MEME DİKLEŞTİRME VE PROTEZ SONRASI UYKU

bengys

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2023
54
21
29
Ameliyat olalı tam 1 ay 22 gün oldu, protez ve meme dikleştirme ameliyatı olan arkadaşlar, ne zaman yan yatmaya başladınız zira çok fazla sırt üstü yatmaktan sırtım çok ağrıyor :/ bilgi verirseniz çok sevinirim

Ameliyat olalı tam 1 ay 22 gün oldu, protez ve meme dikleştirme ameliyatı olan arkadaşlar, ne zaman yan yatmaya başladınız zira çok fazla sırt üstü yatmaktan sırtım çok ağrıyor :/ bilgi verirseniz çok sevinirim
Merhabalar 16.günde bana yan yatmaya başlayabilirsin demişti doktorumun asistanı ama benim 2 ay 1 hafta oldu yeni yeni ufaktan yan yatmaya başladım ve sanırım bir süre daha böyle devam edeceğim alıştım zaten☺️ Ama herkeste farklı olabilir ben birazda dikkat ediyorum ondan tam olarak yan yatmıyorum

Bugün görüşmeye gittim 1 ay oldu yan yatabilirsin dedi doktorum.

Ben davar gibi ilk haftadan yan yatmayı bırak yüz üstü yatmaya başladım.

Bana 3 ay boyunca sırt üstu yatacaksin dedi 🥹 bende gece yan yatarken bir şey olur diye korktum deneyemiyorum bile zaten memeler sert ortada birleşmiyor çok komik bir haldeyim her gün uyumadan bin defa yastık ayarlıyorum cilldirmalikk 😂

Bana 3 ay boyunca sırt üstu yatacaksin dedi 🥹 bende gece yan yatarken bir şey olur diye korktum deneyemiyorum bile zaten memeler sert ortada birleşmiyor çok komik bir haldeyim her gün uyumadan bin defa yastık ayarlıyorum cilldirmalikk 😂
Kesinlikle öyle ben de göğsüm havada kalacak şekilde yan yatıyorum. Sizin kaçıncı gün☺️

X