Motivasyon olsun :))

Benim başlama nedenim klasik; bir türlü kıyafet bulamamak, stres atmak için çıkılacak bir yürüyüş öncesi bile "Ne giyeceğim, oramı buramı nasıl gizleyeceğim?" derdine düşmek, üç kuruş etmeyecek insanların laflarına maruz kalmak, kilolar nedeniyle sürekli halsiz-yorfun olmak... :) Gerçi daha çok başındayım, vermem gereken çok kilo var ama ilk 10 kilo bile kendime olan güvenimi arttırdı, kıyafet seçeneklerim arttı, kendimi daha hafif hissetmeye başladım...:KK8:

Canim meyvada dikkat etmeni öneririm bnde 45 kg vermisdim 4 ayda ve meyvaya cok dikkat ettim onun sekerini hafife alamayiz. Kendim cok diyet kitaplari okudum ve busekilde basarmisdim o kiloyu vermeyi :)

Sunny

Nasil verdiniz bu kiloyu.anlatir misiz biraz. Tebrikler:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tartıda 75 kiloyu görmem yetti ve azmettim 13 kilo verdim şuan 62 hatta 61.900 kiloyum hedefim 57 olmak nasl yaptn derseniz 4 ögün yeyip az yeyip ve 6dan sonra da ağzıma hiç bişey sürmedim böyle oluncada gitti kilolar geldi özgüven:-D

80 kilodan 58 kiloya düştüm 1,5 yıldırda almadım vermek degilde kiloyu korumak daha zor.diyetarkasim.Com diye bir site var çok faydasını gördüm günlük yediklerinizin kalori takibini yapabilirsiniz.

Benim başlama nedenim klasik; bir türlü kıyafet bulamamak, stres atmak için çıkılacak bir yürüyüş öncesi bile "Ne giyeceğim, oramı buramı nasıl gizleyeceğim?" derdine düşmek, üç kuruş etmeyecek insanların laflarına maruz kalmak, kilolar nedeniyle sürekli halsiz-yorfun olmak... :) Gerçi daha çok başındayım, vermem gereken çok kilo var ama ilk 10 kilo bile kendime olan güvenimi arttırdı, kıyafet seçeneklerim arttı, kendimi daha hafif hissetmeye başladım...:KK8:

Aynen bende boyle basladim :)

80 kilodan 58 kiloya düştüm 1,5 yıldırda almadım vermek degilde kiloyu korumak daha zor.diyetarkasim.Com diye bir site var çok faydasını gördüm günlük yediklerinizin kalori takibini yapabilirsiniz.

Supersin bnmde hedefim 58 ins o gunleri de gorurum :)

Ben görünüş yüzünden vermiştim. Bir yerdede zayıflara özenmek diye biliriz aslında. 1.75 boyunda 63 kiloydum. Sonra daha fazla dayanamadım ve birçoğumuzun şu sağlıksız olarak nitelendirdiği şok diyetlerden birini uyguladım. Daha sonra az yemeye başladım ve gittikçe zayıfladım. Diyeti bırakmıştım ama hala zayıflıyordum. 47 kilo oldum. Daha sonra 1.5 senedir bu kiloyu koruyordum kii taki yaklaşık 1 ay öncesine kadar. Bazı nedenlerden dolayı çok yemeye başladım, yedikçe yedim. Sonrasıda malum zaten. Şuan 59 kiloyum. Hala zayıflamaya çalışıyorum. :KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
Arkadaslar cok merak ediyorum.Kilo verme Maceraniz hangi Düsünce veya Durum ile basladi. Bazilerimiz artik ufak beden giymek ister dayanamaz bazilerimiz insanlarin tuhaf bakislarina dayanamaz zayiflar. Sizleri zayiflamaya motive eden Nedenler nelerdi ?? Cok tskler :))

Sunny
konu güzelmiş aslında ama devamı gelmemiş. ben kendi motivasyon kaynaklarımı yazayım.hayatımın bundan sonrasında istediğim giysileri giymek istiyorum.alışveriş işkence olmasın ist,iyorum.

Arkadaslar cok merak ediyorum.Kilo verme Maceraniz hangi Düsünce veya Durum ile basladi. Bazilerimiz artik ufak beden giymek ister dayanamaz bazilerimiz insanlarin tuhaf bakislarina dayanamaz zayiflar. Sizleri zayiflamaya motive eden Nedenler nelerdi ?? Cok tskler :))

Sunny
Canım sevgilim ile motive olmuştum. Şimdi yine aynı motivasyonla başlıyorum çalışmalara.

En son tartıda 66'lı 67'li rakamları görünce, hayat boyu 55i geçmeyen bir insan olarak kendi kendime dur dedim ve diyete girdim. Gitti 8 kg. :KK200:

X