misyon koruma sınavını kazananlar ;)

Öncelikle hepinize hayırlısı olsun arkadaşlar bu süreç gerçekten çok sancılı beklemek insani ciddi yoruyor 😔 Biz de geçen sene neredeyse 6 ay gecikmeli geldik şu zamanlar artık biz de gitmeyecek gibi hissediyordur ama herşey öyle hızlı gelişti ki sonuç açıklanınca 15 gün de geldik neredeyse.İnşallah çok az kalmıştır sizlerde rahata erersiniz ❤️
Siz şubat ayında giden gruptasınız sanıyorum evet sizin de gecikmeli olmuştu. Bizi en iyi sizler anlarsınız bi ara bi duyum geldi Ocak gibi diye ama yine ses kesildi bizim dönem kimse de yok bilgi alışverişi yapabileceğim hayırlısını dilemekten başka bir şey gelmiyor elden

Siz şubat ayında giden gruptasınız sanıyorum evet sizin de gecikmeli olmuştu. Bizi en iyi sizler anlarsınız bi ara bi duyum geldi Ocak gibi diye ama yine ses kesildi bizim dönem kimse de yok bilgi alışverişi yapabileceğim hayırlısını dilemekten başka bir şey gelmiyor elden
Biz de aynı şekilde çok bekledik gerçekten Allah yardımcınız olsun ınsallah Ocak gıbı sonuçlanır sizlerin de 🫶🏻

Geçen sene bu zamanlar her gün stresle geçti telegramda kaç kere imzalandı diye balon haber geldi umudumuz kırıldı…Ama Ocak 5 te nihayete ermişti inşallah sizin de öyle olur 🌸

Teşekkür ederim 🤩 biz döndük mutlaka girsin inşallah gidersiniz çok güzel bir deneyim oluyor.
Dün arkadaşı aramış ya işte gelme çift maaşla aynı ev kiraları yüksek vs değmedi geldigimize demiş yds calisiyor . Sevki kırıldı bosver dedim niye gitmicex ya gideriz yeterki sınav acilsin sen kazan dedim. Komiserlige girdi misyon kazanan arkadaşı işte misyon soyle böyle dedi şimdide komiserlik için esimi arıyor gircem diye. Valla insanlar çok haset. Yıllarca tüm sınavlara girdi inşallah istediğini alir

Dün arkadaşı aramış ya işte gelme çift maaşla aynı ev kiraları yüksek vs değmedi geldigimize demiş yds calisiyor . Sevki kırıldı bosver dedim niye gitmicex ya gideriz yeterki sınav acilsin sen kazan dedim. Komiserlige girdi misyon kazanan arkadaşı işte misyon soyle böyle dedi şimdide komiserlik için esimi arıyor gircem diye. Valla insanlar çok haset. Yıllarca tüm sınavlara girdi inşallah istediğini alir
Kimseyi dinlemesin. Var gücüyle çalışsın güzel bir yer çıkar 🙏 inşallah. Sadece maddi olarak değil manevi olarakta artısı olacak. Gezip görme imkanı olacak. Biz çok güzel bir iki buçuk yıl geçirdik. Tabi ülkede önemli ama. İnşallah güzel yerler gelir

Siz hangi ülkeye gittiniz deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim bizim de bugün yarın açıklanır inşallah tercihlerimizi mayısta vermiştik
Almanya berlindeydik.Çok memnun kaldık. Çok fazla yabancılık yaşamadık türk çok olduğu için. Almanya için yek sorun ev bulmak ve yüksek kira fiyatları.Ev olduktan sonra gerisi geliyor.

Kimseyi dinlemesin. Var gücüyle çalışsın güzel bir yer çıkar 🙏 inşallah. Sadece maddi olarak değil manevi olarakta artısı olacak. Gezip görme imkanı olacak. Biz çok güzel bir iki buçuk yıl geçirdik. Tabi ülkede önemli ama. İnşallah güzel yerler gelir
Ayy bizin arkadaşta berlinde esinle degis yapmislar😁 İsmail abiiii🙃

X