Mirasın hükmen reddi borçlu sıfatının kaldırılması

Kıramayacagı birisini alsanız yanınıza ? Bence emin olsanız bile kendinizi sağlama alın bundan sonra
Mahkeme kararına göre çok işlem yaptığımız için bunu da öyle düşündüm uyarı derken uyarı cezası mı kastettiniz
Kıramayacagı birisini alsanız yanınıza ? Bence emin olsanız bile kendinizi sağlama alın bundan sonra. Bu dosyayı da bir an önce kapatın tahsilatla bence

Mahkeme kararına göre çok işlem yaptığımız için bunu da öyle düşündüm uyarı derken uyarı cezası mı kastettiniz
Aslında iptal ederiz sonra olur alırız diye düşündüm mahkeme kararı olduğu için zaten yapmamız gerekdi benim için icra hukuk aklıma gelmedi

Konu sahibi ne yaptiniz merak ettim?
Yetkiliyle görüşmedim müdürle görüştüm.Mirasın hükmen reddi ile bu karardan sonra tamam maaşından kesinti yapmayalım kaldıralım ama bugüne kadar aldığımız miktarları kurum olarak geri ödeyemem buna dair mahkeme kararı yok dedi bende dava açılmasına sebebiyet veririz karşı vekalet çıkar dedim ama anlamıyor 15 yıl sonra dava açmış bizene diyor mirasın hükmen reddi davası geçmişe yürür diyrm tabi müdür hukukçu değil farklı bakış açılarına açığım bayramdan sonra yetkiliyle birlikte tekrar görüşelim dedi . Yani sonuç olarak mirasın hükmen reddi ile borçlu sıfatının kaldırılmasında değil de bugüne kadar alınan paraların geri ödenmesi noktasında sıkıntı çıkarılıyo yazıyı reddetti ödemedi

Ben de mudurunuz olsam odemezdim IHM vekalet ucreti, yarg gideri de pek bisey tutmaz zaten. Birakin mahkeme karar versin siz de gundemi kendi kararinizdan baska yone cevirmis olursunuz

Ben de mudurunuz olsam odemezdim IHM vekalet ucreti, yarg gideri de pek bisey tutmaz zaten. Birakin mahkeme karar versin siz de gundemi kendi kararinizdan baska yone cevirmis olursunuz
Açıkcası hiç sıkıntı olmadı borçlu sıfatının kaldırılması konusunda yarın bir gün bunu niye ödemedinşz dava açılmasına sebebiyet verip karşı vekalet ödenmesine sebep oldunuz denirse hepimizin sorumluluğu olmaz mı diye düşünüyorum yoksa benim için farketmez

Açıkcası hiç sıkıntı olmadı borçlu sıfatının kaldırılması konusunda yarın bir gün bunu niye ödemedinşz dava açılmasına sebebiyet verip karşı vekalet ödenmesine sebep oldunuz denirse hepimizin sorumluluğu olmaz mı diye düşünüyorum yoksa benim için farketmez
Sonucta IHM vekalet ucreti ne kadar, geriye donuk odemeneniz istenen tutar Cok daha fazladir zannimca

Sonucta IHM vekalet ucreti ne kadar, geriye donuk odemeneniz istenen tutar Cok daha fazladir zannimca
Ihm de dava açılsa nolucak ki biz zaten borçlu sıfatını kaldırdık borçlu bize istirdat davası açıp kesilen tutarları ister miktar 25 bin lira

X