Merhaba aranızda G5 ve ems ye giren varsa yardımcı olabilir mi ?

muslu_57

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2016
145
32
33
Merhaba, G5 ve ems ye giriyorum zayıfladım için vucudumun toparlanması istedim sezeryan göbeğim icin lakin G5 etkisini gördüm gobegimde incelme olarak ama sertlik var iken gobegimde şuanda 5 senas G5 ve 3 seans Ems ye girdim ama yumuşaklık oldu göbeğim de nedense silayim gibi aynı anlayamadım sizce neden bukadar yumusaklik olmuş olabilir mi iyi anlamami geliyor sonradan sikilasirmi bilemedim 9 seans daha g5 var daha girecegim

Merhaba, G5 ve ems ye giriyorum zayıfladım için vucudumun toparlanması istedim sezeryan göbeğim icin lakin G5 etkisini gördüm gobegimde incelme olarak ama sertlik var iken gobegimde şuanda 5 senas G5 ve 3 seans Ems ye girdim ama yumuşaklık oldu göbeğim de nedense silayim gibi aynı anlayamadım sizce neden bukadar yumusaklik olmuş olabilir mi iyi anlamami geliyor sonradan sikilasirmi bilemedim 9 seans daha g5 var daha girecegim
Merhaba bende kilo vermekten kaynakli bacaklarım toparlanması için G5 düşünüyorum sağ bacağımda. 2 sene önce varış ameliyatı oldum tereddütlerim var araştırıyorum siz memnun kaldınız mı

Bugune dek pasif jimnastik denilen kaslari uyararak olan alet disinda hicbir bolgesel zayiflama cihazindan randiman almadim g5 hele cok morartti cildimi bir de karin bolgesi icin zararliymis. Ems gercekten pasif cimnastige benziyor etki olarak ama guzellik salonundakiler hep tek bolgeye calisan bir cihaz. Benim onerim ems olan bir spor salonuna gitmeniz. Yarim saatte hem o cihaz baglaniyor hem de o arada bireysel antreman yapiyorsunuz. Kisa surede saglam etkili sonuclar rlde ettim bu vesileyle de spora basladim ki ben kardio vs sevmeyen biriydim.

X