Meme Büyütme Ameliyatimi oldum, çok istiyorsanız korkmayın...

Cape Town

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2021
22
27
35
Herkese merhaba,
30lu yaşlarin başinda biriyim ve hep vücudumla orantılı göğüslere sahip olmak istemiştim.
3 gün önce bu emelime ulaştim.
Uzunca bir araştirma sonucu, güvenebileceğim bir hekim bulup kendimi emanet ettim.
400cc ergonomix, kas alti oldum.
Maddi ve manevi belirli bir süre içinde olgunlaştı koşullarim ve çok korkmama rağmen karar verip randevumu aldim.
Bu postu, memelerinden memnun olmayan ama ameliyattan da korkan insanlar için açiyorum.
Ameliyattan bir gece önce beni korkular basti hele ölümcül ağri çekenleri okudukça neredeyse vazgeçiyordum.(iyiki vazgeçmemişim)
Sabah 7 de hastanedeydim, gerginliğimi gizlemeye çalışıyordum ailemden ama bir yandan da garip bir mutluluk vardi içimde.
8 gibi doktorum beni ziyarete geldi, ona dedim ki, 'bençok ağri çekmekten korkuyorum' . O da bana şöyle dedi, 'ameliyata nasil girersen öyle çıkarsın, korkma. Ayrıca gülü seven de birazcık dikenine katlanir.'
Çok hakliydi, hissettiğimiz duygularin veya duyularin önemli ölçüsü psikolojik kaynakliydi.
Ayrıca yıllardir istediğim bir şeyin nihayet gerçekleşme zamaniydi...
Böylece cesaretimi topladım.
Damar yolum açildi ve ameliyathane gittik.
Orasi da buz gibi korkunç bir yer ama hiç stresim kalmamişti.
2 dakika kadar hemşireleri gözlemledim ve onlar için ne kadar sıradan bir gün olduğunu hayal ettim, hemen uyuyup uyanacağim dedim.
Narkozum verildi ve ben gidiyorum hadi bye bye deyip son anda güldürdüm milleti :)
Uyandiğimda ameliyathanedeydim, odama getirdiler buralar kopuk kopuk.
Tamamen açildiğimda hiç ağrim yoktu.
Sadece uyuşukluk hissediyordum.
İlk gün hastanede açilinca çok yürüyüş yaptim.
Kendi kendime tuvalete gittim çamaşirimi biyere kadar çekebildim :) devamini annem halletti sağolsun.
İlk günüm çok iyi geçti ağri kesiciler sayesinde.
Gece de rahat uyudum e biraz ağrim vardi ama çekilmeyecek gibi değildi.
2.gün sabah kahvaltı sonrasi doktorum geldi beni yatağımda oturmuş görünce maşallah dedi 😊
O gün taburcu oldum zaten.
Eve gelince ağrilar başladi.
Ama çok istiyorsanız gerçekten çekilmeyecek kadar değil.
Ağrilarimi günde 3 defa içtiğim ağri kesiciler hafifletiyordu.
Bugün 4.gün günde 1 ağri kesici hapla idare ediyorum.
Kollarimi belli ölçüde kullaniyorum.
Zaten kullanmanizi öneriyorlar.
Bazen bikaç saat çok iyi hissediyorum bazende ayni gün ağrim başliyor.
Gelelim sadede,
Her bünye farklı farklı.
Benim canım tatlidir diyenleriniz belki bu operasyonu sizin bünyeniz daha kolay atlatacak bilemezsiniz.
Korkmayın, eğer psikolojik olarak daha özgür olmak istiyorsaniz ve imkaniniz varsa doğru bir doktor araştirin ona göre şekillenir yolunuz yavaş yavaş.
Motivasyon herşeydir hayatta, ufacık bile olsa sizi motive edecek şeyler hayatınızda çok daha güzel kapilarin açilmasina sebep olabilir.
Bir süredir enerji çalişmalari yapiyorum ve size sadece pozitif enerji vermek için bu kadar uzun yazdım.
Kimseye kesinlikle yaptir demem ya da yaptirma demem.
Bu tamamen neyi ne kadar istediğinizle alakali.
Ben az kalsın korkudan vazgeçmek üzereyken, beklediğimden çok daha iyi bi ağrı eşiğiyle bu süreci atlatmaya başladım.
Herkesin, herşey gönlüne göre olsun umarım ❤️❤️❤️
Not:boyut olaylari herkesde çok farklı o yüzden kıyas yapmamaya çalişin.
Aynı göğüs dokusuna sahip bazi insanlarda 300 cc kocaman olurken bazilarnda küçük kaliyor. Doktorun denettiği sizerlar biraz daha aydınlatici bu anlamda.
Sağlıcakla kalın, güzel kalin... ❤️😍😊

Herkese merhaba,
30lu yaşlarin başinda biriyim ve hep vücudumla orantılı göğüslere sahip olmak istemiştim.
3 gün önce bu emelime ulaştim.
Uzunca bir araştirma sonucu, güvenebileceğim bir hekim bulup kendimi emanet ettim.
400cc ergonomix, kas alti oldum.
Maddi ve manevi belirli bir süre içinde olgunlaştı koşullarim ve çok korkmama rağmen karar verip randevumu aldim.
Bu postu, memelerinden memnun olmayan ama ameliyattan da korkan insanlar için açiyorum.
Ameliyattan bir gece önce beni korkular basti hele ölümcül ağri çekenleri okudukça neredeyse vazgeçiyordum.(iyiki vazgeçmemişim)
Sabah 7 de hastanedeydim, gerginliğimi gizlemeye çalışıyordum ailemden ama bir yandan da garip bir mutluluk vardi içimde.
8 gibi doktorum beni ziyarete geldi, ona dedim ki, 'bençok ağri çekmekten korkuyorum' . O da bana şöyle dedi, 'ameliyata nasil girersen öyle çıkarsın, korkma. Ayrıca gülü seven de birazcık dikenine katlanir.'
Çok hakliydi, hissettiğimiz duygularin veya duyularin önemli ölçüsü psikolojik kaynakliydi.
Ayrıca yıllardir istediğim bir şeyin nihayet gerçekleşme zamaniydi...
Böylece cesaretimi topladım.
Damar yolum açildi ve ameliyathane gittik.
Orasi da buz gibi korkunç bir yer ama hiç stresim kalmamişti.
2 dakika kadar hemşireleri gözlemledim ve onlar için ne kadar sıradan bir gün olduğunu hayal ettim, hemen uyuyup uyanacağim dedim.
Narkozum verildi ve ben gidiyorum hadi bye bye deyip son anda güldürdüm milleti :)
Uyandiğimda ameliyathanedeydim, odama getirdiler buralar kopuk kopuk.
Tamamen açildiğimda hiç ağrim yoktu.
Sadece uyuşukluk hissediyordum.
İlk gün hastanede açilinca çok yürüyüş yaptim.
Kendi kendime tuvalete gittim çamaşirimi biyere kadar çekebildim :) devamini annem halletti sağolsun.
İlk günüm çok iyi geçti ağri kesiciler sayesinde.
Gece de rahat uyudum e biraz ağrim vardi ama çekilmeyecek gibi değildi.
2.gün sabah kahvaltı sonrasi doktorum geldi beni yatağımda oturmuş görünce maşallah dedi 😊
O gün taburcu oldum zaten.
Eve gelince ağrilar başladi.
Ama çok istiyorsanız gerçekten çekilmeyecek kadar değil.
Ağrilarimi günde 3 defa içtiğim ağri kesiciler hafifletiyordu.
Bugün 4.gün günde 1 ağri kesici hapla idare ediyorum.
Kollarimi belli ölçüde kullaniyorum.
Zaten kullanmanizi öneriyorlar.
Bazen bikaç saat çok iyi hissediyorum bazende ayni gün ağrim başliyor.
Gelelim sadede,
Her bünye farklı farklı.
Benim canım tatlidir diyenleriniz belki bu operasyonu sizin bünyeniz daha kolay atlatacak bilemezsiniz.
Korkmayın, eğer psikolojik olarak daha özgür olmak istiyorsaniz ve imkaniniz varsa doğru bir doktor araştirin ona göre şekillenir yolunuz yavaş yavaş.
Motivasyon herşeydir hayatta, ufacık bile olsa sizi motive edecek şeyler hayatınızda çok daha güzel kapilarin açilmasina sebep olabilir.
Bir süredir enerji çalişmalari yapiyorum ve size sadece pozitif enerji vermek için bu kadar uzun yazdım.
Kimseye kesinlikle yaptir demem ya da yaptirma demem.
Bu tamamen neyi ne kadar istediğinizle alakali.
Ben az kalsın korkudan vazgeçmek üzereyken, beklediğimden çok daha iyi bi ağrı eşiğiyle bu süreci atlatmaya başladım.
Herkesin, herşey gönlüne göre olsun umarım ❤️❤️❤️
Not:boyut olaylari herkesde çok farklı o yüzden kıyas yapmamaya çalişin.
Aynı göğüs dokusuna sahip bazi insanlarda 300 cc kocaman olurken bazilarnda küçük kaliyor. Doktorun denettiği sizerlar biraz daha aydınlatici bu anlamda.
Sağlıcakla kalın, güzel kalin... ❤️😍😊
Çok geçmiş olsun şuraya bir nazar boncuğu bırakayım 🧿 Güzel tecrübelerini paylaştığın için kendi adıma teşekkür ederim duymak, görmek istediğimiz tecrübeler bunlar ve kesinlikle katılıyorum tamamen bünye meselesi tabii doktor faktörü de çok önemli ☺️ Rica etsem doktorunun kim olduğunu öğrenebilir miyim? Umarım İstanbuldur 😍

Hayırlı olsun. Ben de bu hafta netleştirip Nisana randevu almak istiyorum. Ameliyatınızı kime oldunuz acaba ve hasta takibi nasıl? Ücret ne kadar ödediniz
Hayırlısı olsun hakkinizda, iyi düşleyin iyi olur merak etmeyin.
Ben Zekeriya Kul a oldum. Hastayla iletişimi çok samimi. Ben memnunum çok şükür. Fiyat araliği şu anda 35bin olmuş diye duydum ama sağlıklı bilgiyi siz arayıp öğrenebilirsiniz. Ben 3 ay önceden almiştim ramdevumu.

Çok geçmiş olsun şuraya bir nazar boncuğu bırakayım 🧿 Güzel tecrübelerini paylaştığın için kendi adıma teşekkür ederim duymak, görmek istediğimiz tecrübeler bunlar ve kesinlikle katılıyorum tamamen bünye meselesi tabii doktor faktörü de çok önemli ☺️ Rica etsem doktorunun kim olduğunu öğrenebilir miyim? Umarım İstanbuldur 😍
Bende hep olumsuz tecrübe okuduğum için epey üzülmüştüm.
Ama güzel örnekleri de var tabi, benim ki neden onlardan olmasin ki dedim 😊❤️
Teşekkür ederim yorumunuz için, darisi isteyen herkesin başina. İstanbulda, Zekeriya Kul

Hayırlısı olsun hakkinizda, iyi düşleyin iyi olur merak etmeyin.
Ben Zekeriya Kul a oldum. Hastayla iletişimi çok samimi. Ben memnunum çok şükür. Fiyat araliği şu anda 35bin olmuş diye duydum ama sağlıklı bilgiyi siz arayıp öğrenebilirsiniz. Ben 3 ay önceden almiştim ramdevumu.
Teşekkür ederim. Yani ciddi anlamda fiyatlar artmış ama insanın kendine yaptığı yatırım gibisi aynaya baktığında gördüğü suretin dilediği gibi olması gibisi yok. Ağrı sızı illaki olur ama hata kaynaklı sorun yaşamak istemiyor insan. Muayenesi ücretli mi doktorunuzun

Teşekkür ederim. Yani ciddi anlamda fiyatlar artmış ama insanın kendine yaptığı yatırım gibisi aynaya baktığında gördüğü suretin dilediği gibi olması gibisi yok. Ağrı sızı illaki olur ama hata kaynaklı sorun yaşamak istemiyor insan. Muayenesi ücretli mi doktorunuzun
Evet tabiki hala çok şişim ve ödemliyim ama keşke demedim. Çok şükür... Ücretli değil muayenesi.

Benim boyutuyla bir sorunum yok ama emzirme sonrası sarkarsa dikleştirmeyi düşünüyorum. Ama çok acı çekmekten korkuyorum. 🙁

Benim boyutuyla bir sorunum yok ama emzirme sonrası sarkarsa dikleştirmeyi düşünüyorum. Ama çok acı çekmekten korkuyorum. 🙁
Korkmayın, şimdiden kodlamayın kendinizi. Eğer o zaman geldiğinde ihtiycanınz olursa ve isterseniz o güç geliyor zaten. Güle güle büyütün bebeğinizi. Büyütmenin ağrisindan daha fazla değildir toparlama işlemi. Umarim gönlünüze göre olsun 🌸🌸

Ne güzel yazmışsınız :KK36:kendiniz için güzel bir adım atmışsınız ve bunu paylaşarak derttaşlarınıza da destek olmak istemişsiniz... Darısı benim gibi bu adımın başında olanlara inşallah :) umarım ben de sağ salim ameliyatımı olur ve arkadaşlara destek olurum.

X