Mobil sayfa dikey, yatay Dönme - Döndürme problemi

En iyi cevap
Merhaba,

1. Telefonunuzdaki tarayıcınızda https://www.kadinlarkulubu.com/webmanifest.php sayfasını açıp, ardından sayfayı yenileyin (bu, önbelleğe alınmış bir bildiriminizin olmamasını sağlar) Bu işlemi 1-2 kere yapabilirsiniz.
  2. Uygulamanızı ana ekrandan kaldırıp yeniden ekleyin (Kısa yolu değil uygulamanın kendisini kaldırmalısınız.)

Ben denedim çalıştı.

Lütfen ban sonuç bildirir misiniz.

K Kazen , _sekerpare_ _sekerpare_ , Angiedare Angiedare , Orangegreysky Orangegreysky , crn_21 crn_21 , ElizabethHarmon ElizabethHarmon , ASSOSyal ASSOSyal , MaHlass MaHlass
Etiketlemeyi unuttuğum arkadaşlarınız varsa siz etiketler misiniz.

Ekran döndürme kilidiniz açık mı kapalı mı ?
Kapalı, açmıyorum. Ufacık bir harekette ekran dönüyor ve kayiyor küçülüyor .
Screenshot_20230601_101250_Chrome.jpg

Ekran döndürme açık olmamasına ,başka sitelerde böyle bir şey yasamama rağmen kulüpte sayfa dönuyo yatay oluyo yazı puntosu küçülüyo sayfa ikiye bölünüyo garip bişeyler oluyo neden acaba
Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Ekran döndürme kapalı olduğu halde dönüp duruyor ve yazılar küçülüyor. Bu yüzden ekranı sabit tutmaya çalışıyorum umarım en kısa zamanda çözülür

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Ekran döndürme kapalı olduğu halde dönüp duruyor ve yazılar küçülüyor. Bu yüzden ekranı sabit tutmaya çalışıyorum umarım en kısa zamanda çözülür

Bizim veya sizinle alakalı bir problem değil. Bu konuda kullandığımız yazılımın destek sayfasına yazdım.
Sorun çözülür çözülmez burada bilgi vereceğim.

Sizde de yan cevirdiğinizde sayfa dönüyor muydu ? Yoksa sizinki popup reklamlarla alakalı bir durum mu ?
Demek istediğim problem diğer üyelerin bahsettiği şekilde miydi ? Yani ekranı yan cevirince ekran dönüyor muydu ?
Telefonum samsung galaksy a04

Eklentiler

• Screenshot_20230602_184139_Chrome.jpg
    Screenshot_20230602_184139_Chrome.jpg
    56,5 KB · Görüntüleme: 44
Merhaba,

1. Telefonunuzdaki tarayıcınızda https://www.kadinlarkulubu.com/webmanifest.php sayfasını açıp, ardından sayfayı yenileyin (bu, önbelleğe alınmış bir bildiriminizin olmamasını sağlar) Bu işlemi 1-2 kere yapabilirsiniz.
  2. Uygulamanızı ana ekrandan kaldırıp yeniden ekleyin (Kısa yolu değil uygulamanın kendisini kaldırmalısınız.)

Ben denedim çalıştı.

K Kazen , _sekerpare_ _sekerpare_ , Angiedare Angiedare , Orangegreysky Orangegreysky , crn_21 crn_21 , ElizabethHarmon ElizabethHarmon , ASSOSyal ASSOSyal , MaHlass MaHlass

En iyi cevap
Merhaba,

Ben denedim çalıştı.

Sorun çözüldü bende, çok teşekkür ederim 👏🥳

Merhaba,

Ben denedim çalıştı.

Bende hala aynı :KK43:
Screenshot_2023-06-07-12-52-13-78_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Merhaba,

Sizin ekranı yan çevirme probleminiz de devam ediyor mu ?
Yani ekranınızı yan çevirdiğinizde nasıl bir görüntü var paylaşır mısınız ?
Yok adminim bende sayfa yan çevrilmiyor sadece video çıkan sayfalar, tarayıcıyı desktop gibi algılıyor sayfanın yapısı değişiyor. Yine SS iletirim video çıkınca ekranı yan çevirip

Yok adminim bende sayfa yan çevrilmiyor sadece video çıkan sayfalar, tarayıcıyı desktop gibi algılıyor sayfanın yapısı değişiyor. Yine SS iletirim video çıkınca ekranı yan çevirip
Anladım sizin probleminiz başka. Yan çevirme ile ilgili değil.

Sizden ricam, problem ile karşılaştığınız da yan çevirmeden videonun olduğu ekranın ekran görüntüsünü alabilir misiniz ?
Birde bana
Telefonunuzun marka model, kullandığınız browser vb bilgileri paylaşırsanız probleme yaklaşma odağı küçültmüş oluruz.

X