Memeden sütümü nasıl.bitirebilirim 🤔

EGE333

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2021
284
141
36
Sevgili anneler 21 aylık kızım var kademeli memeyi azaltmaya calisiyorum ama bir tek fece emmiyor onun dışında sürekli dışarda olmam gerekiyir ki memeyi istemesin sütüm kendiliğinden biterse daha rahat ikna ederim diye düşündüm olmadigini anlayinca bırakır ama nasıl sütümü bitirebilirm

Benim bildigim süt hemen kesilmiyor. Yani bence konuşarak anlatarak kesebilirsin. Travmatik yaşamasın yazık olur. Surda 3 ay ikna edebilirsin ya da. İki yaş doğum gününde kesicem felan gibisinden güzelce hikayelestirip anlatabilirsin .

Sevgili anneler 21 aylık kızım var kademeli memeyi azaltmaya calisiyorum ama bir tek fece emmiyor onun dışında sürekli dışarda olmam gerekiyir ki memeyi istemesin sütüm kendiliğinden biterse daha rahat ikna ederim diye düşündüm olmadigini anlayinca bırakır ama nasıl sütümü bitirebilirm
Eczanede ilaçlar var süt kesmek icin deneyin isterseniz.

Ada çayı azaltıyor diye duymuştum.
Ada çayı sütü azaltıyor diye biliyorum.

O emdiği sürece bitiremezsiniz bende 21 aylikken kestim şuan 24.5 aylik ve iyiki öyle yapmisim simsar gibi oldu aklı acayip eriyor suan olsa birakmak imkansiz olabilirdi hala memeleri açıyor sütü içtim bitirdim diyip kapatiyor bebeklerine emzirtmeye calisiypr goguslerimi ..

Ben kademeli azalttim 2 ayımı aldı günde 6 emerken 5 yaptim sonra 4 sonra 3 bu sekilde 2 ayı bulduk ne ağlama ne travma olmadan bitirdik bu işi fakat biraktiktan sonra emziğe düştü sdce uykuya dalarken emzik kullanan cocuk agzindan dusurmuyor yakinda bunuda halledecegiz insallah

kadın doğuma gidin. tek kullanımlık bir ilaç veriyor süt kesilmesi için.

Ben kızımı kestiğimde oğluma 4 aylık hamile idim. Sürekli ara ara süt geldi kesilmedi bende hamilelikte mi bilmiyorum tabi. Oğlum doğunca da süt gelsin diye beklemedim hiç direk geldi ama doğrumu bilmem bazı ünlüler fögüsler bozulmasın diye bi ilaçla kesiyorlarmış ne kadar doğruysa

X