Gebeliğe Hazırlık Merhaba ben bu ay adet oldum 2 3 gun surdu 15 gun sonra tekrar bugun oldum ilk kez boyle bisey yasiyorum ilk kani gordugumde cok sevincim yerlesme kan

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Zeyzey272727272727

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2023
198
67
28
Merhaba ben bu ay adet oldum 2 3 gun surdu 15 gun sonra tekrar bugun oldum ilk kez boyle bisey yasiyorum ilk kani gordugumde cok sevincim yerlesme kanaması sandım bilmiyorum yoğun değil rengi pembeden biraz koyu ilk olduğunda kahverengiydi hamile miyim acaba yoksa da idrar yolu enfeksiyonu için antibiyotik kullanıyorum onun mu etkisi oldu

Merhaba ben bu ay adet oldum 2 3 gun surdu 15 gun sonra tekrar bugun oldum ilk kez boyle bisey yasiyorum ilk kani gordugumde cok sevincim yerlesme kanaması sandım bilmiyorum yoğun değil rengi pembeden biraz koyu ilk olduğunda kahverengiydi hamile miyim acaba yoksa da idrar yolu enfeksiyonu için antibiyotik kullanıyorum onun mu etkisi oldu
Kızlar lütfen cevaplayın bayram arefesi doktora da gidemiyorum test yaptım tek çizgi Bi de bisey daha aklıma takıldı düşük olabilir mi

Regl döngünüz düzenli mi? Yerleşme olabilir, regl düzensizse ya da düzenli olduğu halde yumurtlama da olabilir, ilaç etkisi de olabilir. Kaset test alıp deneyebilirsiniz ya da kesin sonuç için kan verebilirsiniz

Regl döngünüz düzenli mi? Yerleşme olabilir, regl düzensizse ya da düzenli olduğu halde yumurtlama da olabilir, ilaç etkisi de olabilir. Kaset test alıp deneyebilirsiniz ya da kesin sonuç için kan verebilirsiniz
Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim evet hep duzenlidir dün test yaptım negatif çıktı randevu aldım bayramdan sonra doktora gideceğim çok korkuyorum

Merhaba gebelik oldumu bu durumdan sonra aradan baya geçmişde ama benimde aynı şuan kan erken verdim bidaha vermedim negatifti

X