Bacaklarım çarpık ve ince , bu elbise kötü mü duruyor?(resimli)

1mirac

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
5.000
4.189
kızlar selam. 20 gün sonra kuzenimin düğünü var. Bu resımdeki elbiseyi giymeyi düşünüyorum ama hem ideal kilomdan baya zayıfım, boyum kısa ve bacaklarım gördüğünüz gibi iyice çarpık ince duruyor. Bu resimdeki elbiseyi bu sekilde giysem çok mu çirkin durur ? Elbisenin üstü dar oturuyor, ama altı salaş . Biraz basenli gösterdi ama baya zayıfım zaten sorun olmadı ama Kısa olduğum için boyuma uygun olur mu sizce böyle?. Genelde hep pantolon giyiyorum resmen ilk defa elbise giyeceğim :KK70: görüntü kirliliği de yapmak istemiyorum oralarda şimdi 😀 fikirlerinize önerinize açığım. Uzun , düz , dar bi siyah elbise arıyorum heryerde ama bulamadım olanlar da baya pahalı :KK43: 2,3 saatlik birşey içinde açıkcası para vermek istemiyorum :/ bu elbiseyide daha hiiç giyemedim . İçimde kaldı:)
Deşifre olmamak icin fotoyu kaldırıdm kızlar❤️

Son düzenleme:
Ben de gerçekten çirkin bacaklarınız var sanmıştım, neresi çirkin ya? 🤦🏻‍♀️

Kombininiz sade ve şık duruyor, ben beğendim.
Yaa çok teşekkür ederim 😍 çok zayıfladığım için çevremdekilerden sürekli olumsuz yorum almaktan sanırım takıntı oldu:)

Yaa çok teşekkür ederim 😍 çok zayıfladığım için çevremdekilerden sürekli olumsuz yorum almaktan sanırım takıntı oldu:)
Siz çirkin bacak görmemişsiniz :KK48: Benim de bacaklarım ince ve çok seviyorum. Siz de sevin bacaklarınızı :)

Demek benimde bacaklarım carpıkmış,36 yıl sonra bugün sizin resimden sonra anladım 😁Ya bu benim bildiğim çarpık bacak bu değildi 🤔

Demek benimde bacaklarım carpıkmış,36 yıl sonra bugün sizin resimden sonra anladım 😁Ya bu benim bildiğim çarpık bacak bu değildi 🤔
aslında bende çarpık olduğunu hiç düşünmezdim ama geçen elbiseyi giyince çok ince geldi gözüme, internete çarpık bacak yazınca çıkan resimlerle aşırı benzettim 😕 o gün çarpık bacaklı olduğuma kanaat getirdim bi tuhaflık görüyordum çünkü:) ama çok sevindim şuan :KK36:

aslında bende çarpık olduğunu hiç düşünmezdim ama geçen elbiseyi giyince çok ince geldi gözüme, internete çarpık bacak yazınca çıkan resimlerle aşırı benzettim 😕 o gün çarpık bacaklı olduğuma kanaat getirdim bi tuhaflık görüyordum çünkü:) ama çok sevindim şuan :KK36:
Yok yok gönül rahatlığıyla giyin gayet güzel durmuş ✌️☺️

Resim bir tuhaf açılıyor bende ama gördüğüm kadarı ile öyle aman aman bir sorun yok...ama aklinda olsun çarpık ve ince bacağı etek kısmı bol şeyler veya şort kısmı uzun şeyler bacağı daha kötü gösteriyor
Ne kadar mini dar ve kısa olursa bacağı daha da güzelleştirir

Son düzenleme:
Siz çirkin bacak görmemişsiniz :KK48: Benim de bacaklarım ince ve çok seviyorum. Siz de sevin bacaklarınızı :)

Yok yok gönül rahatlığıyla giyin gayet güzel durmuş ✌️
Resim bir tuhaf açılıyor bende ama gördüğüm kadarı ile öyle aman aman bir sorun yok...ama aklinda olsun çarpık ve ince bacağı etek kısmı bol şeyler veya şort kısmı uzun şeyler bacağı daha kötü gösteriyor
Ne kadar mini ve kısa olursa bacağı daha da güzelleştirir
Çok teşekkür ederim kızlar 🌹🌹😘😘

Aman milletin dediğine ne bakıyorsunuz zayıflasan bi laf kilo alsan bi laf sallaaaaaa
Aynen öyle maalesef yok zayıflamışım yanaklarım gidince burnum ortaya cıkmış uzun duruyormuş, kemiklerim çıkmış falan. Baya sinirim bozuldu:)

X