Dudak Makyajı Monsoon dudak dolgunlastırıcı ruj !!

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

tatlicadi23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2012
229
0
merhaba arkadaslar ben kalıcı bir dudak dolgunlastırıcı arıyordum sonra 6 ay etki yaptıgını idda eden bi marka buldum burda bi kac konu acılmıs ama detaylı bilgi verilmemis bilgisi olan yazabilir mi almayı dusunuyorum ince dudaklarim yok ama daha kalın olsun istiyorum 1 hafta günde 3 kere kullanıldıgında etkisini gösteriyormus istege gore daha kalınlasmasını istersenizde daha fazla kullanabiliyormussunuz kullanan var mi ? simdiden tesekkurler

fıyatı neymıs pekı dudak dolgunlastırmanın gecıcı oldugunu dusunuyorum kandırmaca olabılır
ama ıcerıgınde de pırınc yagı cevız yagı var dıyo bılemedım

evet fiyatı degisiyor bazı yerlerde 49tl bazı yerlerde 100 eczaneden almak lazim sorarak 6 ay etkisi oluyormus bence kalıcı olmasa bile cok mantikli cünkü biliyorsun normal dolgunlastırıcılar 2 saat suruyor en fazla birde dudagı yakıyorlar tahris ediyorlar.

evet fiyatı degisiyor bazı yerlerde 49tl bazı yerlerde 100 eczaneden almak lazim sorarak 6 ay etkisi oluyormus bence kalıcı olmasa bile cok mantikli cünkü biliyorsun normal dolgunlastırıcılar 2 saat suruyor en fazla birde dudagı yakıyorlar tahris ediyorlar.

uff ben ıkısaate bıle razıyken 6 ay ha vla gercekse alırım ınsallah :KK52::KK52:
kullnıcı yorumlarınıokudum ama belkı de kendılerı yazdı fırmaların bılemıyoruzkı ınanmıyorum ben ama burdan kullnanalar olursa helekı resımelrıde paylasırlarsa off hemen kosup alırız :KK52:
6 ay supermıs ama bı yan etkısıolmasın ya ıste hep aklımda bı kusku var pıyasayay guvenmıyorum ama en azından kullnıcalrı gorsek bı kere en azında alır kullnırım
bende gıbı alt dudak ıyı ust bıraz ınce benım

aynen canım aynen ben en yakın zamanda alıcam sana haber veririm genelde kullanan insanlar cok memnun cevremde bi arkadastan duymustum denemekten kotuluk gelmez hem bitkisel saglık onayı varmıs :)

aynen canım aynen ben en yakın zamanda alıcam sana haber veririm genelde kullanan insanlar cok memnun cevremde bi arkadastan duymustum denemekten kotuluk gelmez hem bitkisel saglık onayı varmıs :)

kulnıdıgın zaman gelısmerleı yazarsan cok ıyı olur cnm ınsallah ya kalıcı bıle degıl dedıklerı gıbı 6 ay etkıs etsın yeter yan etkısı olması bıde omur boyu kulln yanı mıs :KK34:

aynen canim 6 ayda bir kullanılır yani hic sorun degil :) buarada yüz yogası hareketlerinide deniyebilirsin örnegin kalem egzersizleri var kaşık falan onlarda faydalı valla bunlarin hepsini yaparsak zenci dudagı gibi olur hahha :KK70:

aynen canim 6 ayda bir kullanılır yani hic sorun degil :) buarada yüz yogası hareketlerinide deniyebilirsin örnegin kalem egzersizleri var kaşık falan onlarda faydalı valla bunlarin hepsini yaparsak zenci dudagı gibi olur hahha :KK70:

aman cnm nerdeeeeeee yapıyorum uyzum zamandır tık yok bı sen yapmıs bırı resmını de ekledı hatta nasıl dolgun duruyodu bende hırslandım yapıyım dedım her gun fırcaladam kalem malem derken bı baktım unuttum gıttı fırcayı hala yaparım bı donem yapamadımama agzımda yara cıktıgı ıcın

ben kullandım
ara ara hala kullanıyorum
kullanmaya başlamadan önce 1 hafta
ruj dudak nemlendirici vs kullanılmıyo
sonra günde 3 kere diyo ama ben aklıma geldikçe sürüyorum
1 hafta süreyle
sonra normal nemlendirici ruj sürmeye devam edip
1 hafta ara verip tekrar kullanıyorum
fena değil
öyle abartı bi dolgunluk olmasa da bi çok üründen daha fark edilir oluyo etkisi

ben kullandım
ara ara hala kullanıyorum
kullanmaya başlamadan önce 1 hafta
ruj dudak nemlendirici vs kullanılmıyo
sonra günde 3 kere diyo ama ben aklıma geldikçe sürüyorum
1 hafta süreyle
sonra normal nemlendirici ruj sürmeye devam edip
1 hafta ara verip tekrar kullanıyorum
fena değil
öyle abartı bi dolgunluk olmasa da bi çok üründen daha fark edilir oluyo etkisi

cnm bı mahsuru yoksa eskı ve yenı resmını koyabılırmsıın
benım tek ıstedıgım sadece ust kısmı bı cızgı kadar dolgunlassa yeter
paylasımın bızı bılgılendırdıgın ıcın cok sagol demmekı ıse yarıyormus bıraz da olsa

cnm bı mahsuru yoksa eskı ve yenı resmını koyabılırmsıın
benım tek ıstedıgım sadece ust kısmı bı cızgı kadar dolgunlassa yeter
paylasımın bızı bılgılendırdıgın ıcın cok sagol demmekı ıse yarıyormus bıraz da olsa

canım hiç resim yok elimde öncesi sonrası
ama haftaya kullanmaya başlarım tekrar
o zaman öncesi sonrası eklerim
benim bahsettiğim ruj değil ama likit
böyle bi şey

$Cake-Switzerland-Monsoon-Dudak-Buyutucu-xejx__40019738_0.jpg

canım hiç resim yok elimde öncesi sonrası
ama haftaya kullanmaya başlarım tekrar
o zaman öncesi sonrası eklerim
benim bahsettiğim ruj değil ama likit
böyle bi şey

Eki Görüntüle 489354

pekı cnm
cnm ya bole gorundugu gıbı buyukmu ne kadar sure gıdıyo ve bı yan etkısı falan yazıyomu tamamen dogal denıyo ama ıste hazır urun alınca bı suphe kalıyo aklımda yınede
ve hep bı hafta kullnıp bı hafta ara mı verıyosun
ben dudak kalemı cok kullnırım onu da kullnamıyoruz :KK34::KK34:

bu arada kaca aldın cnm ya bende alıyım dıyorum duadk balmı gıbı bıseymı tadı madı nasıl :KK34::KK34:

pekı cnm
cnm ya bole gorundugu gıbı buyukmu ne kadar sure gıdıyo ve bı yan etkısı falan yazıyomu tamamen dogal denıyo ama ıste hazır urun alınca bı suphe kalıyo aklımda yınede
ve hep bı hafta kullnıp bı hafta ara mı verıyosun
ben dudak kalemı cok kullnırım onu da kullnamıyoruz :KK34::KK34:

bu arada kaca aldın cnm ya bende alıyım dıyorum duadk balmı gıbı bıseymı tadı madı nasıl :KK34::KK34:

normal bilyeli parlatıcılar boyutunda
yakıcı bi koku tat bariz şekilde yok
limonumsu bi tadı var
yağ gibi ince bi dokusu var
baya uzun süre gidiyo bereketli bi şey
ben bi hafta sürüp normal ruj kullanmaya başlayıp
3 gün ruj nemlendirici falan bırakıp
tekrar 1 hafta periyot uyguluyorum
bu şekilde 2 ay kullanıyorum
1 -2 ay sonra tekrar aynı şekilde kullanıyorum
dudakları çok kurutuyo
soyuluyo resmen
ve fark likiti bırakıp normal ruj nemlendirici kullanmaya
başlayınca anlaşılıyo
ben bi kaç görselini çektim şimdi
fikir olsun boyutu
ben ilk aldığımı 60 lira gibi bi fiyata almıştım
sonra fırsatlarda 30 küsür liraya yakalayınca
2 ay önce aldım
1 şişesi 6 aydan fazla yetiyo bana

$IMG_2376.jpg
$IMG_2377.jpg
$IMG_2380.jpg

Son düzenleme:
aman cnm nerdeeeeeee yapıyorum uyzum zamandır tık yok bı sen yapmıs bırı resmını de ekledı hatta nasıl dolgun duruyodu bende hırslandım yapıyım dedım her gun fırcaladam kalem malem derken bı baktım unuttum gıttı fırcayı hala yaparım bı donem yapamadımama agzımda yara cıktıgı ıcın

canim düzenli yapılırsa sonuc verir diye düsünüyorum mesela benimde dudagımın üstünde yani sadece üst dislerimde tel var 1 ay sonra falan cıkacak onun telasina düstüm acaba cıkınca incelir mi diye

kızlar saçma olacak ama ben bir sitede sey okumustum bir bardagın icine agızınızı sokun sonra nefesinizle cekin falan denedim cidden fark etti düzenli kullanımda hergün 5 dk baya kalınlasır demislerdide komik geldigi icin yapmıyorum :KK70: ama denemek lazim

normal bilyeli parlatıcılar boyutunda
yakıcı bi koku tat bariz şekilde yok
limonumsu bi tadı var
yağ gibi ince bi dokusu var
baya uzun süre gidiyo bereketli bi şey
ben bi hafta sürüp normal ruj kullanmaya başlayıp
3 gün ruj nemlendirici falan bırakıp
tekrar 1 hafta periyot uyguluyorum
bu şekilde 2 ay kullanıyorum
1 -2 ay sonra tekrar aynı şekilde kullanıyorum
dudakları çok kurutuyo
soyuluyo resmen
ve fark likiti bırakıp normal ruj nemlendirici kullanmaya
başlayınca anlaşılıyo
ben bi kaç görselini çektim şimdi
fikir olsun boyutu
ben ilk aldığımı 60 lira gibi bi fiyata almıştım
sonra fırsatlarda 30 küsür liraya yakalayınca
2 ay önce aldım
1 şişesi 6 aydan fazla yetiyo bana

Eki Görüntüle 489356
Eki Görüntüle 489357
Eki Görüntüle 489358

coks agol cnm ya o kadar zahmet ettın :KK17:
boyu gercekten ıyıymıs ben mınıcıktır heralde dıye dusunmustum :KK34:
ve yaktıgından dolayı sısırıyo dıye dusunmustum ama demekkı dıger urunlerden farklı ve hosuma gıtmeye basladı sen boyle anlatınca :KK34:
hala 30 tlye varmıdır cnm ya ama netten alısverıs yapmıyorum ben ankaradayım burdan bıldıgınb ı yer varmı satan
ama 60 da olsa alıcam yanı kafama koyuyorum yavas yavas :KK34:
soyuluyo derken ben her gun okula gıdıpgelıyorum cok mu kotu gozukuyo ??
ılgın ıcın gercekten cok sagol :KK54::KK54:

cnm bu arad sımdı okudum 3 gun ruj falan surmemezlık yapmana gerek yokmus nette oyle dıyo tabı ne kadar dogru bılemem 1 gun once hıc bısey surmeyın dıyo ve bu lıkıtı kullndıgınız surece makyaj sutuyle temızledıkten sonra ılık suyla dudaklara hafıf masaj yapın dıyo kısa bır sure dınelndırın dıyo bılgın bılgmız olsun ınsallah bende memnunkalırım konuyu acan arkta ve ıstedıgın boyuta gelınce bırakıyomussun 6 ay etkısı devam edıyomus

Evet hangi siteden alıyorsun ve aldıgına pısman olmadın dımı yan, verdıgın fıyata degdı mı? Physicians Formula’nın “Plump Potion” da varmıs o nasıl bılıyormusunuz?

X