Microblading yaptıranlar, süreç nasıl ilerliyor ve yaptırmalı mıyım?

lindafemme

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2023
7
3
24
Benim kaşlarım ortasından sonrası seyrek ve aşırı dağınık. Hani kavis olması gereken yerde degil çok yukarda kaşım çıkıyor falan. Sürekli o ustleri ustura ile alıyorum ama bıktım artık benim de düzgün kaşlarım olsun dakikalarca yapmak için uğraşmayayim istiyorum. Üstelik bir kaşım diğerinden daha düşük. Bu şekilde belki ikisi de eşitlenir dimi? Böyle almış halimle gitsem de kendileri her şeyi ayarlabilir dimi? Süreç ve merkezler hakkinda bilgi verebilirseniz cok sevinirim buraya da ekleyeyim fotoğrafları. Fotografta belli oluyor zaten aldığım kısımlar ve evet o kisim oraya kadar çıkıyor ama sonrası seyrek.
Pudralama falan da var sanırım ama.ben öyle yoğun istemiyorum sanki kendi kaslarimmis ve tarayıp sabitlemisim gibi dursun istiyorum.

Eklentiler

• IMG_20230910_131727_edit_3059976752774724.jpg
    IMG_20230910_131727_edit_3059976752774724.jpg
    61,9 KB · Görüntüleme: 181
  • IMG_20230910_131718_edit_3059933652753897.jpg
    IMG_20230910_131718_edit_3059933652753897.jpg
    70,8 KB · Görüntüleme: 112
Pişman olduğum tek uygulama ,memnun olan arkadaşım da yok.
İlk başlarda güzel zaman geçtikçe rengi bi acayıp oluyor , 1 yılda akar boya demesine rağmen nerdeyse 4 yıldır silinmedi ..

Pişman olduğum tek uygulama ,memnun olan arkadaşım da yok.
İlk başlarda güzel zaman geçtikçe rengi bi acayıp oluyor , 1 yılda akar boya demesine rağmen nerdeyse 4 yıldır silinmedi ..
Peki ben ne yapacağım dolduruyorum falan ama olmuyor sinirim bozuluyor zaten şekli bozuk çok yoruldum yıllardır uğraşmaktan artık. Yok mu baska işlem yaptirabilecegim:KK43:

arkadaşım yaptırma
kaş vitamini yaptır birkaç seans dene bakalım ne kadar çıkacak
ben sildirmeye uğraşıyorum doğru cihaz ve uygulayan kişiyi bulana kadar canım çıktı öyle kolay çıkmıyor da maddi manevi yıprandım
doğal ol bence sen gereksiz yere takıyorsun kafana kaş vitaminiyle o yerler hallolur ama gittign yerde microblading yapalım çokdoğaldurur diyip aklına girmeye çalışırlar fırsat verme
kaşının şekli de gayet güzel alma kaşlarını boşver yukarı dogru tara laminasyon da yaptırırsın mis gibi olur

Microblading yaptirdiginizda o bosluk dolsa dahi, ustura ile aldiginiz kısımlar çıkmaya devam edecek. Kasinizin çıkması islem ile birlikte durmuyor. Bende yaptirdim, ayni sizinki gibi boslukluydu. Hafif bir islem yaptirdim cok yogun cizdirmedim. Biri digerinden hafif farklı oldu ama memnunum. Sadece bosluklara uygulama yapacak guvenilir birisini bulabilirseniz oyle fena olmuyor

Microblading yaptirdiginizda o bosluk dolsa dahi, ustura ile aldiginiz kısımlar çıkmaya devam edecek. Kasinizin çıkması islem ile birlikte durmuyor. Bende yaptirdim, ayni sizinki gibi boslukluydu. Hafif bir islem yaptirdim cok yogun cizdirmedim. Biri digerinden hafif farklı oldu ama memnunum. Sadece bosluklara uygulama yapacak guvenilir birisini bulabilirseniz oyle fena olmuyor

Ben bugün yaptırdım anestezik krem sürmelerine rağmen çok acıdı gözümden yaşlar akıyordu işlem sırasında. Başkaları acı yok yazmış ama nedendir bilmiyorum çok ağrıdı halende yanma var şuan. Güzellik salonundan çıkarken gayet iyiydi duruşunu çok sevdim beğendim kaşımı.ama şuan aynada bakıyorum recep ivediğe dönmüşüm sanki rengi gittikçe koyulaşıyor. Zaten yapan kişide ilk 3 gün su değdirme 3 gün gözüne çok koyu gelebilir 3 gün sonra yıkadığında geçer dedi. Bide vazelin al 2 gün sonra kaşına sürmeye başla kabuklanır çünkü dedi. Bakalım uzun bir süreç beni bekliyor biraz korkuyorum şuan açıkçası pişman olmaktan 2000 liraya yaptırdım. Benimkinin önceki halide sizin gibi seyrekti hatta bi kenarında çocukluktan kalma yara vardı orada hiç kıl çıkmıyordu. O yara şuan hafif boşluk kalmış yapan kişi 10 gün sonra gel oraya bi rutüş geçelim dedi.

Bundan on yil önce yaptırmıştım. Bir yila varmadan aktı. Su an kirmizi turuncu. Hippiler gibiyim yaniii. 🤣

Ben çok memmunum. İlk yaptırdığım yer çok kötü yapmıştı altta onun biraz kırmızı izi var ama son olarak çok kaliteli boya kullanan işinin ehli bir yere yaptırdım. Aynı güzellik merkezine geçen ay 3. kez yaptırdım. İyi ki yaptırmışım yüzümün ifadesi değişti resmen. Siz de iyi bir yer bulursanız memnun kalırsınız.

Ben çok memmunum. İlk yaptırdığım yer çok kötü yapmıştı altta onun biraz kırmızı izi var ama son olarak çok kaliteli boya kullanan işinin ehli bir yere yaptırdım. Aynı güzellik merkezine geçen ay 3. kez yaptırdım. İyi ki yaptırmışım yüzümün ifadesi değişti resmen. Siz de iyi bir yer bulursanız memnun kalırsınız.
Nereye yaptırdınız acaba

Arkadaşlar gidip ucuz yerlere yaptırırsanız böyle olur kaliteli boya kaliteli iğne kaliteli anestezi ile ve uzman biriyle çokta memnun kalırsınız İstanbulda iseniz öneririm

X