Meme büyütme ameliyatı sonrası sorun !

Ben de meme buyutme operasyonu olmaya karar verdim ama su anda cok korktum akinti normal birsey mi vucuda zarar veriyor mu
Ameliyat sonrası görülebilen bir komplikasyonmuş benim biriken sıvıya seroma deniliyor ameliyat sonrası korse kullanılmayan hastalarda daha sık görülüyormuş Ben de kullanmadım Daha doğrusu vermediler önermediler de O yüzden ameliyattan 2 hafta sonra sıvı birikince başka bir uzman görüş almak için doçent'e gittim O da korse takmalıydın dedi 2-3 ayı da bulabilirmiş bir yıl da bulabilirmiş sıvının dağılması şu an hala şişlik var mesela

2 sene önce Cenk tokat a meme büyütme operasyonu yaptırdım çok memnunum.gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz
AA maşallah o kadar oldu mu güzel günlerde kullanın . İnşallah ben de bu yıl düşünüyorum.Hep konuşuyorduk 2 yıl geçmiş.Sorunsuz kullanmanızı diliyorum 🙏

Ameliyat sonrası görülebilen bir komplikasyonmuş benim biriken sıvıya seroma deniliyor ameliyat sonrası korse kullanılmayan hastalarda daha sık görülüyormuş Ben de kullanmadım Daha doğrusu vermediler önermediler de O yüzden ameliyattan 2 hafta sonra sıvı birikince başka bir uzman görüş almak için doçent'e gittim O da korse takmalıydın dedi 2-3 ayı da bulabilirmiş bir yıl da bulabilirmiş sıvının dağılması şu an hala şişlik var mesela
Merhaba bu süreç nasıl ilerledi acaba bende korse kullanmadım doktorum sütyene geçirdi sol memeden sıvı geldi yarın doktorumla görüşeceğim. Bilgi verebilir misiniz süreç hakkında

Merhaba bu süreç nasıl ilerledi acaba bende korse kullanmadım doktorum sütyene geçirdi sol memeden sıvı geldi yarın doktorumla görüşeceğim. Bilgi verebilir misiniz süreç hakkında
Ben hem korse hem de lastik kullandım. Ameliyattan hemen sonra takıldı. Sıvı nereden geldi dikiş yerlerinden mi?

Ne kadar oldu ameliyat olalı doktora sordunuz mu?
19. Gün bugün az önce doktordan geldim %10 luk bir ihtimalde olsa görülen bir şeymiş korkmamam gerektiğini söyledi. Dikişlerimde biraz açılma varmış :KK43: Uzun bir süreç olucak gibi iyileşmem maalesef.

Acaba bu tür şeyler doktor hatası olabilir mi anlamadığımız için doktor ne derse inanıyoruz. Zaten ameliyattan önce bir sürü kağıt imzalıyorsun.
İnanın bilemiyorum. İnsan ister istemez geriliyor korkuyor. Umarım daha fazla bir açılmam olmaz

İnanın bilemiyorum. İnsan ister istemez geriliyor korkuyor. Umarım daha fazla bir açılmam olmaz
Merhaba son durumunuz nedir merak ettim, bendede 20 gün sonunda aynı durumla karşılaştım ve doktorum hemen antibiyotik verdi sızıntı olan bölgeyi iyice sıkıp temizledi gazlı bez ve batikonla gün içinde temizlememi istedi ve takip edeceğiz dedi. Sizin şuanki durumunuz nedir iyileşmiş olmasını diliyorum..

Merhaba son durumunuz nedir merak ettim, bendede 20 gün sonunda aynı durumla karşılaştım ve doktorum hemen antibiyotik verdi sızıntı olan bölgeyi iyice sıkıp temizledi gazlı bez ve batikonla gün içinde temizlememi istedi ve takip edeceğiz dedi. Sizin şuanki durumunuz nedir iyileşmiş olmasını diliyorum..
Merhabalar, benimde doktorum sıkıştırıp temizledi ondan sonra 4 gün daha devam etti ufak ufak akıntım sonra geçti. Antibiyotik kullanmadım ben. Şu an tek memede ufak bir kısım kaldı haricinde iyileşti. Batikona hâlâ devam ediyorum, pansumanı düzenli yapıp sabredip beklemek gerekiyor maalesef. Umarım daha iyisinizdir.

X