Saç Uzatma Yöntemleri Mikro Kaynak kullananlar

Ben normal kaynak kullanmistim eskiden simdi de mikroyu dusunuyorum...normal kaynaklar uyurken falan hissettiriyordu kendini de mikro ayni seyi yapar mi bilemedim yaptirirsam yazayim buraya 🌺 kimse yazmamis fikir veren olursa sevinirim, yalniz cok karısıyor diye okudum mikroyu

ben yazayım sevgili arkadaşım hemde detaylarıyla ; sakın ama sakın yapmaaa!!... saçlarından vazgeçmek istiyorsan yap tabı..bundan 3 sene önce mıkro kaynak yaptırdım.... hemde çok tecrübeli , profesyonel bıryerde çok kalıtelı bı saç olarak yapıldı .küllü bebek kumralı ,. saçlar gerçekten muhteşemdi özbek saçıydı kökten uca kadar aynı gürlükteydydi.. ...takıldıktan sonra gözlerime inanamadım bu benmıyım dedım gerçekten çok havalı göründü..o gece saç ağırlığından uyuyamadım çok rahatsız ediciydi..ikinci gün duş alırken aman allahım saçlar öyle ağırlaşıyorki yıkamak ne mümkün..ne dipleri karıştırabılıyorsun nede o ağırlığa dayanabılıyorsun..artık saçları omuzuma yana alarak ağırlık yapmayacak şekılde yıkadım velhasıl ıkıncı gun fön çekmeye gıttım kuaföre gene mukemmel oldu..aradan 10 gün geçti .ama nasıl bı ağırlık resmen saçımı koparıp atasım geldı hıç rahat edemedım bu süreçte ve alışamadım ..bir ara işyerindeki kız arkadaşım şok geçirişçesine ''saçlarının dipleri resmen kopmuş saç kökü dolu !''..'demesiyle aynaya bakmam bır oldu ve o anki şokla kuaföru yolunu tuttum inanmayacaksınız ama saçlarımın diplerinde yüzlerce beyaz saç kökü gördüm..yanı kendı saçım kopmuştu hep hemde bisürü...koşarak kuaföre gıttım çıkartmaya bırde çıakrtırken anamı ağlattılar kopara kopara çekerek çıkardılar ordada saçımın yarısı gıttı dıyebılırm...kaynakları hepsını çıakrınca ben bı şokkkk geçirdim .saçlarım öyle dökülmüştükü omuzumun altında olan saçlarım bildiğiniz küt ve sıçan kuyruğu gbı kalmıştı şoklar geçirdim ..yere baktıgımda tutam tutam saçlarımın koptuıgunu gördüm ve kuaför bana neymış bunlar aslen dökülecek saçlarınız dıye benı tesellı etmeye çalışıyordu..benım saçlarım aslaaaa bu kdr dökulmez ayrıca dökulse bıle 10 gunde mı dökulecek...zaten başka kaynak yapan kuaförlerın muşterılerıne kaynagı takmadan önce bakarsanız vıdeolarda hep sıçan kuyrugu gbı kaldıgını görurrusnuz..bunlar hep kaynak yapanların saçları ı öyle oluor ..size yemin edebilirim ama ispatlayamam bildiğiniz saçımın yuzde 50 si yoktu..sakın ola sakın yapmayın onun yerıne çıtçıt kullanın en azından sök tak kafanıza göre...asla rahat edmeeyecksınz.. başka sorunuz varsa yanıtlarım

X