Misafir geliyor ne yapacağım bu kedileri bilemedim

Merhaba, bu konuyu nasıl çözdünüz acaba?

Kaynanayi anladım, gorumceyi anladım, yeğeni anladım da o arkadaşlar neden geliyor ya
Bugün açılan 3. Konu milletin evine tatile coreklenen insanlarla ilgili.
Bence üstte dursun kedi , kimi rahatsız ederse de etsin. Benim kedim de beni rahatsız ediyor geceleri, ne var bunda

Neden bu kadar kalabalık geliyorlar ki siz bile odanızı vermişsiniz salonda yaticaz diyorsunuz. Otel mi orası canim o kadar özenmeyin bedava tatile geliyorlar yerde falan yativersinler. Misafir dikkat etmez o kediler kaçar, birinin kedisi misafirin balkonu açık unutması sebebiyle balkondan düştü. Allah korusun. Bence file yaptırın. Kediler durmaz 9 gün küçük odada. Siz odaya girerken de odadan kacabilirler. Ya file yaptırın bence ya da misafiri kabul etmeyin. Ben ikisini de yapardım
Aynen katılıyorum. Yazlık bir ilçede eviniz varsa herkes için bedava herşey dahil oteldir eviniz. maalesef bu durumdan çok rahatsızım ama böyle. Herşey dahil'in yanı sıra bir de sürekli gezdirmeniz de gerekiyor...

Merhaba, bu konuyu nasıl çözdünüz acaba?
Şöyle ki balkona file fikrini düşündük ama balkon büyük ve yüksek bir maaliyet çıktı, biz de geçici olacağı için yaptırmadık. Sürgülü cam yaptırıyoruz; ancak o da bayram öncesine yetişmedi tabi; misafirler geldi. Ben kedileri odaya kapatmadım, salonda bizimle kaldılar. Misafirler çok sıkı tembihlendi ve gayet de dikkat ettiler çok şükür kediler hiç kaçmadı. Yarın sürgü camlar takılacak.

Şöyle ki balkona file fikrini düşündük ama balkon büyük ve yüksek bir maaliyet çıktı, biz de geçici olacağı için yaptırmadık. Sürgülü cam yaptırıyoruz; ancak o da bayram öncesine yetişmedi tabi; misafirler geldi. Ben kedileri odaya kapatmadım, salonda bizimle kaldılar. Misafirler çok sıkı tembihlendi ve gayet de dikkat ettiler çok şükür kediler hiç kaçmadı. Yarın sürgü camlar takılacak.

Sürecin sorunsuz geçmesine çok sevindim, benim de kedilerim var onların güvenliği herşeyden önemli 😍 sizin çocuklara da sağlıklı uzun ömürler dilerim.

Bence kendi odanıza alın en azından geceleri yanınızda huzurlu okurlar. Belki size huzur vermezler 🤣 benim eşim kendimizi seviyor ama geceleri odasına koyuyoruz cıkarmıyoruz bu konuda cok hassas yanına uyurken gelsin rahatsız etsin uykusunu bölsün istemiyor malesef. Ama yavrumuz da uyum sağladı bebekliğinden beri benimle evlenince alıstırmak zorunda kaldım bu sisteme. Salona da alamıyorum eşimin yetiştirdiği bitkileri yiyor ve koltulları her fırsatta parçalıyor diye. 😣 Sizin için durum farklı. Bence kesinlikle kapatmalısınız çünkü misafir gelenler alıskın olmadığı için kapıları kapama konusunu ciddiye almıycaklar. Yavrularınız kaçarsa çok daha büyük bir sorun 9-10 gün kapatın korumada kalsınlar daha iyi. Psikolojileri için de yanına gidin sık sık oyun oynayın yaş mama ve maltlar ile şımartın. Cok endişe ediyorsanız sakinleşmeleri için maltlar var onlardan alın hergün verin bu tip süreçlerde yardımcı oluyor

X