MEME BÜYÜTME AMELİYATI SONRASI ASİMETRİ

anonimlendik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2021
8
7
28
Herkese merhabalar 3 hafta önce kas üstü meme büyütme ameliyatı oldum. Yaptırma amacım ikisininde eşit olmamasıydı asimetri sorunum vardı birisi cok fazla kücüktü doktor eşit olsun diye aralarında 100 cc farklı olacak sekilde koydu protezleri mentor marka kullandık. Ama şimdi ödemler gidiyor 3. haftadayım ve aynaya baktıgımda küçük olan yine daha küçük ona 300 cc koydu digerine 200 cc. Doktora söylediğimde 3 ayda düzelecek ödemlerin falan gidince diyor baya fark var ve küçük olan boyut olarak tam yuvarlak değil gibi geliyor bana geçer mi bu durumu yaşayan var mı aranızda psikolojim bozuldu. Masaj falanda hic yapmadım yapsam düzelir mi diye düşünüyorum HELP MEEEE

Son düzenleme:
Herkese merhabalar 3 hafta önce kas üstü meme büyütme ameliyatı oldum. Yaptırma amacım ikisininde eşit olmamasıydı asimetri sorunum vardı birisi cok fazla kücüktü doktor eşit olsun diye aralarında 100 cc farklı olacak sekilde koydu protezleri mentor marka kullandık. Ama şimdi ödemler gidiyor 3. haftadayım ve aynaya baktıgımda küçük olan yine daha küçük ona 300 cc koydu digerine 200 cc. Doktora söylediğimde 3 ayda düzelecek ödemlerin falan gidince diyor baya fark var ve küçük olan boyut olarak tam yuvarlak değil gibi geliyor bana geçer mi bu durumu yaşayan var mı aranızda psikolojim bozuldu. Masaj falanda hic yapmadım yapsam düzelir mi diye düşünüyorum HELP MEEEE
Merhabalar çok geçmiş olsun , biz de kas üstü ameliyat yapan doktor arayışındayız acaba doktorunuz kimdi acaba ? Ameliyatttan sonra ağrınız oldu mu ? Bir de doktor sizin memeniz için 100 cc farkli bi protez koymuş belki daha fazla koymalıydı , aradaki farkı kapatmak için ... ödemler inince aradaki fark kapanmazsa ameliyat yapsın sizi tekrardan

Teşekkür ederim. Doktorun ismini vermesem daha doğru olur tam anlamıyla memnun kalmadım çünkü. Ama sizin meme dokunuz varsa zaten doktorun kendisi kas üstü ameliyatı öneriyor isteğe bağlı değil açıkcası. Ağrım 2 hafta sürdü ağrısız diyorlar inanmayın hiç ciddi ağrı yapıyor. Eğer 3 ayın sonunda eşitsizlik olursa aynı şekilde 2. ameliyatı olmayı düşünüyorum. Ödem geçmiş olursa doktorun adını veririm size de

Merhaba bende benzer bir fark vardı ameliyatımın 12. Günü hala fark devam ediyor sizde durum nasıl acaba

Bende benzer bir durum var bi gögüsüm 50 cc daha küçük kondu ama hala aynı fark sizde durum şuan nedir benim henüz 12. Günüm

Herkesin farklı olur tabi ama bende de aynı şey oldu. 3. haftadan itibaren asimetri başladı. Boyut olarakta farklı konum olarakta. Biri 2-3 cm daha aşağıda :KK43:( sonrasında da öyle kaldı. çok mutsuzum.

Maalesef benimkiler böyle kaldı. 1 sene oldu zaten. Farklı doktorlarla görüştüm hepsi revize edilmesi gerektiğini söyledi.

Merhaba bende benzer bir fark vardı ameliyatımın 12. Günü hala fark devam ediyor sizde durum nasıl acaba
merhaba 4 ay oldu ameliyat olalı şuanda eşitler merak etmeyin düzelecektir :) sadece dedikleri gi sabır.. benim o kadar çok stresli geçti ki o dönem tekrardan 2. ameliyat olacak mıyım diye ama düzeldi sonunda o yüzden içiniz rahat olsun

merhaba 4 ay oldu ameliyat olalı şuanda eşitler merak etmeyin düzelecektir :) sadece dedikleri gi sabır.. benim o kadar çok stresli geçti ki o dönem tekrardan 2. ameliyat olacak mıyım diye ama düzeldi sonunda o yüzden içiniz rahat olsun
Aşağı yukarı ne kadar zamanda düzeldi acaba hatırlıyor musunuz ? Benim de 20. Günüm çünkü

Benimde 3.haftam ve aynı şekilde bana da küçük olan hala küçük geliyor ,sizin düzeldi mi.İlk günler gözüme batmıyordu ama şu an farklı geliyor

Merhabalar. Aynı durum bende de var ve bir gögüs ucum daha yukarda. Doktorum bugün 3-6 ay ödemler gidince netleşir. Dedi pek tatmin olmadım çünkü biri anyaya digeri konyaya bakıyor 🤦🏻‍♀️

Benim de hacim farkliligi oldu. Kızlar bir sorum olacak, kas altı protezde bir tarafta protezin kasin diger memeden farklı daha derinine vs konması gibi bir şey mümkün mu. Cunku belirgin şekilde sağ memedeki protez daha küçük duruyor.

X