Saç Uzatma Yöntemleri Mikro kaynak veya çıtçıt saç kullanan oldu mu?

lunamila

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2021
122
34
25
Saçlarım uzamıyorlar bir türlü ne yapsam uzamak bilmedi bende artık çözümü bunlarda buldum, kaynak saçlarıma çok zarar verir mi acaba diye..

Öyle her kaynak yapıyorum diyene aldanma kaynak sık ve doğal durmalı saçın istediin şekle girmeli vs. Ayrıca bakımını vs yapabileceksen kaynak işine girmelisin ve evet saç uçlarına takıldığı için saçı yıpratabiliyor uzamayan nir saçın varsa ben çıtçıtı öneririm.
İstediğinde tak istediğinde çıkar. Toplayacaksan salacaksan ona göre takımını yap vs.
Ben sıkılgan biri olduğum çıtçıt kullandım saçlarım gür dursun diye özellikle ki her şekilde kullandım kimse de anlamıyordu :-)

Öyle her kaynak yapıyorum diyene aldanma kaynak sık ve doğal durmalı saçın istediin şekle girmeli vs. Ayrıca bakımını vs yapabileceksen kaynak işine girmelisin ve evet saç uçlarına takıldığı için saçı yıpratabiliyor uzamayan nir saçın varsa ben çıtçıtı öneririm.
İstediğinde tak istediğinde çıkar. Toplayacaksan salacaksan ona göre takımını yap vs.
Ben sıkılgan biri olduğum çıtçıt kullandım saçlarım gür dursun diye özellikle ki her şekilde kullandım kimse de anlamıyordu :-)
Çıtçıtı iyi ve güvenilir olan bir yerden almak istiyorum sizce nasıl yerlerden alabilirim var mı önerileriniz ? Ve fiyatı ne kadar aşağı yukarı

Çıtçıtı iyi ve güvenilir olan bir yerden almak istiyorum sizce nasıl yerlerden alabilirim var mı önerileriniz ? Ve fiyatı ne kadar aşağı yukarı
Kuaförden alırsan bayağı pahalıya gelir. Bnim kuaförüm tanıdıktı ki ünv de kullandım ben boya kesim çıtçıt 200 e yaptırmıştım :))) 500 küsürdü normalde. Şimdi inan ne kadardır bilmiyorum ama saç çıtçıt peruk satan yerlerde sentetik olmayan gerçek saç deniyor boyanabilen sıcağa dayanıklı ki dokunduğunda anlarsın zaten yapısından. Ben iki üçlü iki kalın ikili ikide normal ikili kullanıyordum mesela saçının yoğunluğuna göre de ayarlayabilirsin bunları.
Ama fiyat konusunda birşey diyemem işte yine de gözden çıkarman lazım belirli bir meblayı :)

Mikro kaynak 100 tanesi 700 tl den basliyor dedi kuafor...
Ben normal kaynak da kullandim, citcit da kullandim, yarim peruk da aldim 3.000 tl ye yurtdisindan...asla belli olmuyor kuafor bile anlamadi sacimda peruk oldugunu..ama mikro kaynaga merak saldim dünden beri, bi mikro kaynak kullanmadim ona da az kaldi sanirim 🌺

Ben normal kaynak da kullandim, citcit da kullandim, yarim peruk da aldim 3.000 tl ye yurtdisindan...asla belli olmuyor kuafor bile anlamadi sacimda peruk oldugunu..ama mikro kaynaga merak saldim dünden beri, bi mikro kaynak kullanmadim ona da az kaldi sanirim 🌺
Mikro kaynagi ben de cok merak ediyorum..takip ettigim bir kız yaptiriyor güzel bir yerde oraya sormustum ben de..11-15 TL arasi tane olarak dediler.Saclarim ince telli ve hassas oldugu icim acıkcası zararını bilmedigimden girisemiyorum bu ise

Mikro kaynagi ben de cok merak ediyorum..takip ettigim bir kız yaptiriyor güzel bir yerde oraya sormustum ben de..11-15 TL arasi tane olarak dediler.Saclarim ince telli ve hassas oldugu icim acıkcası zararını bilmedigimden girisemiyorum bu ise
Ben kuafore gittim cuma gunu sordum 100 tane boyama dahil 650 dedi haftaya icin gun aldim benim de ince telli sonucu yazarim taktirinca belli olursa cok uzatmadan cikarttiracagim

Merhaba, yaptınız mı kaynağı ?

Bende düşünüyorum ama korkuyorum dökülecek saçlarım diye zaten ince telli ve cansız

X