İğneli Epilasyon mersin' de iğneli epilasyon yaptırıp memnun kalanlar

tautomeri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2014
9
0
33
selamlar, yüz için iğneli epilasyon düşünüyorum, daha önce mersinde yaptıran arkadaşlar varsa önerilerinizi bekliyorum. iz kalma oranı, fiyat ve seans sayısı hakkında bilgi verirseniz sevinirim :)

Merhaba. Ben de mersinde yaşıyorum acaba iyi bir yer bulabildiniz mi iğneli epilasyon için yüzüme yaptırmak istiyorum

ya bende tek bi yer biliorum ama burda isim vermek yasakdır muhtemelen pozcuda inönü köprüden iner inmez ordaymış bende gitmek istiorm ama gittiğinizmi arkadaşlar bulabildinizmi güzel bi yer ?

Çok sağ ol canım memnun musun peki leke iz falan oluyor mu? Bir de tam yeri neresi ki?
canım çenemde 1 hafta sonra sivilceler çıktı ama güneş kremimden olabilir die düşünüorm oynamadım geçti onlar oynarsak iz kalır muhtemelen bide başka küçük bi bölgeye yaptırdım orda hiçbişey ne çıktı ne etti memnunum canım ya ramazan biter bitmez yine damlıycam oraya :)

canım çenemde 1 hafta sonra sivilceler çıktı ama güneş kremimden olabilir die düşünüorm oynamadım geçti onlar oynarsak iz kalır muhtemelen bide başka küçük bi bölgeye yaptırdım orda hiçbişey ne çıktı ne etti memnunum canım ya ramazan biter bitmez yine damlıycam oraya :)
Çok sevindim canım senin adına. Yara kabuğu oluyor mu acaba kuzum sende?

Kuzum bu arada güneş kremi bende de sivilce yaptı doktora gittim o bana uriage güneş kremi önerdi yağsızmış ve sivilceli ciltler için öneriliyormuş bak bir istersen ben memnun kaldım

Merhabalar Nevin polat a giden var mı aranızda. Bir de dakıka basına ne kadar ücret alıyorlar acaba?

yara kabuğu derkin canım atışlardan sonra oluşan kabukmu canım ?
bi kaç tane olmuştu sanki ama dediğim gibi hiç onları kavlatmıycan oynamıycan deşelemiycen ozaman iz kalmıo :KK68:

ya ordaki bayan 10 15 günde gelebilirsin dedide yok ramazandı yok bayramdı memlekete git geldi 1 ayı geçti sanırım bu cuma tekrar gitcem ama bişey kalmadı gibi gitmesemde rahatsız etmez yani kendine bağlı ister 10 günde git ister 1 yılda rahatsız olduğun ölçüde :)

ya ordaki bayan 10 15 günde gelebilirsin dedide yok ramazandı yok bayramdı memlekete git geldi 1 ayı geçti sanırım bu cuma tekrar gitcem ama bişey kalmadı gibi gitmesemde rahatsız etmez yani kendine bağlı ister 10 günde git ister 1 yılda rahatsız olduğun ölçüde :)
Çok teşekkür ederim canım benim son olarak yaptırdığım kişinin adını alabilir miyim senden

X