Meme Büyütme Ameliyatı Olanlar/Olmayı Düşünenler (2022)

Merhabalar, meme protezi ameliyatında bugün 3.günüm.335 cc polytech kasüstü takıldı.ilk iki gün hafif ağrılarım oldu ama bugün tek göğsümde ayağa kalkınca çok fazla sızı oluyor ,özellikle ucunda.neden oluyor acaba ,daha önce yaşayan oldu mu

Merhabalar, meme protezi ameliyatında bugün 3.günüm.335 cc polytech kasüstü takıldı.ilk iki gün hafif ağrılarım oldu ama bugün tek göğsümde ayağa kalkınca çok fazla sızı oluyor ,özellikle ucunda.neden oluyor acaba ,daha önce yaşayan oldu mu
Merhaba benim de 3. Günüm. Dual plane yöntemi Arion marka 395 cc takıldı. Bende de aynı sorun var yatarken sırt ağrısı var ama ayağa kalkınca dehşet kötü bir yanma sızlama karışımı ağrı oluyor sadece sol göğüste uca doğru. Sizin geçti mi?

Merhaba benim de 3. Günüm. Dual plane yöntemi Arion marka 395 cc takıldı. Bende de aynı sorun var yatarken sırt ağrısı var ama ayağa kalkınca dehşet kötü bir yanma sızlama karışımı ağrı oluyor sadece sol göğüste uca doğru. Sizin geçti mi?
Merhaba çok geçmiş olsun konserden dolayı yatarken sırt agrısı oluyor.Sorunuzun sahibi değilim ama denk geldim, tavsiyem sürekli yatmayın.Yattıkça sırt ağrısı oluyor.Yürüyüş yapın kendiniz kalkamıyorsanız yardım alarak yavaş yavaş yürüyüş yapın iyi geliyor

Bu arada pazar günü yazmışsınız nasıl oldunuz umarım daha iyisinizdir

merhaba nasılsınız ? Geçmiş olsun hayırlı olsun bende arion düşünüyorum yani protez firması ısrarla arion öneriyor. Size sorabilir miyim neden arion seçtiniz memnun musunuz ?

Merhaba ben ameliyattan genel anesteziden silikonun kapsül oluşturması enfeksiyon riskinden çok korkuyorum ihsan türkmene yaptırcam 1 hafta sonra yurtdışına gidicem sorun olursa gelemem diye korkuyorum tavsiyeniz nedir
Mehraba
Bende yurt dışından geleceğim tabi aynı korku bende de var
Ben onur egemene yaptiracagim

merhaba nasılsınız ? Geçmiş olsun hayırlı olsun bende arion düşünüyorum yani protez firması ısrarla arion öneriyor. Size sorabilir miyim neden arion seçtiniz memnun musunuz ?
Merhabalar teşekkür ederim her gün daha iyiye gidiyorum. Biz aslında doktorumla polytech olarak anlaşmıştık ben sporcuyum ve malumunuz kas yapım normal sedanter bireylere göre farklı. Doktorum öyle uygun görmüş, kendisiyle görüştüğümde çok çabuk şekil alan ve doğal meme kadar doğal duran meme dokusu az bile olsa ele gelmeyen bir protez olduğunu öğrendim, o yüzden tercih edilmiş.

Bu arada pazar günü yazmışsınız nasıl oldunuz umarım daha iyisinizdir
Çok teşekkürler daha iyiye gidiyorum :) Evet sırt ağrısı çok yatmaktan oluyordu kalkınca çok şiddetli bi ağrı yaşadığım için yatmayı tercih ediyordum. Ağrı geçmedi ama azaldı bir hafta oldu bugün ameliyat olalı. Zamanla daha da azalır umarım :)

Merhabalar teşekkür ederim her gün daha iyiye gidiyorum. Biz aslında doktorumla polytech olarak anlaşmıştık ben sporcuyum ve malumunuz kas yapım normal sedanter bireylere göre farklı. Doktorum öyle uygun görmüş, kendisiyle görüştüğümde çok çabuk şekil alan ve doğal meme kadar doğal duran meme dokusu az bile olsa ele gelmeyen bir protez olduğunu öğrendim, o yüzden tercih

Merhabalar teşekkür ederim her gün daha iyiye gidiyorum. Biz aslında doktorumla polytech olarak anlaşmıştık ben sporcuyum ve malumunuz kas yapım normal sedanter bireylere göre farklı. Doktorum öyle uygun görmüş, kendisiyle görüştüğümde çok çabuk şekil alan ve doğal meme kadar doğal duran meme dokusu az bile olsa ele gelmeyen bir protez olduğunu öğrendim, o yüzden tercih edilmiş.
karıştırdım sizi kusura bakmayın sizin arion takılmıştı değil mi ? bende cumartesi medikalciyle görüşüp ariona karar verdim 21000 e anlaştık sütyende verecek yuvarlak ama kaç cc takılacağı ameliyatta belli olacak

karıştırdım sizi kusura bakmayın sizin arion takılmıştı değil mi ? bende cumartesi medikalciyle görüşüp ariona karar verdim 21000 e anlaştık sütyende verecek yuvarlak ama kaç cc takılacağı ameliyatta belli olaca
karıştırdım sizi kusura bakmayın sizin arion takılmıştı değil mi ? bende cumartesi medikalciyle görüşüp ariona karar verdim 21000 e anlaştık sütyende verecek yuvarlak ama kaç cc takılacağı ameliyatta belli olacak
Estağfurullah:) Evet Arion takıldı bana da. Şimdiden geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum, umarım en ağrı ile atlatırsınız 🙏

Annem aralık 2023 te dr Ahmet Biçer e meme küçültme operasyonu yaptırdı.
Sadece estetik görüntü değil sağlık sorunları olduğu için bunu istedi daha çok boyun ve sırt agrilari çok fazlaydı çünkü zaten annem 60 yaşında. operasyon fiyatının 45 50 olduğunu söylediler tabi bu bizim bütçemiz biraz fazlaydı sonra kurula girerek üç hekimin onayı ile fiyat yarıya indirildi. Göğüs ölçümüz gerçekten büyükse ve sağlık sorununa neden oluyorsa kuruldan geçebiliyorsunuz fiyat o zaman 30 lara indi. Sonrasında iyi geçti annem rahat atlattı öyle çok ağrı falan olmadı ama asistanlarla birlikte yaptığı doğru göğüsün birini asistanlar yapıyor güzel yapmışlar ama mesela meme ucunu bir tanesini yanlış dikmişler diyeyim mesela meme ucu aşağıya doğru bakması gerekiyorken yana doğru bakıyor bir tanesi doktora sonra bunu söyleyince de bu revize edilir falan dedi saçma yani bir de bir daha ameliyata mı gireceğiz bunun için çok basit bir şeymiş gibi neyse yine de ellerine sağlık tavsiye eder miyim ederim biz çok pimpirikli değiliz ama herkese hitap eder mi bilemem bu sekılde.

X