Mevlana değilim motivasyon için gel !

Çok sevındım senı gördugume😍😍 nasılsın cnm .En son kedıcıgın için zorlu bır donem gecıriyordun :KK43:Dıger yavruları naptın sahıplendırebıldın mı
Teşekkürler canım benim ♥️Zorlu dönem devam canım kedilerim sahiplendirdim iki tane kaldı bir tanesi de kısırlaştıktan sonra bekleyenler var onlardan birisine vereceğim inşallah bir tane kalacak. Sen nasılsın tatlım?

Maaşallah 😊1,5 kilo deyip geçmemek lazım. O kilo artış yönünde olunca bile hemen farkediyor. Ödem gitmesi bile insana rahat hissettiriyor kendini. Hele yağ kaybı oluyorsa daha da farkediliyor.
Aynen. Ben kilo verince yüzüm inceliyor. Karnim iniyor biraz ama basenler hep aynı maasallah 😅

Kizlar acaba şey mi yapsak. Sürekli buraya giremeyebiliyoruz. WhatsApp grubu mu oluştursak. Hem resim atarak yediklerimizi paylaşırız. Hem daha çok motive olabiliriz diye düşündüm. Nasıl olur sizce ?

Hadi ya bilmiyordum
En altta kullanım sözleşmesi var ya, orayı bi oku istersen. Uzaklaştırma cezası bile varmış. Buraya da fotoğraf yükleyebiliriz aslında. Sonuçta wp a girmek kadar kolay buraya girmek de.

Ben biraz koptum son günlerde. Kendimi hazır hissetmiyorum şu sıralar. Erteleyip duruyorum. Böyle olunca menü paylaşımı da yapamıyorum. Baktim olmuyor biraz müsade verdim kendime. Ama burdan gitmicem. Güzel bir dyt listesi hazırlayıp, eksiklerimi alıp başlayacağım inşallah. Alış verişe çıkamadık, eşim çok geç geliyor. Ben de yavrucakla tek gidemedim. Evde olanları pişiriyorum ama ekmekle yiyorum valla 🤭 Tartı da sürekli + modunda.

Teşekkürler canım benim ♥️Zorlu dönem devam canım kedilerim sahiplendirdim iki tane kaldı bir tanesi de kısırlaştıktan sonra bekleyenler var onlardan birisine vereceğim inşallah bir tane kalacak. Sen nasılsın tatlım?
Cordeşim inşallah en kısa zamanda o yavruya da vicdanlı bi aile nasıp Etsin Rabbim.
Ben Elhamdülillah çok iyiyim.Tek derdim şişko oluşum işte😁

Kolay gelsin canım. Hangi diziyi izliyorsun?
Gelsin hayat bildiği gibi ve Aldatmak dizini ıkısını de izlemeye calısıyorum aynı anda😬Vahide perçin'nin güçlü kadın karekterıne hastayım .Diğer dızı deki basrol oyuncalarının da uyumunu beğeniyorum.İkisinden de vazgecemıyorum😁

Kizlar acaba şey mi yapsak. Sürekli buraya giremeyebiliyoruz. WhatsApp grubu mu oluştursak. Hem resim atarak yediklerimizi paylaşırız. Hem daha çok motive olabiliriz diye düşündüm. Nasıl olur sizce ?
Buraya da gırmek cok zor degıl kı cnm .
Yedıklerını paylaşabılırsın.
Sabah günaydın mesajı, gün ıcınde rapor vermek,aksam da bıraz muhabbet etmegı onemsersek o motivasyonun geleceğini düşünüyorum

En altta kullanım sözleşmesi var ya, orayı bi oku istersen. Uzaklaştırma cezası bile varmış. Buraya da fotoğraf yükleyebiliriz aslında. Sonuçta wp a girmek kadar kolay buraya girmek de.

Ben biraz koptum son günlerde. Kendimi hazır hissetmiyorum şu sıralar. Erteleyip duruyorum. Böyle olunca menü paylaşımı da yapamıyorum. Baktim olmuyor biraz müsade verdim kendime. Ama burdan gitmicem. Güzel bir dyt listesi hazırlayıp, eksiklerimi alıp başlayacağım inşallah. Alış verişe çıkamadık, eşim çok geç geliyor. Ben de yavrucakla tek gidemedim. Evde olanları pişiriyorum ama ekmekle yiyorum valla 🤭 Tartı da sürekli + modunda.
Aynı senin gibiyim ben de. Niye böyle koptum anlamadım. Kendime kızıyorum bu kadar mı boğazsın diye bazen 😂

X