Meme silikon çıkartanlar buraya

Takintiyla alakasi yok o biraz vucudun yapisinada bagli bazi insanlarin immun sistemi daha gucludur bazi insanlarin daha zayif bazi insanlar vucudunu cok iyi taniodur bazi insanlar septomlari farketmiyordur belki cogu insan kucuk problemler yasiodur implantlardan geldigini bilmiordur kimi septomlari hemen yasar kimi yillar sonra yasar kimide gercekten yasamaz.misal ben kendimden ornek vereyim zaten hassas bi bunyem vardir cocuklugumdan beri cabuk hasta olurum e haliyle implantlar takilir takilmaz basladi problemler kendi vucudumu da cok iyi taniorum biseylerin yanlsi gittigini anladim belki bu implantlar hasta eder grubunu bulmasaydim hayatta aklima gelmezdi implantlardan oldugu baska kisilerinde farkinda olmadigina eminim mesala sana septom listesinden aklima gelenleri sayiyayim. Sac dokulmesi,gece teri,kalp carpintisi mide bagirsak problemleri,lenf sismesi kronik iltihap kilo alimi candida mantari sik enfeksiyon hastaligi gec iyilesme yorgunluk ve otoimmun hastaliklari lupus gibi troid gibi romotid atrid gibi fibromiyaji gibi
Birebir yaşadınız mı bu sorunları ben kafayı yerim herhalde , zaten hassasım, peki siz çıkartınızmı silikonları hala devam ediyor mu sorunlar

Evet ben bire bir yasadim kuru agiz yanan dilim var cene altinda sismis lenf dugumu vucutta kronik iltihap nerde oldugu belirsiz kilo alma mide sismesi gece teri adetler iki gune dustu bakildiginda hormonel bi problem gibi ama testler temiz köpekler gibi pismanim taktirdigima ve acele edip hemen cikardigima cikardigima diyorum cunku kapsuller icerde kaldi kapsullerin cikmasi cok onemli yoksa hastaliklar devam eder kapsuller kaldigi halde hemen rahtaladim bazi septomlar gitti mesala bende ibs olduydu duzeldim ani kilo alimi ve verememe vardi 5 kilo verdim cikarinca gece terlerim bitti soguk alginligi nerdeyse bir ay suruodu iki haftaya dustu ama hala kalan septomlarimda var yok degil bir amaliat daha olicam duzgun bir doktor bulursam

Evet ben bire bir yasadim kuru agiz yanan dilim var cene altinda sismis lenf dugumu vucutta kronik iltihap nerde oldugu belirsiz kilo alma mide sismesi gece teri adetler iki gune dustu bakildiginda hormonel bi problem gibi ama testler temiz köpekler gibi pismanim taktirdigima ve acele edip hemen cikardigima cikardigima diyorum cunku kapsuller icerde kaldi kapsullerin cikmasi cok onemli yoksa hastaliklar devam eder kapsuller kaldigi halde hemen rahtaladim bazi septomlar gitti mesala bende ibs olduydu duzeldim ani kilo alimi ve verememe vardi 5 kilo verdim cikarinca gece terlerim bitti soguk alginligi nerdeyse bir ay suruodu iki haftaya dustu ama hala kalan septomlarimda var yok degil bir amaliat daha olicam duzgun bir doktor bulursam
Canım kaç sene kaldı sende silikon ,derinde sarkma oldu mu ? Kaç cc takılmıştı ...k

Canım kaç sene kaldı sende silikon ,derinde sarkma oldu mu ? Kaç cc takılmıştı ...k
Benim silikonlar kas altinda purtuklu yuzey ve alergan markaydi yasakli olanlar 15 ay kaldi sadece zaten gosuslerim kucuktu sarkma deri fazlaligi falan olmadi sadece dahada kuculdu sanki ya gozum cabuk alistiydi yada nebileyim gercekten kucultu 295 cc di

Benim silikonlar kas altinda purtuklu yuzey ve alergan markaydi yasakli olanlar 15 ay kaldi sadece zaten gosuslerim kucuktu sarkma deri fazlaligi falan olmadi sadece dahada kuculdu sanki ya gozum cabuk alistiydi yada nebileyim gercekten kucultu 295 cc di
Son dk hastanenin kapısından döndüm , olmaktan vazgeçtim . Ya şaşıracaksın ama ben doğal yolla büyütme yöntemi buldum , uygulamaya başlayalı 24 saat olmadan etki etti kalıcımı bilmiyorum ama devam edeceğim canım

Son dk hastanenin kapısından döndüm , olmaktan vazgeçtim . Ya şaşıracaksın ama ben doğal yolla büyütme yöntemi buldum , uygulamaya başlayalı 24 saat olmadan etki etti kalıcımı bilmiyorum ama devam edeceğim canım
Teprık ederım cok dogru bı karar verdın saglıgınla ılgılı kumar oynamaya degmez.keske bende amalıyat olmadan once bır kac kısıden yapma böyle söyle deselerdıde bende ona gore verseydım kararımı gercı olcak oldumu dınlemez yıne yaptırırırdım bu basıma gelecekmıs artık buda bana ders oldu

Teprık ederım cok dogru bı karar verdın saglıgınla ılgılı kumar oynamaya degmez.keske bende amalıyat olmadan once bır kac kısıden yapma böyle söyle deselerdıde bende ona gore verseydım kararımı gercı olcak oldumu dınlemez yıne yaptırırırdım bu basıma gelecekmıs artık buda bana ders oldu
Sımdı haberlerde gordum avustaryada uc kısı daha bıa alcl yakalanmıs ve markas nırı polyec mı ne tam yazamadım bırı eurosılıkon ıkısıde pürtüklü yüzey

Çok geçmiş olsun canım. Hangi markaydı ?

Merhabalar bende çıkarmayı düşünüyorum, benim ki tamamen pişmanlıkla alakalı :KK43: bu işlemi yaptıranlar varsa deride sarkma oldumı ? Toparlattırdınız mı öylemi bıraktınız merak ediyorum ? Yardımcı olabilen olursa çok sevinirim

Merhabalar bende çıkarmayı düşünüyorum, benim ki tamamen pişmanlıkla alakalı :KK43: bu işlemi yaptıranlar varsa deride sarkma oldumı ? Toparlattırdınız mı öylemi bıraktınız merak ediyorum ? Yardımcı olabilen olursa çok sevinirim
Cok buyuk degılse ımplantlar gerek yok zamanla toparlıo benım 295 cc dıydı doktor toparlama yapalım dedı sarkmıycandan emındım ama doktor oyle dıyınce korktum tamam dedım amalıyattan uyandım baktım sadece cıkarmıs geldıgınde gerek duymadım ıyı gozukuyordu dedı ıyıkıde yapmamıs cunku yaralarım gec ıyılesıo ız kalırdı ama cok buyuk ımplant varsa ımplantlı emzırme hamılelık falan varsa gerdırme yapabılır dr ama zamanla toparlıo bende bır derı sarkması dahı yok eskı halıne dondu eskısı gıbı mukembel olmayan meme ısde😄

Cok buyuk degılse ımplantlar gerek yok zamanla toparlıo benım 295 cc dıydı doktor toparlama yapalım dedı sarkmıycandan emındım ama doktor oyle dıyınce korktum tamam dedım amalıyattan uyandım baktım sadece cıkarmıs geldıgınde gerek duymadım ıyı gozukuyordu dedı ıyıkıde yapmamıs cunku yaralarım gec ıyılesıo ız kalırdı ama cok buyuk ımplant varsa ımplantlı emzırme hamılelık falan varsa gerdırme yapabılır dr ama zamanla toparlıo bende bır derı sarkması dahı yok eskı halıne dondu eskısı gıbı mukembel olmayan meme ısde😄
Canım sen neden çıkarttın

Canım sen neden çıkartmak istiyorsun , valla bende taktırmak istiyorum , aam böyle şeyler okuyunca vazgeçiyorum , sana bi resim atmak istiyorum . Instagramını yaz canım oradan atayım

Merhaba, doğal buyutme dedigin yöntem nedir :KK43: ben de okuduklarimdan sonra cesaret edemiyorum yaptırmaya, eşiğinden döndüm bende :KK43:

Siz neden pişman oldunuz?

Siz neden çıkartma gereği duydunuz merak ettim

Merhaba bende 3 ay önce meme büyütme yaptırdım 375 cc takıldı ilk zamanlar ağırlık hissi ve ağrı oluyor ancak benim geçer diye beklediğim boyun ağrılarım kollarıma kdr indi ve rahatsız etmeye başladı.birkaç gün önce çıkarttırdım çok rahatladım hafifledim kendime geldim diyebilirim.çıkartmak kolay ve kısa bi oprerasyon henüz yeni çok şükür herşey yolunda.fiyat olarakta kendi dr uma çıkarttım ama yine de yüksek bişey tuttu.sanırım hastaneyle ilgiliydi.
Canım meme dokun varmıydı silikon takmadan önce .... çıkarttıktan sonra sarkma oldu mu ? Doktorlar çıkartınca sönmüş bi balon gibi oluyor filan diyorlar biraz anlatırmısın.

Merhaba, doğal buyutme dedigin yöntem nedir :KK43: ben de okuduklarimdan sonra cesaret edemiyorum yaptırmaya, eşiğinden döndüm bende :KK43:
Canım dermoreller varya onunla masaj yaptım . Kan dolaşımı arttı böyle bi hareketlendi o bölge sonra Mersin yağı filan sürdüm masaj yaptım sabah akşam dermorelle biraz dirildi kendine geldi hemen gözle görülür fark yarattı ... ama düzenli yapmak lazım sonra yapmadım bıraktım ama tekrar başlayacağım

X