Midem bulanmıyor

kafana da takma bulantıyı ne guzel bulanmıyor ınsallah keselerı gorursun pekı kalp atısıda o zaman mı gorunuyor

herkeste ayni belirtiler olacak diye bir kural yok. ben 4 aylik hamileyim, en ufak bir sey hissetmedim. ne bulanti, ne aserme ne bas donmesi... hicbir sey! bebegim de ben de gayet saglikliyiz.

mide bulantısı için erken...
ayrıca hiç miden bulanmayabilir de.....
benim görümcem 2 tane doğurdu maşallah 1 kere bile midesi bulanmadı,hiç bişiyden tiksinmedi ve çocukları çok sağlıklı.....

selam herkese benim sitede ilk günüm rabbim herkese gönlündekini versin inşallah

gulencim , bulantilar 6 veya 7. haftada basliyor, kimilerinde de 8. haftada ama o doıneme kadar olmayanlarda genelde bulanti olmuyormus. yoksa yoktur ne sanslisin :)) takma kafayi buna.
ben ikiz gebelik yasiyordum 8. haftada bile hicbir bulantim yoktu, gferci sonra birini kaybettim bebislerimin ama simdi 22. haftyami bitiriyorum ve baska bir sikayetim olmadi. sen bebisinin sagligina odaklan, bunlari dusunme..

benim ilk hamileligimde midem hic bulanmadi....sabah kalkardim...buzdolabinin önüne otururdum........beklerdim saatlerce midem bulansin diye delikafadulden valla deliymisim ha.....ne günlerdi

SELAM ARKADASIM sanirim turkiyede denediz bana biraz anlatirmisin nerde yaptiniz bnde yurt disindayim allah nasip ederse agustos ortasi istanbuldayim 7. denemem olacak transferden sonra geldinizmi yoksa bekledinizmi

gulencim , bulantilar 6 veya 7. haftada basliyor, kimilerinde de 8. haftada ama o doıneme kadar olmayanlarda genelde bulanti olmuyormus. yoksa yoktur ne sanslisin :)) takma kafayi buna.
ben ikiz gebelik yasiyordum 8. haftada bile hicbir bulantim yoktu, gferci sonra birini kaybettim bebislerimin ama simdi 22. haftyami bitiriyorum ve baska bir sikayetim olmadi. sen bebisinin sagligina odaklan, bunlari dusunme..

Merhaba canım,
İkizlerinden birini kaybettiğini söylemişsin çok üzüldüm.Allah diğerine uzun ömürler versin.Ben de aynı durumla karşılaşma riskindeyim ve doktorun söylediğinden pek bişey anlamadım.6+5ken gittiğimde biri 7+1 diğeri 6+5di.Ancak boyutlaru yarı yarıya farklı.Küçük olanda da kalp hareketi var ama kend kendine yok oabileceğini yada bir eksikliği olabileceğini söyledi.Müdahele gerekmicekmiş.O yok olcakmış.Nasıl ya diğerini etkilemez mi?Ben nasıl anlıyıcam?Kafamda bir sürü şey var şimdi sen de durum nasıl oldu.Beni aydınlatısan çok sevinirim.
Ya bi de arkadaşlar özel durumumdan dolayı Ohss tedavisi sırasında 3 kez aneztezi aldım gebeyken.Bu durumla ilgili olabilirmi sizce?

X