Meme ultrason sonucu

Buraya yazıp konuşunca rahatlama geliyor diyorum bi çok insanda var normal olan bişey sakin ol. İnstagramda gezerken keşfetime düşüyor genç yaşta hastalığa yakalanmış videolar vs. Busefer tepetaklak oluyorum tv deki diziden bile etkilendiğim için bunuda en iyi anksiyete panik atak olanlar anlar. Çok etkileniyorum o videolarda sil baştan acaba mı diyorum ya bişey varsa. Gece yarısı uykudan uyanıp randevu alıyorum kalbim çarpıyor ağlama krizleri. Sonra sabah aklım başıma geliyor randevuyu iptal ediyorum. Ama kontrol vaktim yaklaştı 1 ay sonra kitleyi öğreneli 1 yıl olucak artık randevumu iptal etmeyip gidip muayene olmam lazım ama cesaretim yok aklım benle oyun oynuyor kötü bişey varsa yüzleşmek istemiyorum diye. Normal insanlar bu anlattıklarımı saçma bulacak eminim çünkü ben gerçekten normal değilim biliyorum. Düzeldim artık takmıyorum sıkıntı yok kötü bişey yok kötüyü düşünmüyorum diyorum birkaç gün idare ediyor sonra başa dönüyorum kendimi kaldırıyorum. En sağlıklısı psikiyatri.
Aynı ben kontorlü yaklaştıkça hep kuruyorum

Ben bugün muayene oldum. Sağ memedeki geçen kontrolde çıkan kaybolmuş bulamadı doktor. Soldaki gene aynı tanı düzgün kontörlü hipoekoik solid lezyon . Yani fibroadenom. 9.5*5.5mm den 11*5.5 mm ye çıkmış. Ve kategori bridas2 verdi . Yani yüzde yüz iyi huylu tanısı konmuş oldu. Takip bırakılması yıllık muayene yapılması gerek benim bildiğim tabii Sonucu genel cerrahi doktoruma göstericem tekrar. Benim omzumdada bi kitle çoktı baya yumru gibi vıcık vıcık yağ bezesi belliydi onada baktı doktor öyleymiş. Vücudunda böyle yağ bezesi kitle çıktığı zaman devamında gene çıkıyor dedi.
Benim de sırtımda sağ tarafta çıktı bişey çok vıcık vıcık değil biraz kıtır kıtır uzunlamasına , ultrasonla baktılar senşn bezeye

Benim de sırtımda sağ tarafta çıktı bişey çok vıcık vıcık değil biraz kıtır kıtır uzunlamasına , ultrasonla baktılar senşn bezeye
Evet baktırdım yağ bebesiymiş. Durmasında bi sakınca yok ağrı yapmaz rahatsızlık vermez dedi. Öylede zaten sadece görüntüsü belli oluyor yoksa bi rahatsızlığı yok aldırmıcam.

Benim de omzumda var bi sislik.yag bezesi agri yapar mi
Benimki yapmıyor . Doktorda yapmadığını söyledi. Önceden sırtımda da çıkmıştı küçüktüm ozamanlar aldırdım rahatsız ediyordu arkama yaslanınca. Meğerse vücutta bikere çıkınca hep çıkarmış belli yerlerde vücut yapıyormuş bunu zararsız bezeler yağ bezeleri

X