Düğün Merhabalar kizlar önerinize ihtiyacım var

Limonlu Su

"Nasipten öte yol yok, her şeyin hayırlısı."
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2020
9.888
21.477
Merhabalar arkadaşlar aşağıda resimde ekleyecem eşim bu takım elbiseyi düğünümuzde giymişti . Şimdi çok çok yakın bı arkadasinin düğünü var ve takım elbise giymeyi düşünüyor sırf onun içinde takım elbise alinmaz çünkü tek bı defa giyecek sizce olur dimi ?
Birde içine hangi renk gömlek giymeli düğünde beyaz giymişti siyah giyse daha mı güzel durur ? Çok saçma bı konu oldu ama kafama takıldı teşekkürler şimdiden 🤗

Eklentiler

• IMG20210824105438.jpg
    IMG20210824105438.jpg
    74,5 KB · Görüntüleme: 77
Siyah giymesin bence kötü durur. Beyaz giysin ama renkli kravat taksin. Biraz demode bir fikir ama sizin elbisenizle ayni renk kravat taksin. O renk de yaka mendili.

Siyah giymesin bence kötü durur. Beyaz giysin ama renkli kravat taksin. Biraz demode bir fikir ama sizin elbisenizle ayni renk kravat taksin. O renk de yaka mendili.
Çok teşekkür ederim fikir için çok anlamadigim için konu açmıştım 🙈😍😁 acaba düğünde giyilen takim tekrar giyilirmi gibisinden 🤭

Çok teşekkür ederim fikir için çok anlamadigim için konu açmıştım 🙈😍😁 acaba düğünde giyilen takim tekrar giyilirmi gibisinden 🤭
Aslinda maddi sorun yoksa ben bir ceket almaktan yanayim. Her zaman giyebileceği antrasit fume bir ceket alabilirse pantolonla beraber giyer. Ceketi ayrica her yerde kullanabilir.

Aslinda maddi sorun yoksa ben bir ceket almaktan yanayim. Her zaman giyebileceği antrasit fume bir ceket alabilirse pantolonla beraber giyer. Ceketi ayrica her yerde kullanabilir.
Giymez biliyorum şuan bile eşofman tişört çekip gitme peşinde ben zorluyorum birazda yakın arkadaşı diye pantolon bile giymiyor sen düşün gerisini keşke giyeceğini bilsem aldirirdim da yine de işten gelsin bı söyleyeyim al diye bakalım alacak mı 😁

Renkli birkaç ceket evde bulundurun.
Bordo, mavi, gri spor ceketler.
Bu takımın yakası saten mi anlamadım, saten ise giyilmez, normal kumaş ise giyebilir.

Giymez biliyorum şuan bile eşofman tişört çekip gitme peşinde ben zorluyorum birazda yakın arkadaşı diye pantolon bile giymiyor sen düşün gerisini keşke giyeceğini bilsem aldirirdim da yine de işten gelsin bı söyleyeyim al diye bakalım alacak mı 😁
Eşofman mı?
Ailesi öğretmemiş mi yerine göre uygun giyinmeyi?
Yok artık!

Eşofman mı?
Ailesi öğretmemiş mi yerine göre uygun giyinmeyi?
Yok artık!
Evet aslında ailesinden kaynaklanıyor malesef birde gitmediği icin düğüne falan genellikle pantolon giyer düğüne giderken gömlekle ama bu yakın arkadaşi olunca yoldan geçer gibi bı düğüne uğrayıp çıktım olmasın istiyorum

Bu çok güzel yaa bende çok isterim gitsin boylu poslu kocam var ama düğünden bu yana hiç bu tarz giymedi eşofman devamlı 😁😁😁😁
Düğünde de eşofman giyilmez ama ya. Benim esimin arkadasi düğünüme esofmanla gelse ben direkt olumsuz enerji alirim kendisinden. Çok ozensizce geliyor bana. Jean giymesi bile ozensiz bence.

Düğünde de eşofman giyilmez ama ya. Benim esimin arkadasi düğünüme esofmanla gelse ben direkt olumsuz enerji alirim kendisinden. Çok ozensizce geliyor bana. Jean giymesi bile ozensiz bence.
Bende oyle dedim sanki yoldan geçerken uğramış gibi diye bakalım görseli attım beğendi alacak gibi . Bide iş yerinden izin alabilirse sorunlar tamamen çözülmüş olacak. 🤭

Benimki de çöpe çiksa, fırına gitse pantolon giyer. İnatçı erkek gercekten zor anacım.
Benim ki bu sene tamamen pantolonu hayatından çıkardı eşofman giyiyor devamlı çok fazla sosyal hayatı yok işinden dolayı geçenlerde köye gidecez pantolon giydi evin icinde iki tur döndü göz göze geldik ve dedim ki çıkar sonra yolda fikir değiştirip geri donmeyelim 😁😁😁

X