Minik Tebessumler İçin

OturanMuhendis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2017
40
17
30
Merhaba arkadaşlar,
Böyle bir konu açılabilir mi bilmiyorum ama ben yine de bir şansımı denemek istedim.Yasaksa kusura bakmayın.Çocuklar üzerinden yardım yürüten bir dernek var,MİNİK GAMZELER sadece çocukların mutluluğu için çalışan.Araştırabilirsiniz gerçekten güvenilir bir dernek.Çocuğumuza yardım iletildikten bir süre sonra çocuğun o minik tebessumunu hesabınızda görebiliyorsunuz.Yardımlarınızı bekleriz.
Eğitim-Öğretimin başlamasına çok az kaldı. Hepimiz biliriz, hatırlarız yeni çantanın güzelliğini, yeni defterin kokusunu, hiç kullanılmamış kalemin kusursuz yazışını... Ve tabi ki Beden Eğitimi dersine jilet gibi yeni alınmış spor ayakkabı ve eşofman takımıyla çıkmanın havasını

Peki kaçımız bilir çanta yerine poşet götürmenin zorluğunu, bir önceki seneden kalmış hatta onu da başkasından almış defter, kalem, silgi ile okula başlamanın sıkıntısını, peki hanginiz bilir Eşofman takımı ve spor ayakkabısı olmadığı için Beden Eğitimi dersine giremeyen öğrencinin hissettiklerini?

Bu sene bir çocuk bu sıkıntıları yaşamadan okusun diye var mısın sadece "75 TL" ye bir çocuk üstlenmeye?

✏Eğitim Seti için;

⛹‍♀Spor Seti için;

Son düzenleyen: Moderatör:
X