Meme yumuakl

lalara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2009
228
4
36
genelde forumda meme yumusaklıgından cok bahseden yok ya büyüklügünden ya da görüntüden bahsediliyor ama bence yumusaklıda çok önemli ben 1 buçuk ay önce oldum hala biraz sertler uzun vadede nasıl oldugunu çok merak ediyorum doktorum bana 6 ayda yunuşak olucaklar 1 yıldada normal meme kıvamında olucak dei ameliyatından uzun süre geçipte yumuşuyanlar varmı normal meme kıvamındamı coook merak ediyorum

lalara genelde ameliyat olanlar göğüsleri yumuşuyacak kadar zaman gectıkten sonra bu foruma gırmez oluyolar o yuzden cevabın gecikebilir.

evet mantıklı bişey söyledin abcj böyle düşünmemiştim belki bizde girmeyiz belkide gireriz

canım ya ben de aynı sorunun yanıtını bulmak için girmiştim..eğer bilgi edinirsen bana da haber verir misin? böyle taş gibi kalacaklar diye korkmaya başladım :KK43:

canım ya ben de aynı sorunun yanıtını bulmak için girmiştim..eğer bilgi edinirsen bana da haber verir misin? böyle taş gibi kalacaklar diye korkmaya başladım :KK43:

1 buçuk ay oldu benim ciddi anlamda yumuşadı öyle eme yumuşaklığı olmasada ilk zamanlara göre epey bi yumuşama var

nasil ben anlamadim nasil yumusadi ne yaptirdiniz amleiyatmi yaptirdiniz peki ne icin yumusamasi icinmi sertlesmesi icinmi

msajla yumuşuyor tabi birde zamanla böylelikle 1 yıl dolunca normal meme kıvamına geleceğini söylüyor doktorlar

Merhaba arkadaşlar ben yaptıralı 1,5 sene oldu . Dedikleri gibi 3. aydan itibaren yumuşamaya başlayacak 1 sene dolduğunda artık normal memeden ayırt edilmiyor.

Huli81 çok hoşsun :)
yumuşaması için ya da sertleşmesi için ameliyat olmadılar, büyük dolgun göğüsleri olsun diye ameliyat oldular :)

selam kızlar 11 nisanda ameliyat oldum bende. 4,5 ay oldu. yawaş yawaş yumuşuyo merak etmeyin 4 aydan sonra daha da yumuşuyo. ben çok memnunum :))

amieliyat için en uygun mevsim hangisi sizce?yani ocak ayında olsam havalar soğuk olunca bi yan etkisi falan olur mu ki dikişler açısından falan?

amieliyat için en uygun mevsim hangisi sizce?yani ocak ayında olsam havalar soğuk olunca bi yan etkisi falan olur mu ki dikişler açısından falan?

kesinlikle bahar ayları. öünkü kışın öksürük tutma ihtimali var o dikişlerle ve bu çok kötü olur yazında sargılar bunaltabilir

X