Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Merhaba arkadaşlar ben de haziranın ilk haftası oluyorum ameliyat damla mı yuvarlak mı karar veremedim ama herkes yuvarlak tercih ediyor yaptıranlar akıl verebilir mi 🥰

Canım senin adına çok sevindim Ben de doktor araştırma aşamasındayım ve çok kararsız kaldım dr ve ekibi bayan olsun istiyorum
senin doktorun kimdi hangi yöntem uygulandı
Forumda birkaç arkadaşa özelden mesaj attım ama kimseden cevap gelmedi
Aylin karanlık kurt defne erkara ve elif eren aydın ile görüştüm. Elif hanımın dual plan 300cc önerisi mantıklı geldi ama hastalarından pek fazla foto göstermedi.
Ayşegül sivri ve Melike Erdimle de görüşsem iyi olacak sanırım
Ekibi de bayan olan doktorlarla ilgili bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi???
merhaba , ben de meme büyütme olmak istiyorum ve kadın doktor arıyorum elif hanım aklıma yattı, siz oldunuz mu görüşleriniz neler bana ulaşabilir misiniz

Arkadaşlar merhaba. Bende çok istiyorum ameliyatı karın germe ameliyatı oldum eşimi çok zor ikna etmiştim o dönemde m3me ameliyatı da Olcan dedim herzamanki erkek favori ne gerek var ben doğal seviyorum felan dedi. Sonra ben onlara dokunmam haberin olsun deyince vazgeçtim sonra karın germeyi oldum. Daha sonra konusu açıldı yine yaptırmak istediğini söyledim. Oda onlar taş gibi duruyor hiç doğal olmuyor ellenmiyor felan dedi bana . En son ne yapıyorsan yap dedim şuan da karın ameliyatimda revizyon gerekiyor Ekim kasim gibi olucam maddi açıdan da ayarlayabilirsem memeameliyatida olmak istiyorum. Ama tek korkum böyle semsert balon gibi duran iki adet yapay memem olurmu. Ybende açıkçası emzirirken ki doluluk ve sertlik varya öyle bir meme istiyorum

Arkadaşlar merhaba. Bende çok istiyorum ameliyatı karın germe ameliyatı oldum eşimi çok zor ikna etmiştim o dönemde m3me ameliyatı da Olcan dedim herzamanki erkek favori ne gerek var ben doğal seviyorum felan dedi. Sonra ben onlara dokunmam haberin olsun deyince vazgeçtim sonra karın germeyi oldum. Daha sonra konusu açıldı yine yaptırmak istediğini söyledim. Oda onlar taş gibi duruyor hiç doğal olmuyor ellenmiyor felan dedi bana . En son ne yapıyorsan yap dedim şuan da karın ameliyatimda revizyon gerekiyor Ekim kasim gibi olucam maddi açıdan da ayarlayabilirsem memeameliyatida olmak istiyorum. Ama tek korkum böyle semsert balon gibi duran iki adet yapay memem olurmu. Ybende açıkçası emzirirken ki doluluk ve sertlik varya öyle bir meme istiyor

Merhaba öncelikle korkmayın öyle balon gibi olmuyor 1 ay sonra falan protezler yerleşiyor ve gayet doğal duruyor.eğer meme dokunuzda varsa dokunduğunuzda hiç anlaşılmıyor bile benim 2 ay oldu his kaybı bile yok. Sadece istediğimden büyük yaptı doktor onun için memnun değilim. Protez büyüklüğünü aceleye getirmeyin ve doğru seçim yapın yeter. Ağrı sızıda olmadı bende

Onurkan idaci asla aslaaa. 2017 yilinda ameliyat oldum ona beni rezil etti. Ve sonrasinda yuzume bakmadi.
Kesinlikle katılıyorum dünya para verdiğim ameliyatdan baştan savma bir şekilde çıktım ve seneye revize ameliyat olacağım başka bir doktora. Tek derdi son hızla günde 5 ameliyat yapıp muayenehanesinde koşup yeni hastalarla görüşmek. İlk görüşmeden sonra bir daha göremiyorsunuz zaten

Size çok geçmiş olsun:) Açıkçası bu üçlü arasında en son o olacak tercihim gibi. çünkü ameliyatı yapıp bir daha yüzüne bakmıyormuş hastaların diye duydum. sorun çıkınca özellikle geçmiş olsun diyorlar. bir de klinikte avukat olayı beni soğuttu web sitesine de koymuş bir insan neden avukatı klinikte tutar demek sürekli bir dava olayı var . Neyse ben selçuk yüce ve ferruh bingül e odaklanayım. onurkan idacı içime sinmedi.
Kesinlikle doğru karar 👍 tebrik ederim ben o hataya düştüm malesef

Kızlar silikon+dikleştirme ameliyatımın üstünden bir hafta geçti iki gündür sağ elimin parmakları uyuşmuş olarak uyanıyorum. (Serum soldan verilmişti) Sonradan düzeliyor ancak korkuyorum.

Acaba ameliyat sırasında koltukaltı lenflerine bir zarar mı geldi? Bu durumu yaşayan var mı ?
Merhaba şuan nasılsınız? Ameliyat deneyimlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum 🥰

Selamlar herkeslere. Önümüzdeki yaza İnşallah maddi anlamda hazırlığımı tamamlamış olarak yeni memelerimle girmek ümidi ve hedefiyle aranıza katılmış bulunuyorum. 2 yıl önce Ayşegül Sivri hanıma muayene olmuştum. Bir kaç deneme sonrası 390 cc yuvarlak protez için karar kılmıştı. Geçen süre içerisinde 2 katından fazla arttı tabi fiyatlar ama o sıralarda hem öğrencilik hem baba baskısı derken bir türlü yaptıracak psikolojiye girememiştim. Artık yetti canıma. Özgüvenimi altüst ediyor bu durum ve nolursa olsun yaptıracağım. Tecrübelerinizden faydalanmak isterim.
Ameliyat oldunuz mu?

Kesinlikle katılıyorum dünya para verdiğim ameliyatdan baştan savma bir şekilde çıktım ve seneye revize ameliyat olacağım başka bir doktora. Tek derdi son hızla günde 5 ameliyat yapıp muayenehanesinde koşup yeni hastalarla görüşmek. İlk görüşmeden sonra bir daha göremiyorsunuz zaten
Ameliyatınızdan memnun kalmadığınız hekim kimdi?

20 Eylül 2020 de 325 cm meme silikonu taktırdım. Buraya da yazmıştım zaten. 2 yılı aştı ve ne yazıkki her iki mememde de meme ucundan yatay çizgi çekince altta kalan bölgede 0 his. Öncesinde meme dokum çok çok az normalde 275 diye konuşmuştuk doktorum ameliyat sırasında 325 olduğu için böyle yaptık dedi. Belki olması gerekenden büyük olduğu için ya da benim sinir yapımla alakalı. Meme ucunda da acı hissini hissediyorum sadece zaten sıcak soğuk hiçbir şekilde hissetmiyorum ve gerçekten çok can sıkıcı bir durum. Araştırma yaptığımda doktorların hepsi çok nadirdir diyor bu moralimi çok daha fazla bozdu. Tavsiyem eğer yaptıracaksanız doktorunuza kesin olarak yaptığı ameliyat sayısında kaç tanesinde his kaybı oldu kaçında tamamen geldi kesinlikle sorun. Çünkü doktorum bana hissin nasıl diye hiç sormadı yeni şikayet ettiğimde de ameliyat öncesi zaten uyardığını söyledi. Peki doktorlar hastalarına hissizliğini sorup oran çıkartmıyorlarsa nadir olduğunu nereden biliyorlar? Orta memeleriniz varsa silikonu hiçbir şekilde önermiyorum bu yüzden, ben ilkokul çocuğu gibiydim o zaman sorsanız hissiz de olacak olsa yaptırırım derdim.Önceden zaten memeniz b-c gibiyse dokunuz varsa belki bu ihtimal daha azdır. Memelerim eskiden hiç yoktu şimdi var ama hissiz olduğu için sanki bir organımı kaybetmiş gibi hissediyorum. Silikonu çıkarttırsam dahi kalıcı bir kayıpmış bir de bu düşündükçe memelerime dokunup bir şey hissetmedikçe sinir oluyorum. Tek meme de değil ikisinde de aynı şekilde hem de, korkutmak için yazmıyorum doktorunuza kesinlikle sorun çok nadir ama olabilir demesi yetmesin kaç ameliyat yaptınız?kaçında kalıcı his kaybı oldu?hangi bölgelerde oldu? ayrıntılı bir şekilde sorun.

20 Eylül 2020 de 325 cm meme silikonu taktırdım. Buraya da yazmıştım zaten. 2 yılı aştı ve ne yazıkki her iki mememde de meme ucundan yatay çizgi çekince altta kalan bölgede 0 his. Öncesinde meme dokum çok çok az normalde 275 diye konuşmuştuk doktorum ameliyat sırasında 325 olduğu için böyle yaptık dedi. Belki olması gerekenden büyük olduğu için ya da benim sinir yapımla alakalı. Meme ucunda da acı hissini hissediyorum sadece zaten sıcak soğuk hiçbir şekilde hissetmiyorum ve gerçekten çok can sıkıcı bir durum. Araştırma yaptığımda doktorların hepsi çok nadirdir diyor bu moralimi çok daha fazla bozdu. Tavsiyem eğer yaptıracaksanız doktorunuza kesin olarak yaptığı ameliyat sayısında kaç tanesinde his kaybı oldu kaçında tamamen geldi kesinlikle sorun. Çünkü doktorum bana hissin nasıl diye hiç sormadı yeni şikayet ettiğimde de ameliyat öncesi zaten uyardığını söyledi. Peki doktorlar hastalarına hissizliğini sorup oran çıkartmıyorlarsa nadir olduğunu nereden biliyorlar? Orta memeleriniz varsa silikonu hiçbir şekilde önermiyorum bu yüzden, ben ilkokul çocuğu gibiydim o zaman sorsanız hissiz de olacak olsa yaptırırım derdim.Önceden zaten memeniz b-c gibiyse dokunuz varsa belki bu ihtimal daha azdır. Memelerim eskiden hiç yoktu şimdi var ama hissiz olduğu için sanki bir organımı kaybetmiş gibi hissediyorum. Silikonu çıkarttırsam dahi kalıcı bir kayıpmış bir de bu düşündükçe memelerime dokunup bir şey hissetmedikçe sinir oluyorum. Tek meme de değil ikisinde de aynı şekilde hem de, korkutmak için yazmıyorum doktorunuza kesinlikle sorun çok nadir ama olabilir demesi yetmesin kaç ameliyat yaptınız?kaçında kalıcı his kaybı oldu?hangi bölgelerde oldu? ayrıntılı bir şekilde sorun.
Merhaba. Bende 3 sene önce amelyat oldum 250 cc bile zor demişti ve amelyat anında 250 uygun görüp taktı. İlk başlarda bende de hissizlik vardı ama şuan 2 aylık bebeğim var ve ilk emzirme sırasında herkes gibi bende çok acı çektim. Aşırı cc farkı bence hissizliğe neden oluyordur. Benim 225 diye amelyata girip 250 takılmıştı.

Merhaba. Bende 3 sene önce amelyat oldum 250 cc bile zor demişti ve amelyat anında 250 uygun görüp taktı. İlk başlarda bende de hissizlik vardı ama şuan 2 aylık bebeğim var ve ilk emzirme sırasında herkes gibi bende çok acı çektim. Aşırı cc farkı bence hissizliğe neden oluyordur. Benim 225 diye amelyata girip 250
Dikkatli bi kontrol edince sıcak soğuk hiç yok gibi ama meme ucunda acı sıkınca oldukça var. Ya da meme altında dokunuşu hissetmeyen yerlere tırnağımı geçirince onu hissediyorum da çok saçma yani böyle hissetme mi olur 🥲 dediğiniz gibi ameliyat sırasında bakıp daha büyüğe karar vermişler demekki ama hissizlik riskini arttırdığını göze almamışlar.

Merhaba. Bende 3 sene önce amelyat oldum 250 cc bile zor demişti ve amelyat anında 250 uygun görüp taktı. İlk başlarda bende de hissizlik vardı ama şuan 2 aylık bebeğim var ve ilk emzirme sırasında herkes gibi bende çok acı çektim. Aşırı cc farkı bence hissizliğe neden oluyordur. Benim 225 diye amelyata girip 250 takılmıştı.
250 cc ile büyüklüğü nasıl oldu acaba ? Çocuk sonrası görüntüde bir fark var mı? Büyüme sarkma vs yaşadınız mı?

250 cc ile büyüklüğü nasıl oldu acaba ? Çocuk sonrası görüntüde bir fark var mı? Büyüme sarkma vs yaşadınız mı?
Benim kas üstü yapıldı ve baya iyi duruyordu büyüklüğü. Gören 300 zannediyordu. Daha 2 aylık anneyim. Şuana kdar bi sarkma olmadı ama süt arttıkça göğüs altında çatlama oldu yer kalmıyor silikondan.

İzmirde meme büyütme alanında prof dr ahmet seyhan ı mı önerirsiniz op dr cenk tokat ı mı yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

X