Meme protezi çıkarmak

Xxxbrrdd

Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2021
146
17
37
Kızlar merhaba meme protezini çıkartan veya çevresinde bunu yapan birileri var mı? Protez çıktıktan sonra göğüs çok mu küçülüyor süreç nasıl oluyor bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

Kızlar merhaba meme protezini çıkartan veya çevresinde bunu yapan birileri var mı? Protez çıktıktan sonra göğüs çok mu küçülüyor süreç nasıl oluyor bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?
Merhaba neden çıkarmak istiyorsunuz bende yaptırmayı düşünüyorum merak ettim

Merhaba . Benim eskiden göğüs çevresi 80 göğüs altı 75 geliyordu 2 meme toplam 5 cm di . Ameliyat sonrasında ölçü 80 den 90 a çıkmıştı şuan ödem gidince 88 cm oldu.75 c, 80 b ikiside oluyor . Ameliyat olalı ne kadar oldu sizin ? Ödem 2 ayda gidiyor en az. Ödemden dolayı da rahatsız oluyor olabilirsiniz. Ben 28 ocakta yaptırdım şuan ödem yok kendi meme dokum eski yumuşaklığında ama silikon hala yumuşadı diyemem. Silikonun yumuşaması 1 yılı buluyormuş. Benim çocuklar üstüme atladığında sanki dar badi var altında da balon var gibi geliyor ama normal zamanda öyle bir durum yok. Kendi memem gibi hissediyorum.

merhaba neden çıkarmak istiyorsunuz? benim de çok büyük oldu canım sıkılıyor ama sanırım bişey olana kadar kullanmak mantıklı
çıkarmayla ilgili realself sitesinden breast implant removal kısmından before after resimlerine bakabilirsin
memeniz eskiden nasılsa o boyuta döner eğer protez çok büyükse belki deri de çok gevşeme yapabilir sadece

merhaba neden çıkarmak istiyorsunuz? benim de çok büyük oldu canım sıkılıyor ama sanırım bişey olana kadar kullanmak mantıklı
çıkarmayla ilgili realself sitesinden breast implant removal kısmından before after resimlerine bakabilirsin
memeniz eskiden nasılsa o boyuta döner eğer protez çok büyükse belki deri de çok gevşeme yapabilir sadece
Siz ameliyat ne zaman oldunuz ödem gidince baya ufalmış geliyor göze

İleride kapsül oluşumu olursa neler olabilir diye merak ettiğim için konuyu açtım memelerimde bir sorun yok şu an sadece biraz büyükler 1 yılında geçti ameliyat olalı kızlar

İleride kapsül oluşumu olursa neler olabilir diye merak ettiğim için konuyu açtım memelerimde bir sorun yok şu an sadece biraz büyükler 1 yılında geçti ameliyat olalı kızlar
Kötü düşünmeyin. Proteziniz in markası iyiyse, şimdiye kadar bir sıkıntı olmadıysa ilerisinde de olmaz inşallah 😌 13. seneye doğru gidiyorum ben, çok şükür hiçbir sıkıntı yok 🧿

bir de 425 cc ile sırt ağrınız oluyor mu? benim yeni 2 hafta oldu ama inanılmaz sırtım ağrıyor
sabah kalkıyorum sırtım ağrıyor
başka hissettiğim bir ağrı sızı yok ama sırt ağrısı beni bitirdi

bende de 400 cc var motiva round
2 hafta oldu aşırı sırt ağrım var
umarım protezin ağırlığından değildir kendimi hiç iyi hissetmiyorum bu şekilde
çıkarttırırsanız buraya yazar mısınız ya da bana da haber verir misiniz🙏🏻
2 haftada sırt ağrısı çok normal. Bu, protezin agırlıgından dolayı degil. Ameliyattan dolayı.. Merka etmeyin zamanla ağrı gidecek. Çok erken bir süreçtesiniz.. 🌸

bir de 425 cc ile sırt ağrınız oluyor mu? benim yeni 2 hafta oldu ama inanılmaz sırtım ağrıyor
İlk zamanlar oluyordu ama şimdi olmuyor. Büyüklüğüne alışamadım 😅 millet küçük olduğu için şikayetçi bende büyük olduğu için

Bir yılı geçmiş, inşallah bir ömür sorunsuz kullanırsınız. Aklınıza kötü şeyler getirmeyin, iyi düşünelim her şey yolunda gitsin💐

Doktorum bu markayı taktı bende çok sorgulamadım iyi bir marka değil mi? Ömür boyu garantisi varmış
Anladım, pek tercih edilmiyor artıkda. Şu an genelde Motiva tercih ediliyor, Mentor da halen güvenle kullanılıyor. Bazen doktor hastaya marka sunuyor, fiyatlar da farklı oluyor tabi. Ondan sordum 😉
Ömür boyu sorunsuz kullanın inşallah 🥰🧿

Benim bugün 25. günüm. Hafif yan yatmak sırt ağrıma çok iyi gelmişti. Sadece ilk gece sırt ağrıma olmuştu, gerçekten çok zorlanmıştım. Yaşayan bilir resmen sırt kemiklerim sızlıyordu. Sonra yanlara yastık koyup hafif eğimli yattım ağrım geçti. Birkaç gündür de yan yatıyorum,öye mutlu oldum ki🙊 rahat rahat yatmak ne güzel bir nimetmiş😁

Benim bugün 25. günüm. Hafif yan yatmak sırt ağrıma çok iyi gelmişti. Sadece ilk gece sırt ağrıma olmuştu, gerçekten çok zorlanmıştım. Yaşayan bilir resmen sırt kemiklerim sızlıyordu. Sonra yanlara yastık koyup hafif eğimli yattım ağrım geçti. Birkaç gündür de yan yatıyorum,öye mutlu oldum ki🙊 rahat rahat yatmak ne güzel bir nimetmiş😁
Evet ben sürekli yan yatan birisiydim 1 ay yan yatamadım çok kötü günlerdi ama geçti 😊

Doktorum bu markayı taktı bende çok sorgulamadım iyi bir marka değil mi? Ömür boyu garantisi varmış
İçin rahat olsun. Burada takım tutar gibi marka tutan ve övenler var. Dediğin gibi ömür boyu garantisi var ve Avrupa'da lider marka. Türkiye pazarına geç girmesinden dolayı daha geri planda kalmış. Veri sunmadan bazı markaları burada ön plana çıkarmaya çalışan bazı arkadaşlar var. Yoksa şu anda piyasadaki çoğu implant birbirine çok yakın kalitede. Farkı garanti kapsamı gibi detaylar belirliyor.
https://www.gcaesthetics.com/ den söylediklerimi teyit edebilirsin.

X