Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk mikro kaynak yaptıranlar lütfen bilgi

prensesnehir

Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2017
4
2
38
merhaba arkadaşlar ben saçlarımın arasına mavi mikro kaynak yaptırmak istiyorum 25 tane kadar aralara attırmayı düşünüyorum maliyeti yüksek oldugu için kararsızım ya olmazsa saçlarım seyrek görünürmü kaç ay kullanabilirim lütfen cvb

Merhaba,

Bende araştırıyorum ama kesin emin olamadım. Yaptıranlar saçlarının resmini göndere bilir mi? Ayrıca deneyimlerini paylaşabilir miyiz?

zlar yıllardır kaynak kullandım saçlarım hepdöküldükafamda saç kalamadı.tülperuk araştırmasına girdim türkiyrde pek bulamadım ama bir sayfa buldum instagram adresi ... diye bir yerden peruk yaptırdım hiç kimse anlamıyor biraz saçlarımı dinlenene kadar kullanacağım.gerçek saç .of bunkaynaklar mahvetti saçalrımı ancak kendine gelebiliyor daha yeni

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bende 1ay önce mikro kaynak yaptırdım.saclarim platin sarısı olduğu için asiri kopmalar vardi ve en sonunda araştırıp yaptırmaya karar verdim.saclarima 200adet kaynak takıldı kullanmada tek zorluk yıkamada olur baya ağırlık yapıyor ama bence görüntü iyi saçlarımı toplandığımda çok kısa saçlar var aralarimda oyuzden belli oluyor ama kopmuş saçla dolaşmaktan daha iyidir.sve şuana kadar diplerde hiç bir dolaşma olmadı çünkü çok dikkat ediyorum.soru soran olursa cvplayabilirim

Bende bugün gerçek kızıl tonda hazırlanmış boyalı olan saçı satın aldım. Uyguna da aldım tanesinide 2 ₺ den taktıracağım.

Önceden normal kaynK yaptırıp kullanmıştım işin açığı önceki saçım kısaydı ondan biri uzun diğeri kısa biraz belli oluuordu. Şimdi saçım göğüs üzerinde aldığım saç 51 cm.

Ombrem yapıldı saçta tam uygun renk gibi ondan keyfim yerinde gibi şimdilik herşey iyi gidiyor. İlk kaynak yaptırdığımda saçlarım çoğalmış ama yıkarken zorlanıyordum ne kadar dikkat etsemde rahatsız ediyordu çoğu zaman kuaförde fön yaptırmam gerekiyor du. Hatta orada yıkatıyorsam rahat ediyordum.

Şimdi o zaman kaynakların boncukları inanılmaz zordu ve onlar yatarken batıyordu kaynaktan bahsediyorum. Bu mikro kaynak aynı sorunları yapar mı diye içim içimi yemeye başlamadı değil!

Saçları çekiyor mu, kopma dökülme çok oluyor mu? Araları belli oluyor mu sertçe ele geliyor mu çok merak ediyorum. Bilen kullanan varsa yardımcı olabilir mi?

Bende bugün gerçek kızıl tonda hazırlanmış boyalı olan saçı satın aldım. Uyguna da aldım tanesinide 2 ₺ den taktıracağım.

Önceden normal kaynK yaptırıp kullanmıştım işin açığı önceki saçım kısaydı ondan biri uzun diğeri kısa biraz belli oluuordu. Şimdi saçım göğüs üzerinde aldığım saç 51 cm.

Ombrem yapıldı saçta tam uygun renk gibi ondan keyfim yerinde gibi şimdilik herşey iyi gidiyor. İlk kaynak yaptırdığımda saçlarım çoğalmış ama yıkarken zorlanıyordum ne kadar dikkat etsemde rahatsız ediyordu çoğu zaman kuaförde fön yaptırmam gerekiyor du. Hatta orada yıkatıyorsam rahat ediyordum.

Şimdi o zaman kaynakların boncukları inanılmaz zordu ve onlar yatarken batıyordu kaynaktan bahsediyorum. Bu mikro kaynak aynı sorunları yapar mı diye içim içimi yemeye başlamadı değil!

Saçları çekiyor mu, kopma dökülme çok oluyor mu? Araları belli oluyor mu sertçe ele geliyor mu çok merak ediyorum. Bilen kullanan varsa yardımcı olabilir mi?
Merhaba,iyi usta ellerde kaynağınız yapılmışsa hiçbir sorun yaşamazsınız merak etmeyin :KK66:

Bugün gittim aldığım saç boncuk uçmuş, önce onları mikro kaynak uç için hazırlatmam gerekliymiş.

Perukçu onların ucunu dönüştürecek, gerçi saçı uyguna aldığım için pek sarsmayacak yinede mikro saç için keratinli uç olması gerekliyken ben boncuk uçlu yapılı boyalı saç almış bulundum.Gün kaybı oldu napalım geç olsun güç olmasın. Zaten yarım günü ayıracakmışım öğrenmişte oldum bu vesileyle..:eek:

merhaba arkadaşlar ben saçlarımın arasına mavi mikro kaynak yaptırmak istiyorum 25 tane kadar aralara attırmayı düşünüyorum maliyeti yüksek oldugu için kararsızım ya olmazsa saçlarım seyrek görünürmü kaç ay kullanabilirim lütfen cvb
BEN yeni taktırdım. 130 tane yetti. Seyrek olduğu için saçım doğal dursun diye az taktırdık. Saçı ikinci el satan bir uygulamadan satan aldım. 110₺ ye. Boncuktu ucu onu mikro kaynak için hazırlanması gerekiyordu. Perukçuya götürdüm uçlarını hem mikro kaynağa dönüştürdüm hem saçıma taktırın. Tanesini iki ₺ sen yapıp 130 adet saça 260₺ ödedim. Ombremi daha önce yaptırmıştım aldığım saçta şansıma kızıldı zaten tam oldu uçlarda harika durdu. Sorun yaşamadım hiç kolay kullanıyorum. Saçlarım kısa değildi zaten uzundu onlarda biraz daha uzun gösterdi hem

Birde banyo falan sorunum olmadı daha evel normal kaynakta kullandığım bir dönem olmuştu. Asıl o çok rahatsız etmişti. Bu en doğal duranı kolay diğeri saçımı çok yıpratmıştı mikro kaynakta sorunsuz geçiyor zaman 1 ay oldu uçlara indi az iki aya kalmaz tekrar yukarı dibe taktıracağım yeniden

Ben beylikdüzünde Gökhan Sevimde yaptırdım hic bir sorunum olmadı ekip olarak çok güzel ilgilendiler yaptırmak isteyenlere tavsiye ederim

Ben Gökhan Sevimdeyaptırdım içim çok rahat hic bir sorunla karşılaşmadim verdikleri ürünler olsun herşey çok iyiydi tavsiye ederim

Hayatımdaki en büyük pişmanlığım mikro kaynak. En iyi yerde yaptırdım yaptıran arkadaşlarım uyardı dinlemedim. Bir ay sonra saçlarım diplerden karmakarışık oldu diplerinden koptu, iyice cansızlaştı. Bence saçlarınıza bol bol bakım yapın, vitaminler yağlar sürün hiç bulaşmayın bu para tuzaklarına.

Hayatımdaki en büyük pişmanlığım mikro kaynak. En iyi yerde yaptırdım yaptıran arkadaşlarım uyardı dinlemedim. Bir ay sonra saçlarım diplerden karmakarışık oldu diplerinden koptu, iyice cansızlaştı. Bence saçlarınıza bol bol bakım yapın, vitaminler yağlar sürün hiç bulaşmayın bu para tuzaklarına.

Çok kısa kesildiğinde sırf uzun olsun gür dursun isteyen tercih ettirmeli. Benim saçımda mikrom ikinci ayında yatıp kalkınca uyku esnasın da dönerek kopan saçlarım olmuştu. Kaynaklarımı çıkartınca acil yoğun saç bakım maskeleri ile eh işte toparladım. Bu saçlarıma kaynağın üçüncü takılışıydı son ikisini hep kendim söktüm. Kolaydır kızlar bilginize

Kaynağımı çıkartalı epey oluyor. Benim için saçımın uzunluğu değildi sorun, azalmış olmasıydı. Bende saçım çoğalması için yapmıştım. Şu an kendi saçımı kullanıyorum. Çünkü 2. aydan sonra kopma yıpranma başlıyor ilk bir ay kadar sorun neredeyse pek olmuyor. Yaptırmayı düşünenler uzun vadeli düşünmeden kısa süre için uygulatırsa sorunu da az olur. Düğün, özel gün v.s

X