Mısır'da İslamcılar tekbir getirerek Hıristiyan kadına tecavüz etti..

gwencooper

Broken Hearted Girl
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2011
6.247
50
İnternete düşen bir videoda Mısır'da sokak ortasında Hristiyan bir kadına tekbirler eşliğinde tecavüz edildiği görülüyor.

Mısır'da "Arap Baharı" sonrasında artan tecavüz ve taciz olaylarına her gün bir yenisi daha ekleniyor. Son olarak bir Hıristiyan kadına tekbirler eşliğinde tecavüz eden bir grubun görüntüsü internete düştü.

Odatv'nin haberine göre, görüntülerde bir grup erkek güpegündüz, sokak ortasında Hıristiyan olduğu öğrenilen bir kadına saldırırken görülüyor. Kadının elbiselerini çıkarmaya başlayan grup, kadının feryatları yükselirken sık sık tekbir getiriyor.

Mısır İnsan Hakları Örgütü daha önce Kahire’nin cinsel saldırıların merkezi haline geldiğine dikkat çekmişti. Özellikle Selefilerin kadınları hedef alan saldırılarda bulundukları biliniyor.

Mısır'da yaşanan tacizleri anlatan kadınlardan biri "Sokakta birisi size dokunmadan dolaşamazsınız. Bu iğrenç olmasına rağmen normal bir şey haline geldi. Elimizden ne gelir ki?” ifadelerini kullanıyor.

Şehirdeki kadınların neredeyse yarısı cinsel tacize maruz kalmış durumda. Yüzde 83’ü ise hayatlarında en az bir kere bu tür bir saldırının hedefi olmuş. Kadın hakları savunucuları 25 Ocak 2011’deki "devrim"in ardından durum daha da vahim bir hal aldığını belirtiyor

solportal

Burada geçen olayda ve Mısırdaki yaşanan diğer olaylarda kişilerin kullandığı islamla, Kuranda anlatılan islam, tekbir çok farklı.
Bu kişilerin islamiyetle uzaktan yakından ilgileri olsa, Kuran mümini kişiler olsalar bu davranışda bulunmazlardı.Bunlar dini siyasete alet
etmiş din tacirlerinin işleri.Uydurulmuş hadisler ve yobaz fetvacılarının din adına yaptıkları çarpıklıklar.Bunu ayırt etmek lazım.

Kadına şiddet maalesef her geçen gün artmakta.En çokta dini paravan olarak kullanan toplumlarda çok yazık.

Burada geçen olayda ve Mısırdaki yaşanan diğer olaylarda kişilerin kullandığı islamla, Kuranda anlatılan islam, tekbir çok farklı.
Bu kişilerin islamiyetle uzaktan yakından ilgileri olsa, Kuran mümini kişiler olsalar bu davranışda bulunmazlardı.Bunlar dini siyasete alet
etmiş din tacirlerinin işleri.Uydurulmuş hadisler ve yobaz fetvacılarının din adına yaptıkları çarpıklıklar.Bunu ayırt etmek lazım.

Kadına şiddet maalesef her geçen gün artmakta.En çokta dini paravan olarak kullanan toplumlarda çok yazık.

tabi canım zaten gercek islam boyle olsaydı bende musluman olmazdım acıkcası..siddeti tecavuzu destekleyen bir din olamaz kadınlar yolda yuruyemiyoruz diyorlar sacmalıga bakın sozde islamı yasayan bir ulke..

müslümanlar...
tekbır getırerek tecavusmu etmısler....

ınanmıyorum soktayım...
ben bunların hep kıyamet alametlerıne dogru gıttını dusunuyorum..
yanı kıyamet alametlerı ınsanların sapıtmasınıda kapsıyor...
allahım bu ne ya...
muslumanlık bu degıl...
sorsan 5 vakıt namaz kılıyorlardır...
neyıne kılıyorsunda o secdeye yatıyorsun arkadas dıye soracaksın ıste...
şükretmek lazım su halımıze

valla ben hiç şaşırmadım ,yarın öbür gün burada da olabilir böyle bir olay.Bizimkilerde de o potansiyel var çünkü.

Bi de tekbir getirerek mi yapmışlar, yuh artık.

Yok ya bunlar adam olmaz.Soykırım şart böyle şeylere.

Her haltı yerken de tekbir getirirler. Sanki tekbir getirince Allah rızası için yaptıklarını zannediyorlar tövbeler tövbesi. Pislikler Allah belalarını versin bunların!!!

müslümanlar...
tekbır getırerek tecavusmu etmısler....

ınanmıyorum soktayım...
ben bunların hep kıyamet alametlerıne dogru gıttını dusunuyorum..
yanı kıyamet alametlerı ınsanların sapıtmasınıda kapsıyor...
allahım bu ne ya...
muslumanlık bu degıl...
sorsan 5 vakıt namaz kılıyorlardır...
neyıne kılıyorsunda o secdeye yatıyorsun arkadas dıye soracaksın ıste...
şükretmek lazım su halımıze

Müslümanlar mı?
Bunlar bir şeye inanıyor evet, ama ben o şeyin ne olduğunu bilmiyorum.

Bildiğim tek şey, inandıklarının Allah olmadığı.

Kuran böyle pislikleri lanetlemiştir maun suresinde.

Hiç bir din tecavüzü, tacizi doğrulamaz herhalde, bunun dinle değil insanlıkla ilgisi var. ama başlık süper olmuş, dünyada müslümanlar aynen bu şekilde gözüküyor / gösteriliyor çünkü. ya sapık, ya pis, ya da terorist.. sonra da amerika neden din kardeşlerimizi sevmiyor deniliyor...

arap baharında gelinen son nokta.
saçmalık üstüne saçmalık.
o ülkelerin sözde din alimleri değilmiydi yeni doğan kız bebeklerinin de kapanması gerektiğini söyleyen? hatta oyuncak barbilerin bile tahrik edici olduğunu söyleyen?
o dangalaklardan biri değilmiydi, aynı iş yerinde çalışan kadınla erkeklerin "taciz olmasın "diye; o iş yerindeki kadınlar, erkekleri emzirirse, akraba olurlar böylece taciz olmaz diyen?
onlar gibiler değil mi, kaddafiyi öldürürken tecavüz eden?
suriyedeki isyancıların da kadınlara tecavüz ettikten sonra, tekbir eşliğinde boğazlarını kesip videoya kaydettikten sonra el cezire televizyonuna "bunları esadın ordusu yaptı" diye satan?

tek bir ülkede değil ki? bu sapkınlar her yerdeler şimdi.

İnsan olduğunuzu mu sanıyorsunuz ?

Hiç bir dine hatta dinsizliğe mensup olamazsınız siz !

Neyin arkasına sığınıyorsunuz da O tekbiri ağzınıza alıyorsunuz ? Bu kadın Allah yok dese ona bunu yapma hakkınız şüphesiz yokken , İslam mı size bu emri veriyor ?

Az önce bi site de haberi tekrar gördüm. Videoyu da izledim. Dövdükten sonra kadının üstündeki kıyafetleri çıkartıyorlar. Video da burada bitiyor.

Sonra yorumlara bakayım dedim. Yorumlardan biri aynen şöyleydi.

"Ateistlerden de böyle bi haber beklenirdi. Niye müslümanları kötülüyonuz? Tamam kadını dövüolar ama tecavüz etmiyolarr. . "

Islamofobi çalismalari tum dunyada son surat devam etmekte :KK34:
Internete dusmesi, medyalara yansimasi, tekbir getirmeleri.. hiç sasirmadim :KK14:
Islami karalamak için daha yaratici olsalar sevinecem çunku artik sIkIldIm kliselerden

Son düzenleme:
kesinlikle ...
doğruluğu bile araştırılmadan islamı karalayan , küçülten çoğu uydurma haberler yayınlanıyor herkes ağzını "vay işte müslümanlar böyle, vay işte müslümanlar böyle" ... halbuki biraz düşünse , islamı birazcık bilse müslümanlığın bu olmadığını, bir müslümanım, bir müminin bunu yapmayacağını bilir... bunu yapanlar müslümanlığın kenarından bile geçemez...

oysa, çinde sırf türk ve müslüman oldukları için yıllardır tecavüze uğruyor, vahşice öldürülüyor çıt yok...
myanmarda her gün budistler tarafından sırf müslüman oldukları için kadınlar tecavüze uğruyor, canlı canlı yakılıyor yine çıt yok...
bu kadar çifte standart biraz fazla değil mi?

esedin askerlerinin tecavüz edip öldürdüğü sünni kadınları da unutmamak lazım... ama tabii bazı basın yayın organları tarafından durum tam tersi olarak gösterilmeye çalışıldığı için kaç kişinin bundan haberi ve tepkisi var?

islam kisvesi altında ülkemizde de çok şey yapılıyor ama bu haber pes dedirtecek cinsten..insanım ,en kötüsü de müslümanım diye gezen böyle beyinsizlerle sakalını göbeğine değdirip sarıklandığında müslümanın önde gideni olduğunu sanıp mürit toplayıp terör yaratanlar yüzünden güzel dinimize inananlar için zihinlerde bu tablo çiziliyor..nerde insan hakları nerde kadın hakları..bazı ülkeler çok meraklı ya diğer ülkelerin iç işlerine müdahale etmeye..bunlara niye ses çıkarmıyorlar??? haaa pardon petrol kuyusu yok diyedir dimi???

X