MFK İLE HAMİLE KALANLAR

Fatosss_mustafa Fatosss_mustafa bir sürü kişi sormus
Bakmadan yazdım sayfaya, mesajı görünce bi anda kusura bakma🤭
Takip ediyodum seni seninse epeydir beklediğini biliyosum heyecanlandım testini görünce =)

18 kasim test gunum ama ben maalesef regli belirtilerini gösteriyorum 😑
Ama gebelik belirtisi de aynı adet gibi oluyo.hic belli olmaZ nasipte varsa gebelik gerçekleşmiştir inşallah.benim bu ay aşılama negatif oldu şu an reglm bakalım bunu denemek istiyorum

Ama gebelik belirtisi de aynı adet gibi oluyo.hic belli olmaZ nasipte varsa gebelik gerçekleşmiştir inşallah.benim bu ay aşılama negatif oldu şu an reglm bakalım bunu denemek istiyorum
Regli olursam bende denemek istiyorum ard arda aşılama düsünmeyecegim 2. Mart ya da şubat gibi düsüyorum aşilamadan sonra regli agrilimi geciyor

Regli olursam bende denemek istiyorum ard arda aşılama düsünmeyecegim 2. Mart ya da şubat gibi düsüyorum aşilamadan sonra regli agrilimi geciyor
Benim pek ağrılı olmaz adetim o yüzden çok şiddetli olmasa da rahatsız etti 2 gün ve yoğun oldu.sanirim catlmayan yumurtalardan dolayı oldu bu ağrı

Bu Mfk yöntemini anlatan doktor kim kızlar ilgimi çekti 🥰 bide mesela ben 5 gün regli oluyorm ilk ilişki ne zman olacak

Merhaba ben MFK denedim bu ay adetime 4 gün var 15:30 da tuvalete gidip sonra su içip 50 dk sonra yaptığım test sizce ilk dk çıktı hemen 🙏❤❤
Ay güzel haberler gelmeye başladı çok mutlu oldum kan testi verin hemen ve hocaya da atın kandan sonra 😍😂😇 inşallah sağlıkla ilerler

Benim pek ağrılı olmaz adetim o yüzden çok şiddetli olmasa da rahatsız etti 2 gün ve yoğun oldu.sanirim catlmayan yumurtalardan dolayı oldu bu ağrı
Benim ilk gün çok fena oluyor birde üstüne aşılama biraz gözüm korktu açıkçası

Bu Mfk yöntemini anlatan doktor kim kızlar ilgimi çekti 🥰 bide mesela ben 5 gün regli oluyorm ilk ilişki ne zman olacak
Drmfkofficial doktorun Instagram hesabı.herkes açıktı ama hesabı özel yapmış😆istek atmak gerekecek.5.gun ilişki olursa 3 2 3 2 yöntemi.eger adet bitiminin ertesi gün olursa ilişki 3 4 3 4 yönteminde deneyin dio.

Drmfkofficial doktorun Instagram hesabı.herkes açıktı ama hesabı özel yapmış😆istek atmak gerekecek.5.gun ilişki olursa 3 2 3 2 yöntemi.eger adet bitiminin ertesi gün olursa ilişki 3 4 3 4 yönteminde deneyin dio.
Bakacaktım baya merak ettim ama instağram da kullanmıyorum 😊inşallah güzel sonuçlar alırsınız

Korkma, oldu bitti o
Kimyasal hakkını kullanmıssın sen dört ay önce=)
Unut o ihtimali
Yarın güzel haberi alırsın, sonrasıda sağlıkla ilerler insallahh ❤️
Ayy canım benim yaa ne güzel yazmışsın öyle bi durumdayım ki yazılan herşeyden etkileniyorum ama okumadan da duramıyorum ne yapiimm😊 Allah razı olsun çok iyi geldi mesajın 😍😍😍❤❤

X