Meme silikon çıkartanlar buraya

Merhaba 15 yıl önce kas altı Mentor silikon taktırdım çıkartıp dikleştirmek istiyorum 2 çekincem var biri taktırırkenki kdr ağrı olacakmı çünkü çok kötüydü 2. İzler ve galiba izlerden daha da çok korkuyorum eşimin izler sebebiyle ilgisini yitirmek istemiyorum ne şekilde sonuçlarınız aydınlatırsanız sevinirim

Merhaba 15 yıl önce kas altı Mentor silikon taktırdım çıkartıp dikleştirmek istiyorum 2 çekincem var biri taktırırkenki kdr ağrı olacakmı çünkü çok kötüydü 2. İzler ve galiba izlerden daha da çok korkuyorum eşimin izler sebebiyle ilgisini yitirmek istemiyorum ne şekilde sonuçlarınız aydınlatırsanız sevinirim
lift de yaptiracaksaniz genelde lolipop kesigi yapiyorlar. yani meme ucu etrafi ve onun altinda dikey bir cizgi. az ya da cok iz oluyor orada. lift olmayacaksa memenin altinda iz olur. surada cok fotograf var: Breast Implant Removal Reviews | Was it Worth It? | RealSelf
kas onarimi da yapilacaksa (implant yerlestirilirken kasiniz kesildigi icin) 1-2 gun aci olacagini soylemisti bana doktor.

Merhaba ben 2 ay önce cikarttirdim. Kendi hekimimi tercih ettim. 3000 TL ödedim. Fiyat araligini merak ettigim icin farkli hekimlerden de fiyat almistim 7000 - 9000 arasi fiyat vermislerdi. Hos her halukarda kendi hekimimi tercih etmek istiyordum cunku gecmisimi o biliyor kendi hastasiyim ve isi o yapti en saglikli o cikarabilirdi bana göre. Kendi hastasi oldugum icin sanirim bu fiyatti.
Merhaba kaç ay kullanıp çıkarttınız ??

Özelden nasıl resim yollanır bilmiyorum ama görseniz çok kötü duruyor. Geçeceğini düşünemiyorum nedense. Kimse de konuyla ilgili bir resim paylaşmamis. Sabahtan beri ağlıyorum
Merhaba bende yarın Allah'ın izniyle çıkartacağızm yarın.Gece terlemesi huysuz bacak sendromu kollarımda uyuşma karıncalanma bu sebeplerden dolayı öyle pişmanım ki keşke 3 ay öncesine dönebilseydim umarım operasyondan sonra bütün şikayetlerim geçer.Peki siz de de uyuşma var mıydı

Merhaba bende çok az kalmıştı silikonlar 3 ay kdr.sizde ne kdr kaldı bilmiyorum ama düzeliyor ilk günler pek açıcı olmuyor çok bakmayın temizliğine dikkat edin düzelicek bi zmn sonra..
Merhaba silikon 3 ay kaldı demişsiniz bende silikon yaptırdım 2 ay 20 gün oldu bende çıkartmak istiyorum...sorum şu siz çıkardıktan sonra dren takıldı mi? Bende çok korkuyorum kanama vs yada başka bisey olur mu diye

Merhaba bende yarın Allah'ın izniyle çıkartacağızm yarın.Gece terlemesi huysuz bacak sendromu kollarımda uyuşma karıncalanma bu sebeplerden dolayı öyle pişmanım ki keşke 3 ay öncesine dönebilseydim umarım operasyondan sonra bütün şikayetlerim geçer.Peki siz de de uyuşma var mıydı
Merhaba bende oldu kolda uyusma bacakta uyuşma sırt ağrısı bel ağrısı bildiğiniz psikolojim bozuldu bende çıkartma istiyorum fakat korkuyorum

Merhabalar, çıkartmak isteyip de kaygı yaşayanları çok iyi anlıyorum. 5 ay önce 9 yıllık implantlarıma veda ettim. Oohh kuş gibiyim. Artık geceleri yüz üstü yatmaktan korkmuyorum. biraz sıkıntılı geçti çıkarma işlemi ancak o yabancı maddeyi taşımıyorum artık. Düşünenler zaman kaybetmeden kurtulsun derim. Süre uzadıkça kapsüller başınıza bela oluyormuş, bunu anladım.

Merhaba silikon 3 ay kaldı demişsiniz bende silikon yaptırdım 2 ay 20 gün oldu bende çıkartmak istiyorum...sorum şu siz çıkardıktan sonra dren takıldı mi? Bende çok korkuyorum kanama vs yada başka bisey olur mu diye
toplam 27 sene (11+16) protez kullandim. 1 ay once cikarttirdim. kapsuller cikarildi, kas onarimi ve lift de yapildi. dren takildi ve ameliyatin 3. gununde cikarildi. ilk 3 gun agri kesici kullandim. ilk hafta hafif sizlama oldu. sonrasinda pek agri yasamadim.

toplam 27 sene (11+16) protez kullandim. 1 ay once cikarttirdim. kapsuller cikarildi, kas onarimi ve lift de yapildi. dren takildi ve ameliyatin 3. gununde cikarildi. ilk 3 gun agri kesici kullandim. ilk hafta hafif sizlama oldu. sonrasinda pek agri yasamadim.
Cevap için çok teşekkür ederim...

Cok özür dileyerek bi sorum daha olacak protezi cikartiktan sonra ağrılarınız kolda uyuşma vs geçti mi

Cok özür dileyerek bi sorum daha olacak protezi cikartiktan sonra ağrılarınız kolda uyuşma vs geçti mi
kollarimdaki uyusma gecti. yillardir iki memenin ortasindaki kirmizi dokuntu gecti. kan degerlerime gore lupus baslangici vardi, o ondanmis megerse. sac dokulmem ve anksiyetem azaldi. oturur pozisyondayken ayaklarim sismiyor ve karnimda olusan derin cizgiler yok. lenflerim artik daha duzgun calisiyor sanirim :)

kollarimdaki uyusma gecti. yillardir iki memenin ortasindaki kirmizi dokuntu gecti. kan degerlerime gore lupus baslangici vardi, o ondanmis megerse. sac dokulmem ve anksiyetem azaldi. oturur pozisyondayken ayaklarim sismiyor ve karnimda olusan derin cizgiler yok. lenflerim artik daha duzgun calisiyor sanirim :)
Ayyy ne kadar güzel rabbim herkese sağlık versin bende eski hallerimi geri istiyorum inanın çok ama çok pişmanım...şimdide doktorum diyor ki 6 ay dolmadan çıkartmam fakat bende istemiyorum hergun uyuşuk ve yorgun gezmekten yoruldum artık bende de tansiyon göğsümün arasında sürekli bi ağrı ....inşallah darısı bana inşallah kolay bi ameliyat olur....cevap verdiğiniz için çok cokkk teşekkür ederim 🙏

X