Milyonlarca paket Mars ve Snickers geri toplanacak

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.870
40.715
Milyonlarca paket Mars ve Snickers geri toplanacak

http://www.diken.com.tr/milyonlarca-paket-mars-ve-snickers-geri-toplanacak/
ABD’li çikolata devi Mars, birçok Avrupa ülkesinde milyonlarca Mars, Snickers. Milky Way Mini, Milky Way Miniatures ve Celebrations paketini, içlerinden plastik parçaları çıkması üzerine toplatma kararı aldı.

mars-snickers2.jpg

Fotoğraf: Reuters

BBC’nin haberine göre ürünlerin toplatıldığı ülkeler arasında Almanya, Fransa, İngiltere, İspanya, İtalya, Hollanda ve Belçika var.

Mars’tan yapılan açıklamaya göre son kullanma tarihi 19 Haziran 2016 ile 8 Ocak 2017 arasında olan ürünler sorundan etkilenmiş durumda.

Toplatılacak ürün adedinin milyonları bulabileceği ifade ediliyor.

Sorundan etkilenen ürünlerin tam listesinin www.mars.de internet sitesine eklendiği de ifade ediliyor, ancak siteye erişim şu anda mümkün değil.

Bu ve buna benzer ürünler aç karnına yediğinde şeker hastalığını tetikliyor tamamen piyasadan silmek lazım

Toplatılan ülkeler. Hmm. :KK45: Yapım hatası ambalajlı ve de tarihi geçmiş ikinci sınıf malzemelerle üretilen bu tur ürünlerin Afrika ve bazı ortadoğu ülkelerine kakalandığını da dusunursek. :KK45: Gerçi bildigin plastik çıkmış yav icinden o kadarını da yapmazlar.
Yapmazlar dimi? :KK53:

Toplatılan ülkeler. Hmm. :KK45: Yapım hatası ambalajlı ve de tarihi geçmiş ikinci sınıf malzemelerle üretilen bu tur ürünlerin Afrika ve bazı ortadoğu ülkelerine kakalandığını da dusunursek. :KK45: Gerçi bildigin plastik çıkmış yav icinden o kadarını da yapmazlar.
Yapmazlar dimi? :KK53:

ho ho ho :KK53:

Hiç hiç mi çikolata yemiyorsun? Nasıl başardın :KK57:
Evet hiç yemiyorum. Sadece çikolata değil büskivi, kek hazır gıda, ekmek, sofra şekeri, glikoz.
Tamamen sıfırladım. Ekmeksiz kahvaltı yapmayı öğrendim.
Tek sırrı Karatay.

Evet hiç yemiyorum. Sadece çikolata değil büskivi, kek hazır gıda, ekmek, sofra şekeri, glikoz.
Tamamen sıfırladım. Ekmeksiz kahvaltı yapmayı öğrendim.
Tek sırrı Karatay.
Ben onları yemesem otomatik olarak aç kalıyorum :KK70:

Karatay diyeti nedir okumam şart oldu artık.

Ben onları yemesem otomatik olarak aç kalıyorum :KK70:

Karatay diyeti nedir okumam şart oldu artık.
diyet değil hayat tarzı kesinlikle.
diyet diye okursan yanılırsın.
Sağlıklı beslenme.
Formül çok basit yapay olan her şeyi saf dışı bırakıyorsun. Rafine olan her şey.. Fabrikasyon olan her şey...

diyet değil hayat tarzı kesinlikle.
diyet diye okursan yanılırsın.
Sağlıklı beslenme.
Formül çok basit yapay olan her şeyi saf dışı bırakıyorsun. Rafine olan her şey.. Fabrikasyon olan her şey...
Genelde öyle söylendiği için diyet dedim.

Tamam saf dışı bırakalım da yerine ne koyalım? Ben cidden aç kalırım onları yemezsem.

X