Meme us sonucu birads 4b çıkan varmı

pinkgzd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2024
10
1
31
Merhaba hanımlar yaşım 31 memem de ağrı hafifçe içten çekilme gibi hisler vardı elime de kitle gelince doktora gittim us sonucunda 4b dedi biyopsi istedi. 2 gün önce biyopsi yaptılar sonucu bekliyorum ama çok korkuyorum. Us sonucumun ekran görüntüsünü yükledim böyle olupta biyopsi sonucu temiz gelen var mı ya da kötü olanlar nasıl bi sürec ile karşılastılar

Eklentiler

• IMG_20240422_021423.jpg
    IMG_20240422_021423.jpg
    119,3 KB · Görüntüleme: 106
Heterojen kitle demesi iyi olmamış bening de çoğunlu simetri ve homojen yapı oluyor. Ancak malign de heterojen yapı dikkat çekiyor. Herhangi bir lenf tutulumu olmaması da güzel haber

Heterojen kitle demesi iyi olmamış bening de çoğunlu simetri ve homojen yapı oluyor. Ancak malign de heterojen yapı dikkat çekiyor. Herhangi bir lenf tutulumu olmaması da güzel haber
Kaç gündür arastırıyorum karsıma hiç iyi şeyler çıkmıyor. Eğer kötü çıkarsa tek tesellim lenf tutulumu olmaması zaten. 4b de %50 ihtimal veriyorlar. Kücük cocugum var korkuyorum malesef

Merhaba hanımlar yaşım 31 memem de ağrı hafifçe içten çekilme gibi hisler vardı elime de kitle gelince doktora gittim us sonucunda 4b dedi biyopsi istedi. 2 gün önce biyopsi yaptılar sonucu bekliyorum ama çok korkuyorum. Us sonucumun ekran görüntüsünü yükledim böyle olupta biyopsi sonucu temiz gelen var mı ya da kötü olanlar nasıl bi sürec ile karşılastılar
Geçmiş olsun burda bir bayanın 4c bile iyi çıkmıştı Rabbım büyüktür. Emziriyormsunz

Kaç gündür arastırıyorum karsıma hiç iyi şeyler çıkmıyor. Eğer kötü çıkarsa tek tesellim lenf tutulumu olmaması zaten. 4b de %50 ihtimal veriyorlar. Kücük cocugum var korkuyorum malesef
Merhabalar sonucunuz ne çıktı çok geçmiş olsun umarım iyi huylu çıkmıştır

Merhabalar sonucunuz ne çıktı çok geçmiş olsun umarım iyi huylu çıkmıştır
Merhaba bugün çıktı sonucum doktor kanser olmadan önceki hali şu anda riske atmayıp alalım dedi. Ameliyat ile alacaklar detaylı patalojik inceleme yapacaklar. Tedavi süreci ona göre belirlenecek

Çok geçmiş olsun Rabbım şifa versin. Siz de ultrasonda ne çıkmıştı annemde de bırafs 4 çıktı

Çok geçmiş olsun Rabbım şifa versin. Siz de ultrasonda ne çıkmıştı annemde de bırafs 4 çıktı
Ultrasonda bi sürü şey yazıyordu. Ultrason sonucumun görüntüsünü konu başlıgında paylaşmıştım ordan bakabilirsiniz. Size de geçmiş olsun. Rabbim kimseyi korktuguna ugratmasın

Bilmiyorum raporu ben görmedim e nabıza düsmemis doktorun söylediklerinden de aklımda kalan mikrokalsifikasyon oldu bi.
Annemde de mikrokalsifijasyon yazıyordu ultrasonda kitleniz büyük müydü annem de ele gelen kitle yok ama hipoekoik lezyon çapı 10 mm miş

X