Mide kucultme ameliyati oldu ölmek uzere su an

Se_n_299

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2018
2.716
1.709
38
Yasi 30 bayan. Mide kucultme ameliyati oldu pazartesi devlet hastanesinde. Dun fenalasti hastanede yogun bakima alindi septik soktaymis. Yani kacak olusmus midesinde dikislerde ve sivi diger organlara yayilmis. Dr olum riski yuksek dedi. Ailesi perisan bekliyorlar. Valla bu ameliyati olacaklar iyi dusunun sizi korkutmak istemem ama.... Arkadasim su an yasam mucadelesi veriyor.

Allah sifa versin. Kac kiloydu acaba?

Çok çok üzücü; ailesine Allah sabrını verir inşallah 🙏 toprağı bol, rahmeti çok olsun🙏

Keske baska bi tedavi uygulansaydi. Hormonlarina baktirabilirdi yada psikolojik bi sebebi olabilirdi tedavi olabilirdi. Ameliyat en son care olmaliydi.
Ben gic kilolu bi insan olmadim dogumdan sonra 70 kilo kaldim farkettim ki yaglari yakmadan erimiyor gercekten. Spor yapmadan gitmiyor. Ayrica egilip kalkmak yurumek yuk tasimak kiloluyken cok zor. Bazen egildigimde kalkmasi zor oluyor. 120 kilo da kat kat saglik problemleri olmustur bu yuzden ameliyat riskini aldi demekki. Allah rahmet eylesin.

Saolun arkadaslar inanin soktayim bende sag salim girdi ameliyata vefat etti. Zayiflamak istiyordu cok hevesliydi. Ameliyattan bir gun sonra hastanede biraz yurutmusler hatta ama aksama fenalasmis hemen ikinci kere ameliyata alinmis mide sivisi sizmis. Sonra septik soka girdi yogun bakima alindi vefat etti orada. Gercekten cok saskinim cok uzgunum. Inanamiyorum haala cok gencti daha esi herkes perisan oldu Allah sabir versin

Çok üzgünüm. Maalesef mide küçültme ameliyatı çok risklidir, bu güne kadar bir çok insanın ölümüne sebep olmuştur. Yine de insanlar bu riski almaya devam ediyor. ☹️

Yasi 30 bayan. Mide kucultme ameliyati oldu pazartesi devlet hastanesinde. Dun fenalasti hastanede yogun bakima alindi septik soktaymis. Yani kacak olusmus midesinde dikislerde ve sivi diger organlara yayilmis. Dr olum riski yuksek dedi. Ailesi perisan bekliyorlar. Valla bu ameliyati olacaklar iyi dusunun sizi korkutmak istemem ama.... Arkadasim su an yasam mucadelesi veriyor.
Şu ameliyatları gerçekten güvenilir yerlerde yaptırmak lazım :KK43: vefat mi etti??

Çok üzgünüm. Maalesef mide küçültme ameliyatı çok risklidir, bu güne kadar bir çok insanın ölümüne sebep olmuştur. Yine de insanlar bu riski almaya devam ediyor. ☹️
Riskliyse niye bu ameliyat var insanlarin kafasini karistiriyor iste gitti cok gencti daha vefat etti hic bir saglik sorunu yoktu neseli gitti vefat etti :KK43:

Dr e nabizdan yaptigim herseyi gorebilirsiniz sikayet edebilirsiniz ben de bir ihmal yok demis dr da uzuldu. Ama sikayetci olacak sanirim ailesi oyle diyolardi. Kardesi nasil agliyo ya icim parcalandi keske olmasaydi ameliyat diyorlar hep keske

Başınız sağ olsun. 🥺 Amcam, kuzenim, iki yakın arkadaşım bu ameliyatı oldu. Sorunsuz atlattılar, şu an daha mutlular. Ama süreç herkeste aynı işlemiyor tabii. Çok üzüldüm gencecikmiş. Allah rahmet eylesin.

Kardesi
Başınız sağ olsun. 🥺 Amcam, kuzenim, iki yakın arkadaşım bu ameliyatı oldu. Sorunsuz atlattılar, şu an daha mutlular. Ama süreç herkeste aynı işlemiyor tabii. Çok üzüldüm gencecikmiş. Allah rahmet eylesin.
Cok saol Allah razi olsun

Çok üzücü... Kendimde kiloluyum ve bu ameliyatı asla tasvip etmiyorum. 123 kilodan 90lara kadar düştüm. Emzirme dönemi yine 100 kilo oldum. Tekrar diyete başladım. Evet kilolu olmak sağlıksız. Ama o ameliyatta çok sağlıksız. En güzeli yavaş yavaş kilo vermek. Çok gençmiş allah rahmet eylesin..

Çok üzücü... Kendimde kiloluyum ve bu ameliyatı asla tasvip etmiyorum. 123 kilodan 90lara kadar düştüm. Emzirme dönemi yine 100 kilo oldum. Tekrar diyete başladım. Evet kilolu olmak sağlıksız. Ama o ameliyatta çok sağlıksız. En güzeli yavaş yavaş kilo vermek. Çok gençmiş allah rahmet eylesin..
Bencede kesinlikle olma sonucta midenin yuzde 80 inini aliyorlarmis en guzsli spor diyet. Ates dustugu yeri yakiyor:KK43: inanki soktayiz sanki saka gibi inanamiyoruz

Bencede kesinlikle olma sonucta midenin yuzde 80 inini aliyorlarmis en guzsli spor diyet. Ates dustugu yeri yakiyor:KK43: inanki soktayiz sanki saka gibi inanamiyoruz
Çok kötü gerçekten çok genç bi ölüm. Öyle çoğaldı ki bu ameliyat herkes ameliyat oluyor. 1 senede değilde 5 senede veririm kilomu. Çok fit olmamda 10 kilo fazlam kalır ama olur illa ki verilir.

X