Mide Balonu

ilknur_v

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2012
20
6
merhabalar arkadaşlar doğumdan sonra kalan kilolar ile bası dertte olanlar bir türlü kilo veremeyenler toplanın . Ankara da Ufuk üniversitesi hastanesinde doktor Kamil hoca desteğiyle taktırdığım mide balonunun 4. Günündeyiz

ne kadar fiyati? kac kilo ile girdin ameliyata? neler yasadin?
Ankara da KAMİL GÜLPINAR hocam yaptı ilk 4 gün olarak aktarayım hayattan soğuma pişmanlık fayda evresindeyim 93 kilo girdim suan 91 kiloyum neler yaşadığımı gün ve gün aktarmaya devam edicem size . 8. Binliraya oldum ben koru hastanesinde yaptı hocam tek kişilik odalarda tek gün hastane yatışından sonra taburcu oldum

Evet arkadaşlar bugün diyet listemi aldım ek olarak görsellere ekliyorum . Bulantım düne göre yok denecek kadar az ama halsizlik ve ara ara gelen kramplar lanet olsun dedirtiyor .
image.jpg

Bugün şaşırtıcı bir şekilde iyi uyandım bulantım yok miğdemde kramplar ara ara devam ediyor ama hala yaptırdığım işlem için çok büyük bir memnuniyet için de değilim bu diyetle bu acılarla 8 bin vermeden de dişimi sıkıp verebilirdim kilo diye düşünüyorum pişmanlıklar kraliçesi olarak devam

ama genelde memnunluk kramp asamasi bitip de kilo vermeye ciddi baslayinca basliyor. tabi disini sikip verebilirdin ama zor olan kismi ilk verilen kilolardan sonra devamini getirmek. umarim iyi olur daha da :)

ama genelde memnunluk kramp asamasi bitip de kilo vermeye ciddi baslayinca basliyor. tabi disini sikip verebilirdin ama zor olan kismi ilk verilen kilolardan sonra devamini getirmek. umarim iyi olur daha da :)
Şaşırtıcı bir şekilde çok iyi hissediyorum suan ara ara zorluyor yine ama 3 kilo vermişim ilk önce şey bile düşündüm “ulan ben bu listedekileri yesem zaten zayıflarım “ ama balon olmasa bu kadar asla dayanamazdım hatta suan bu yazıyı yazmak yetine ya kokoreç gömüyor olurdum yada hamburger söylemek için yemek sepetine gitmiştim yok yok çok şükür hade bakalım

Merhabalar arkadaşlar midemde bir balon olup olmadığını hissetmek çok zor artık hiç bir şekilde yaşamımı engellemiyor ama spor şart gibi yağdan 2.300 normal den 1200 vermiş bulunuyorum şimdiye kadar diyet listesi değişti ama pek bir fark yok yumurta eklendi sadece . İyiyim iyi tavsiye ediyor musun derseniz daha çok erken bakalım zaman ne gösterecek

yorumlarini takip ediyorum bende randevu almak üzereyim :)
cikarildiginda geri alir miyim gibi bir endisen var mi senin de?

Vallahi bir tık korkmuyor değilim aslında suan her şeyi yiyebiliyorum ama fazla değil bakalım ne olcak

Son guncel hislerini de paylasir misin? Kac gun oldu? Totelde kac kilo verdin? Dogum sonrasi kiloma 2. Dogum kilolarim eklendi. Hizli bir motivasyon twknigi olarak tercih edwbilirim. Diyetler uzun ve beni caydiriyor

Bende yaptirdim sali günü. Kramplar gerçekten rahatsız ediciymis ozellikle geceleri. Ama hafifledi suan 3. Günündeyim.
Sizde güncel durum nedir?

Bende yaptirdim sali günü. Kramplar gerçekten rahatsız ediciymis ozellikle geceleri. Ama hafifledi suan 3. Günündeyim.
Sizde güncel durum nedir?
Nerde yaptırdınız fiyat ne ödediniz acaba .? Bende yavaş ilerliyor bakalım suan var mo yok mu anlaşılmıyor

Son guncel hislerini de paylasir misin? Kac gun oldu? Totelde kac kilo verdin? Dogum sonrasi kiloma 2. Dogum kilolarim eklendi. Hizli bir motivasyon twknigi olarak tercih edwbilirim. Diyetler uzun ve beni caydiriyor
Merhaba pişman değilim ben spor yapan birisi değilim diyet de çok bana göre değil diyorsan yani benim gibiysen eğer kesinlikle düşünmeden yaptır sun çok iyiyim sadece yavaş kilo veriyorum çünkü sor yapmıyorum diyet de o yüzden ağır ilerliyor

Nerde yaptırdınız fiyat ne ödediniz acaba .? Bende yavaş ilerliyor bakalım suan var mo yok mu anlaşılmıyor

istanbul bahcelievler aile hastanesinde yaptirdim, 7500 liraya
ilk hafta protein sütleri ve sivilarla geciyor ve zaten bulantidan bisey yiyemiyosun mecburen gidiyor 3 kilo ama kendi metabolizmamin yavasligina inanamiyorum resmen sividan baska bis yemememe ve az kalori almam ragmen gram inmiyor tartida. 1 haftada 3 kilo olarak kaldi. cok sinir bozucu resmen metabolizma hizim yerlerde.

ama isin güzel tarafi uzun süreli acliga ragmen cok halsiz sinirli hassas vs hissetmedim. balonun verdigi tokluk hissinden dolayi sanirim.

X