Mide kucultme ameliyatinda bazi sorular

_zynp_

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2023
1
0
36
Merhaba hanimlar
Ben yeniyim yardimci olabilirseniz sevinirim. Yurt disinda yasiyorum ve 12 haziranda 2023 tarihinde mide kucultme ameliyati oldum. Sorum şu. Benim arada bir agrilarim oluyor daha cok bogazim hani yemek yigipte iyi cignemeyince yemek borumuzu yirtarya aynen oyle ve gunluk beslenmeleriniz nasil gidiyor mesela bana ameliyattan hemen sonra herseyden ye ve parca parca ye dediler vucudun butun vitaminleri almasi icin dediler oysaki duydumki turkiyede daha cok farkli oneriler veriyorlar mesela ilk ay hep sivi püre halinde tuketilecek diyorlar bir müddet sigara kullanmayin diyorlar oysaki ben sigarayi birakamadim biliyorum iyilesme surecini geciktiriyor ama maalesef zayif noktam eger yardimci olursaniz sevinirim biraz uzun oldu ozur dilerim ama kafam cok karisik. Hayirli gunler hepinize.

ilk 3 gün su bile sayılı içirdi doktorum.. sonraki 15 gün bardakta baktığın zaman arkası net görünecek kadar berrak sebze meyve suyu yani renkli su gibi olacak ondan sonraki 15 gün biraz kıvamlı taneciksizi sıvı çorba da olur sonraki 15 gün püre öyle devam etti sürecim çok şükür 2,5 yıl oldu hiç sıkıntım ok

ilk 3 gün su bile sayılı içirdi doktorum.. sonraki 15 gün bardakta baktığın zaman arkası net görünecek kadar berrak sebze meyve suyu yani renkli su gibi olacak ondan sonraki 15 gün biraz kıvamlı taneciksizi sıvı çorba da olur sonraki 15 gün püre öyle devam etti sürecim çok şükür 2,5 yıl oldu hiç sıkıntım ok
Kilo verince vücudunuzda sarkma oldu mu acaba?

X