Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Mikro Kaynak Maliyet ve Kullanım Önerileri

IIREMM

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2006
62
60
7C465A4D-07FE-4F43-B36D-92C4F3D99910.jpeg
Merhaba,
3 ay evvel 1.500 tl’ye bakırköyde bir kuaföre mikro kaynak yaptırdım. 90 cm uzunlugunda ve 280 adet. Kaynakları ve kendi saçımı kızıla boyadılar. Saçım ve kaynakların renginde farklılık vardı ve aynı yapana kadar 10 gun içinde 3 defa saçım işlem görmüştü. Nihai olarak memnun kaldım. (Resimde) 3 ay sonunda 1 hafta hasta yatarken saçlarımın dipleri yumak yumak dolaştı. Mikro kaynaklar değil. Kendi saçlarımdı dolaşan. Memlekete gittikten sonra ben kendi kendime netten öğrenerek bu kaynakları çıkardım. Hepsi sağlam ve tekrar kullanılabilir durumdalar.
Şuan bakımsız ve eksik hissediyorum. Tekrar kaynakları taktırmak istiyorum. Benim sorum kaynak kullananlar benimkisi gbi saç karışması sorunu yaşıyor mu? Ödediğim 1.500 tl çok mu? Saç dipleri karışmasına önlem olarak bakımını nasıl yapıyorsunuz? Takma-çıkarma ve boyama 400 tl oldugunu söyledi kuaförüm. Bunu daha uyguna yapan tavsiye yerler önerebilir misiniz? Özellikle anadolu tarafında. Bakırköy bana çok uzak kalıyor.

Hayatımdaki en büyük pişmanlığım mikro kaynak. En iyi yerde yaptırdım yaptıran arkadaşlarım uyardı dinlemedim. Bir ay sonra saçlarım diplerden karmakarışık oldu diplerinden koptu, iyice cansızlaştı. Bence saçlarınıza bol bol bakım yapın, vitaminler yağlar sürün hiç bulaşmayın bu para tuzaklarına.

Eki Görüntüle 2182987 Merhaba,
3 ay evvel 1.500 tl’ye bakırköyde bir kuaföre mikro kaynak yaptırdım. 90 cm uzunlugunda ve 280 adet. Kaynakları ve kendi saçımı kızıla boyadılar. Saçım ve kaynakların renginde farklılık vardı ve aynı yapana kadar 10 gun içinde 3 defa saçım işlem görmüştü. Nihai olarak memnun kaldım. (Resimde) 3 ay sonunda 1 hafta hasta yatarken saçlarımın dipleri yumak yumak dolaştı. Mikro kaynaklar değil. Kendi saçlarımdı dolaşan. Memlekete gittikten sonra ben kendi kendime netten öğrenerek bu kaynakları çıkardım. Hepsi sağlam ve tekrar kullanılabilir durumdalar.
Şuan bakımsız ve eksik hissediyorum. Tekrar kaynakları taktırmak istiyorum. Benim sorum kaynak kullananlar benimkisi gbi saç karışması sorunu yaşıyor mu? Ödediğim 1.500 tl çok mu? Saç dipleri karışmasına önlem olarak bakımını nasıl yapıyorsunuz? Takma-çıkarma ve boyama 400 tl oldugunu söyledi kuaförüm. Bunu daha uyguna yapan tavsiye yerler önerebilir misiniz? Özellikle anadolu tarafında. Bakırköy bana çok uzak kalıyor.

Çok güzel yapılmış ya saçlarınız valla bilemiyorum ki çok bilgi kirliliği var araştırıyorum. Bu konuları baya araştıran biri olarak fikrimi belirtmek istedim. Sadece yanlara yaptırsam dolaşır bişey olr mu acaba

Eki Görüntüle 2182987 Merhaba,
Benimde kaynaklarım var. 1.si karışmaması için her gün taraman gerekiyor. Yatarken örerek saçını iki yandan ya da tek örgü halinde örüp yatman gerekiyor, çünkü en çok gece karışıyor. Bunları yapmazsan karışır. Yaptıysan ve karıştıysa kaynaklarda problem vardı demek ki. Her yer güzel kaynak takamıyor ist.da isen önere bileceğim yerler var

X