Mikrobalon ile zayıflama!!!!!

Yine de 6 günde 1 kilo hiçte küçümsenecek bir rakam değil açlık krizine girmemek çok güzel. Ayrıca vücut aç bırakıldığını düşünmediği için kıtlık sürecine girmediğinden kilo veriliyor devamı gelir umarım dilediğin kiloya ulaşırsın
Ben kendimi bildim bileli devamlı değişik formüller yaparak kilo veriyorum Bu yüzden kilom birikmeden yağlar vücuduma yapışmadan en fazla 4-5 kiloda harekete geçiyorum Fakat son dönemlerde inatçı bir kiloyla karşılaşıyorum Haliyle yaş ilerledikçe kilo almak kolaylaşır vermek zorlaşıyorBende açıkçası bu inadı kırmaya çalışıyorum

Çok az imiş vermen gereken kilo. 3-4 kilo fazlalık için 1 hafta da 1 kilo verilebiliyorsa ürün gayet başarı demektir. Benim 7 ila 10 kilo arası vermem lazım. Aynı mantıkla ürün bende de başarılı olursa 2 ay gibi bir süreçte verebilirim inşallah
Senin de vermen gereken kilon çok fazla değil Tabii inançlı olman gerekirdi aslımda herşey beyninde bitiyor Sağlık durumunda problemin yoksa protein diyeti yapabilirsin 2 gün saf protein 3.gün sebze ile karışık böyle başlarsan birden aç kalmadığın için hem zorlanmıyorsun ilk 5 kiloyu attın mı gerisi daha kolay gelir Bu mide balonu ne kadar destekliyor teknik olarak bilemiyorum ama psikolojik bile etkiliyor olabilir Sporla aran nasıl yürüyüş çok basit ve zevkli kısmı ben adım sayar yükledim beni çok teşvik ediyor Hemen bakıyorum az yürümüşüm diye asansöre binmiyor merdivenle çıkıyorum vs. Bence sende yaza süper gireceksin

Senin de vermen gereken kilon çok fazla değil Tabii inançlı olman gerekirdi aslımda herşey beyninde bitiyor Sağlık durumunda problemin yoksa protein diyeti yapabilirsin 2 gün saf protein 3.gün sebze ile karışık böyle başlarsan birden aç kalmadığın için hem zorlanmıyorsun ilk 5 kiloyu attın mı gerisi daha kolay gelir Bu mide balonu ne kadar destekliyor teknik olarak bilemiyorum ama psikolojik bile etkiliyor olabilir Sporla aran nasıl yürüyüş çok basit ve zevkli kısmı ben adım sayar yükledim beni çok teşvik ediyor Hemen bakıyorum az yürümüşüm diye asansöre binmiyor merdivenle çıkıyorum vs. Bence sende yaza süper gireceksin
Protein diyeti nedir nasıldır onu nasıl yapıyorsun tatlım ayrıca iyi dileklerin için çok teşekkür ederim

selamlar bende dün aldım bugün geldi , yarını beklemeyip akşamdan içmeye başlıcam umarım işe yarar 10 kilo vermem lazım :110:

selamlar bende dün aldım bugün geldi , yarını beklemeyip akşamdan içmeye başlıcam umarım işe yarar 10 kilo vermem lazım :110:
İnşallah işe yarar Ben akşam 2 tane içiyorum bir de bol su içiyorum Suyu az içersen işe yaramıyor su ile şişiyomuş En az 2 bardak su ile içiyorsun canım güzel haberlerini bekliyorum

Protein diyeti nedir nasıldır onu nasıl yapıyorsun tatlım ayrıca iyi dileklerin için çok teşekkür ederim
Canım protein diyeti et (tavuk dana balık )yumurta süt tereyağ yoğurt peynir serbest istediğin gibi tüketiyorsun saf protein gününde bir dal maydonoz bile yemiyorsun sebze yok ekmek vs yok en fazla 2 gün 3. gün sebze ile karışık karbonhidrat asla yok ama doyana kadar yemek serbest , bir günde sıvı günü yaparsın sadece çorba ayran portakal suyu vs bol su yapıp 1 haftayı tamamladın mıııı tartılacaksın Sonra da gelsin yeni kıyafetler

Canım protein diyeti et (tavuk dana balık )yumurta süt tereyağ yoğurt peynir serbest istediğin gibi tüketiyorsun saf protein gününde bir dal maydonoz bile yemiyorsun sebze yok ekmek vs yok en fazla 2 gün 3. gün sebze ile karışık karbonhidrat asla yok ama doyana kadar yemek serbest , bir günde sıvı günü yaparsın sadece çorba ayran portakal suyu vs bol su yapıp 1 haftayı tamamladın mıııı tartılacaksın Sonra da gelsin yeni kıyafetler
Ohhh miss sen anlatınca çok kolaymış gibi geldi birden hep beraber

Merhaba, yaklaşık 20 gün olmuş tam olarak kaç kilo verdiniz. Bende kullanmak istedim ama cesaret edemiyorum şuanda.

Merhaba, yaklaşık 20 gün olmuş tam olarak kaç kilo verdiniz. Bende kullanmak istedim ama cesaret edemiyorum şuanda.
Canım bugün tam 15 gün oldu 3 gündür düzenli kullanamıyorum Unutuyorum 2.600 kg verdim Haftada 3 kilo verenler var Ama ben 2 haftada verdim Bende işe yaradı Akşamları çok abartıyordum Tekrar söyleyim hepsini okudun mu yazının bilemiyorum Bu sadece midede şişiyor Yağ yakma kilo verdirme iştah kesme özelliği yok Mineral ve vitamin ek gıda takviyesi diye geçmiş mideni şişiriyor İştah gitmiyor ama yedin mi rahatsız oluyorsun ilk günlerde olmasa bile sonradan yememeye başlıyorsun bende öyle oldu İnşallah sende de işe yarar

Canım bugün tam 15 gün oldu 3 gündür düzenli kullanamıyorum Unutuyorum 2.600 kg verdim Haftada 3 kilo verenler var Ama ben 2 haftada verdim Bende işe yaradı Akşamları çok abartıyordum Tekrar söyleyim hepsini okudun mu yazının bilemiyorum Bu sadece midede şişiyor Yağ yakma kilo verdirme iştah kesme özelliği yok Mineral ve vitamin ek gıda takviyesi diye geçmiş mideni şişiriyor İştah gitmiyor ama yedin mi rahatsız oluyorsun ilk günlerde olmasa bile sonradan yememeye başlıyorsun bende öyle oldu İnşallah sende de işe yarar

evet hepsini okudum. 15 günde 3 kilo ya yakın bence iyi bile olmuş bu şartlar altında. Bende veriyorum siparişi bakalım bende nasıl bir etkisi olacak :)

2 haftada 2- 3 kiloyu bunu kullanmadanda biraz iradeyle verebilirsinizki kızlar :anne:

Midede şiştiği zaman mideniz küçülmez tokluk hissi verir evet mide şiştiği için ama kullanmayı bıraktığınızda vücudunuz midenizin şişkinliği kadar doymak isteyecek yine.. ve o tokluk hissi verdiği zaman siz fazla bir şey yemediğiniz için bedeniniz yeni yiyecek gelmediği zaman savunmaya geçer ve yağları depolar, bedeninizdeki yediğiniz/depolanan yararlı şeyleri yakmaya başlar ( kas kaybı gibi ).
Tabiiki karar sizin ama bence dikkatli olun kilo vericem diye farketmeden kendinize zararı dokunabilir...

cumartesi diyetisyene de başladım.. akşamları içiyorum sadece çünkü canım fena abur cubur istiyor :110: bakalım 2 gün sonra kontrol var umarım işe yarar :) 2 haftada 3 kilo gayet iyi tebrik ederim canım Prettywomen35 Prettywomen35
İnşallah güzel sonuç alacaksın Diyetisyenle zayıflaman en iyi ve kalıcı çözümü Harika olacak lütfen yaz heyecanla bekliyorum:halay:

evet hepsini okudum. 15 günde 3 kilo ya yakın bence iyi bile olmuş bu şartlar altında. Bende veriyorum siparişi bakalım bende nasıl bir etkisi olacak :)
İnşallah senin de güzel sonuç verir Aslında psikolojik desteği bile yetiyor bu tarz şeylerin önemli olan başka yerlerimize zarar vermesin Bunun için araştırdım firmayı aradım vitamin ve mineral takviyesi ruhsatlarımız mevcut yerimiz belli,hiçbir zararı yok Başka organları etkilemiyor dediler Senden haber bekliyorum Hadi vericez kiloları incecik olucaz:KK54:

2 haftada 2- 3 kiloyu bunu kullanmadanda biraz iradeyle verebilirsinizki kızlar :anne:

Midede şiştiği zaman mideniz küçülmez tokluk hissi verir evet mide şiştiği için ama kullanmayı bıraktığınızda vücudunuz midenizin şişkinliği kadar doymak isteyecek yine.. ve o tokluk hissi verdiği zaman siz fazla bir şey yemediğiniz için bedeniniz yeni yiyecek gelmediği zaman savunmaya geçer ve yağları depolar, bedeninizdeki yediğiniz/depolanan yararlı şeyleri yakmaya başlar ( kas kaybı gibi ).
Tabiiki karar sizin ama -dikkatli olun kilo vericem diye farketmeden kendinize zararı dokunabilir...

ben öyle bir durdum ki kilomda bırak 2 haftada 2-3 kilo vermeyi gram veremiyorum... doğum kilolarım bu arada çözüm arıyorsun bunlardan biri oldu benim için mikrobalon... diyetisyende her hafta ölçüm olacağı için yağdan kastan ne kadar verdiğim belli olacak yine de teşekkürler :)

Tabiiki karar sizin ama bence dikkatli olun kilo vericem diye farketmeden kendinize zararı dokunabilir...
Canım yazışmaları okuduysan en büyük endişelerimden biri buydu görmüşsündür.Mantıklı düşündüğün zaman mide küçülmüyor Sadece yer olmadığı İçin hele hele üzerine yersen daha da büyüyebilir Fakat benim 3 - 4 kilo vermem gerekiyordu Hedefime ulaştım Biraz ara vereyim kendimi kontrol edeyim dedim Ama üç gündür içmiyorum Acıkmıyorum dün kahvaltı etmeyi bile unutmuşum Oysa ki hiç sabah içmemiştim Akşam yemekte de doydum kilo verdim kendimi ödüllendireyim dedim ama yiyemedim Bilemiyorum açıkçası psikolojik te olabilir

X