyorum 💕
Ooo harikasin can😍 az da olsa yavaş da olsa sonuçta istikrarla okuyorsun ne güzel ❤

Ne güzel bir hikayeymis hosgeldiniz aramıza 😍
Arada gelip katki saglarsaniz seviniriz

Ooo harikasin can😍 az da olsa yavaş da olsa sonuçta istikrarla okuyorsun ne güzel ❤
ben hızlı okumaktan daha cok anlayarak okumayı sevenlerdenım oglum uyuyunca gunduz okuyorum malum gece el işi yapıyorum, 🤣😚🥰

Bende geldimm . Sizlere katılmak isterim maalesef eskiden çok güzel kitap okur bitirirdim düzenli şekilde şuan boşum elime alasim yok alıyorum 10 20 sayfa anca okuyorum burası banada motive olur inşallah 🧡 ben Doğan Cüceloğlu - evlenmeden önce kitabına başladım galiba cuma yada cumartesi ama birdaha elime almadım üşengeçlik mı ne bu 🥵🤕💪

X