merhabalar bu yıl 2 kere ella kullandım

sadnessss1241

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2023
12
-4
23
merhabalar herkese ben bu sene ıkıncı defa ella kullandım ilkini 7 ay kadar once icmistim zaten ama cok zararlı oldugunun farkındayım sizce buyuk bir sıkıntıya yol acar mı yargılamadan yardımcı olabilirseniz cok sevinirim

Adet döngünüzü bozacaktır. Yumurtlama sorunlarına da sebep olma ihtimali yüksek bence. Bunu googlea yazsanız uzman görüşü bulursunuz bence

merhabalar herkese ben bu sene ıkıncı defa ella kullandım ilkini 7 ay kadar once icmistim zaten ama cok zararlı oldugunun farkındayım sizce buyuk bir sıkıntıya yol acar mı yargılamadan yardımcı olabilirseniz cok sevinirim
Vücudun tüm dengesini bozuyor 2 kere kullanmakla kısa vadeli etkisi olur ama bu şekilde devam edersen ilerde çok problem yaşarsın bence çok zararlı çünkü

Benzer periyotlarda daha fazla kullandım. Hiçbir zararını görmedim. Lakin bünyeden bünyeye değişir düşüncesindeyim. Uzmana sormanız gerekir.

Yılda 3-4 kez ella içen yakın arkadaşımın amh değeri (yumurta rezervi) 0.01 doktor çocuğu olmayacağını söyledi..
Düzgünce korunun ertesi gün hapı kullanmayın.
Doğum kontrol hapı kullanın daha iyi

Yılda 3-4 kez ella içen yakın arkadaşımın amh değeri (yumurta rezervi) 0.01 doktor çocuğu olmayacağını söyledi..
Ondan değildir bence.bu arada böyle söylediyse kesin ilk ilişkiden hamile kalır.doktorlar bu tarz şeyleri bilemezler.bunca şeye rağmen hâlâ neden bu tarz şeyler söylemeye devam ediyorlar bilmem.çalışacak olan üreme sistemini hiçbirşey tutamıyor valla.istersen kadının rahmini al.çalişmayacak olanı da ne yaparsan yap çalıştıramıyorsun.

Arkadaşınıza hayıt kürünu iletebilir misiniz . Kendisi ile aynı durumda olup hamile kalan çok kişi var bu kürden sonra . Ege sirkeleri sayfasindan temin etsin . Çok geçmiş olsun inşallah hayırlısı ile bir çocuğu olur . Ben kan degerlerimi ordan aldığım kür ve sirkelerle topladım . Görünce söylemek istedim belki vesile olurum bebise🧚🏽‍♀️

X