mide balonu hakkinda yardim

Zaten bizler biliyoruz ama motivasyon bide arasira soru sormak icin iyi oluyor. Doktorum iki kilo kesin geri alirsin su kaybindan ötürü demisti, hakli cikti. Ama cildimin kurulugu gitti. Burus burusdu susuzluktan. Dietime devam ediyorum. Dün biraz fazla actim sanki. Bugünde sabah bol salatalik bol domates koydum tabagima. Bayada doydum. Proteine agirlik veriyoruz tabiki. Cok eksilmisti cidden protein. Titreme baslamisti.

Selam arkadaslar. Bugün 1220 kalori var toplamda:) 110 gr da karbonhidrat ☺️ kilom hala sabit durdu. Bakalim nezaman yine düsüse gececek. Umarim sizler iyisindir baloncuklarinizla

Hayirli olsun, bol eksiler ozaman 💪🏼 rica edwriz. Bizim grub güzel. Bende balon cikti ama yinede karsi degilim. Baslangic icin yinede iyi oldu, cünkü ciksada hala az yiyorum ve dengeli yiyorum. Benim mide kabul etmedi balonu. 9 hafta dayandim. Ama inanin herkesde öyle degil

S Saziye2306

Çok teşekkürler. Sizin süreci buradan okudum. Epey sorunlarla uğraşmışsınız. Çok geçmiş olsun. Neyseki balonsuzluğa rağmen az yemeye katkısı olmuş. Önemli olan da bu aslında, kendiniz irade koyarak az yemeyi başarmanız, tebrikler.
Benim süreç nispeten kolay geçiyor. 3. günde toparladım kendimi. Bir de bu halsizlik bitse daha rahat olacağım.

Insallah gecer. Evet sansliyim, balon ciktiktan sonra saldiracahimi düsündüm yemege. Sanirim oda herkeste farkli. Doktorum balon sende cok yariyor dedi, yani balon bende biraz abartili yaradi, okadarki hic yiyemedim icemedim. Cikincada sanirim artik az yemeye alistim. Güzel olan hem kalori hemde karbonhidrat düsük yiyorum. Cips cikolata hic canim cekmiyor. Ekmek tam tahilli ve 25-50 gr günde gecmiyor. Pirinc falan hic yemiyorum. Diyetisyenimde var oda motive ediyor ve bana liste yapip yolluyor. Listede hosuma gitmeyw bisey olursa degistiyor. Senin halsizligine gelince, cok normal daha balon cok yeni. Az yeme icmeden oluyor

Insallah gecer. Evet sansliyim, balon ciktiktan sonra saldiracahimi düsündüm yemege. Sanirim oda herkeste farkli. Doktorum balon sende cok yariyor dedi, yani balon bende biraz abartili yaradi, okadarki hic yiyemedim icemedim. Cikincada sanirim artik az yemeye alistim. Güzel olan hem kalori hemde karbonhidrat düsük yiyorum. Cips cikolata hic canim cekmiyor. Ekmek tam tahilli ve 25-50 gr günde gecmiyor. Pirinc falan hic yemiyorum. Diyetisyenimde var oda motive ediyor ve bana liste yapip yolluyor. Listede hosuma gitmeyw bisey olursa degistiyor. Senin halsizligine gelince, cok normal daha balon cok yeni. Az yeme icmeden oluyor
Selam canim epeydir yoktum cunku cok rahatsizlandim bende senin gibi cok halsizlik yasadim cunku surekli kusuyodum gunde 5 kere felan doktora gittigimde super felan deyip yolliyodu beni ama gunluk hayatimi idame ettiremiyorum bugun bir dahiliyiyey gittim d vitaminim cok dusuk digerleri normal seviyedeler ama kusmaktan halsizlik yasiyorum ilaclarimi degiatirdi bakalim biraz denicem oazsa bende cikarticam cunku artik gücüm kalmadi bazen herkeste işe yara.iyo evet 23 kilo verdim ama canimdan can gitti olumsuz yorum yazmak istemezdim ama yaptiracaklar iyi dusunsun ve 6 aylik yaptirsin 1 yilliklarda bu sorun cok oliyomuş

Selam canim. Gecmis olsun. Ben simdiye kadar 15,5 kg gibi verdim. Suan durdu ama diyete devam tabi. Ödem oldu yine. Ama onun disinda hala dikkat ediyorum. Bugün düsündüm iyiki cikartmisim dedim. Bütün tanidiklar balon varken, onlar bilmiyordu kötü görünüyorsun diyorlardi. Ve desteksiz yürüyemez hale gelmistim. Benim balonu cikartmam iyi oldu. Simdi iyiki cikarttim dedim cünkü canimdan olacaktim

Bende mide btoks yada balon taktırmak istiyorum 6 aylık bebeğim var 90 kg 165 boy napicagimi bilmiyorum olanlar fayda gören yada yan etkisi varmı yazarsaniz çok mutlu olurum

Bende mide btoks yada balon taktırmak istiyorum 6 aylık bebeğim var 90 kg 165 boy napicagimi bilmiyorum olanlar fayda gören yada yan etkisi varmı yazarsaniz çok mutlu olurum
Ben kendi adıma asla önermiyorum bende o kiloda 1.69 um aşırı tepki verdi vücudum bence paranıza da sizede yazık olur yaptırmayın

Tüp mideyi büyük konusmayim ama hic düsünmüyorum. Balon bende cok tepki verdi cikarmak zorunda kaldim. Allah bilir Tüp mide napar. Onu eskiye ceviremezsinde. Ben diyetisyenle veriyorum artik. Herseyin basi irade

X