Microblading Sildirme

mlkuecnr

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2021
4
1
32
Arkadaşlar merhaba, ben 2 yıl önce microblading yaptırmıştım fakat silindi kötü de bir görüntüsü vardı.1 hafta önce de solüsyonla sildirdim fakat istediğim sonucu alamadım.Bugün de özel bir hastaneden randevu aldım dermatoloğa gösterdim ve pico lazerle silinmesini istedim ama henüz tahrişli olduğu için bir hafta daha erteledik.Şimdi benim sorum şu, özel hastaneye hem muayene ücreti hem de ekstra lazer ücreti mi veriyoruz? Tecrübesi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim🙏🏻

Lazer kendi kaslarınızıda dökmüyor mu ? Bende yaptıracağım ama yaptıranlar pişman olmuş genelde silik olarak kalıyor sanırım yer yer boyası görünüyor olabilir...
valla bilemedim altın orana göre yapacaklar ama fırsat bulup gidemedim 😌

Lazer kendi kaslarınızıda dökmüyor mu ? Bende yaptıracağım ama yaptıranlar pişman olmuş genelde silik olarak kalıyor sanırım yer yer boyası görünüyor olabilir...
Kusura bakmayın mesajınızı anca gördüm🙈Biraz döküyormuş sanırım benim kaşımın üst tarafında yoğundu boya o yüzden dökülme yaşamadım ama şunu söyleyebilirim solüsyona göre daha etkili geldi bana lazer

Selam, ben kaşlarımu iki gün önce q-switch lazer ile sildirdim hiç bir yanma dökülme olmadı. Lazerin etkisi ile hafif kızarıklık var ama o koyu görüntüden çok çok iyidir. Bugüne kadar neden gitmedim diye düşündüm. Renk 2 ton anında değişti hiç koyulaşma vs. de olmadı

X