Mide balonu hakkında deneyimleriniz. Yutulabilir mi endoskopik mide balonu mu daha avantajlı?

duruguzel

Only positive vibes 💕
Pro Üye
17 Mart 2021
7.124
23.152
Arkadaşlar benim 10 kg fazlam var. Mide balonu yaptıranlardan fikir istiyorum. Yutulabilir mi endoskopik mide balonu mu daha avantajlı? Fiyat dışında aralarında herhangi bir fark var mı? Uyanık halde boğazıma kablo tarzı bir şey sokulması fikri bana pek uymadığı için endoskopik daha cazip geldi.

Arkadaşlar benim 10 kg fazlam var. Mide balonu yaptıranlardan fikir istiyorum. Yutulabilir mi endoskopik mide balonu mu daha avantajlı? Fiyat dışında aralarında herhangi bir fark var mı? Uyanık halde boğazıma kablo tarzı bir şey sokulması fikri bana pek uymadığı için endoskopik daha cazip geldi.
Merhaba ben taktırdım 1 hafta oldu ancak dayanamayıp çıkarttırıcam gerçekten diyet yapmak daha kolay işkence gibi balon

Ben çok kararsız kaldım forumda da benzer şikayetler görünce cesaret edemedim. B bencehakliyim6 size de acil şifalar dilerim. Hem paranız çöp oldu, hem de bir haftadır eziyet çekmişsiniz.
25 bin TL verdim ama yaşadığım acı öyle büyük ki, para gerçekten umrumda değil aklıma bile gelmeyecek yaşadığım şu acının yanında o parayı kazanırım yine

25 bin TL verdim ama yaşadığım acı öyle büyük ki, para gerçekten umrumda değil aklıma bile gelmeyecek yaşadığım şu acının yanında o parayı kazanırım yine
Bütün yaşam kalitem çöp oldu cünkü asıl önemli olan bu, boğazımı tutmak spor yapmak daha kolay benim için artık

X