Meme büyütme ameliyat hikayem (Meme protez - dikleştirme-liposuction)

Canım dr un kimdi? Ya çok duyuyorum bu yapıştırmayı da nedir acaba? Dikiş, ip fln yok mu yani? Allah allah
OP.DR.MERT DEMİREL nasıl oluyor bilmiyorum tatlım ama iplik veya belirli bir şey yok ama bundada açılma riski var mesela benim sol göğsüm hiç sorun olmadı mükemmel kaynamış iz bile yok ama sağ göğsümde yara açılması oldu kaynamamaış bildiğin delik oluştu birkaç yerinden fito krem verdi bir haftada toparladı açılmalar kapanıyor iz kremine başlıycam bir hafta sonra kontrolüm var

Merhaba benim kas üstü olduğu için ilk iki gün çok kötü idi 3.gün normal hayata dönüp kendi işimi kendim halledebildim. Bugün 15.günüm kaşıntı hafif sızılar ve rahatsız verici bir durum söz konusu hala ama günlük hayatını etkilemiyor gün geçtikçe şuan yazarken mıncırdım :KK70: bariz aaa silikon var burda denecek bir hissiyat olmadı herşeye değer görüntü muhteşem daha da güzel olacak inş

Merhaba ben de liposuction oldum Gaziantepte kac gun oldu sizin suanda ve ne tir degisiklikler oldu benim bel bolgem inanilmaz sis bolge bilge morluklar var ahrilarim var korsem takılı hala 5. Gunum bugun

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır meme protezi düşündüğüm için çok araştırma yaptım özellikle kadınlar klübü forumu bu konuda bana çok yardımcı oldu. Araştırırken benim gibi üç işlem aynı aynda yaptıran pek bulamadığım için bazı sorularıma cevap bulamadığım oldu bu sebeple bende olmayı düşünen arkadaşlarıma yardımcı olmak için hikayemi paylaşmak istedim. Detaylı anlatmak istiyorum ki insanlara bir faydam dokunur inş. herkese sevgiler...

AMELİYAT ÖNCESİ ARAŞTIRMA SÜRECİ
2 senedir zaman zaman araştırmalarım sürekli oldu ama bu sene faaliyete geçerek hayalim olan göğüslere kavuşmam gerektiğine karar verdim.Çok fazla doktor araştırma gereği duymadım çünkü arkadaşımın yaptırdığı doktora yaptırmak daha mantıklı olacağını düşündüm kendisi işçiliğinden çok memnun kaldı. İşçilik önemli çünkü berbat meme ameliyatları görmüş duymuş olarak tavsiye doktor en mantıklısı diye düşündüm. Görüşmelerimi yaptım ama ben sanıyordum ki sadece silikon işimi görecek ona göre bütçe analizi yapmıştım evdeki hesabım çarşıya uymadı maalesef. Doktor randevumu aldım tavsiye den arakadaşımla birlikte yola koyulduk bende inanılmaz bir heyecan tabi bağdat caddesinde OP.DR.MERT DEMİREL ofisine geldiğimizde hoş bir karşılama ile muayene sürecimiz başladı. Gögüslerim hem küçük hem sarkık hemide memelerimin koltuk altından başlaması sebebiyle ordaki şişliği almamız gerektiğini meme ucumun aşağı baktığını onu önce dikleştirmemiz gerektiği yoksa silikonun hiç bir işe yaramayacağını söyledi.Tabi fiyat ona göre arttı planladığım bütçemi aştı ama olsundu artık yola çıkmıştım ve kesin olarak yaptıracaktım. ameliyat günümü kararlaştırdık 19/04/2018 ve günümü beklemeye başladımm......

AMELİYAT GÜNÜM (19/04/2018)

Sabahın köründe bir heyecan ve korkuyla uyanıp hastahanenin yolunu tuttum (Kadıköy Medicana) sabah 7 de hastahanede olup tek kişilik şık odama yerleştim tahlilleri yaptırıp saat 10 da ameliyat olmayı beklemeye başladım tırsıyorum bir taraftan heyecan diğer taraftan derken sempatik ve yakışıklı doktorcuğum geldi çizimlerimi yaptı yaklaşık 20 dk sonra sedyeyle ameliyathanenin yolunu tutarken bende heyecan korku tavan yaptı tabi.Nihayet soğuk ameliyathaneye girdik narkoz yiyip mışıl uykuya geçiş yaptım ameliyatım 4,5 saat sürdü ameliyatım tam olarak yapılan işlemler meme dikleştirme meme ucundan yapıldı kahverengisi küçültüldü asimetri olduğu için birine 350 diğerine 375 CC silikon protez takıldı koltuk altına liposuction yapıldı bittiğinde odaya bön bön bakıyorum burda ne işim var acaba düşünüyorum ameliyat olduğumu bile unuttum burası benim odam değil diye bir çıkışmışlığım olmuş hemşireden aldığım tüyo ile öğrenmiş oldum başka bişey dedim mi sen onu de hele dedim ki dememişim :KK70: kendim kadar uçuk kaçık refakatçimin gelmesiyle zaten normal bir hastahane günü beklenmemeliydi. Beni yatağa yatırıp pijamalarımı giydirecekler iken ben cengaver yataktan fırlayıp pijama üstümü bir güzel kollarımı kaldıra kaldıra giymişim geri yatıp tekrar kalkıp pijama altımı düzgün çekmemişsiniz diyip düzeltip tekrar yatağıma zıplayarak yapmamla hemşirelerin sen napıyorsun ben böyle bişey görmedim hiç demesiyle şokunu yaşaması için onu rahat bıraktım. Yav narkoz insana neler yaptırıyor farkında bile değilim yaptıklarımın tabi pek acı sancım yoktu tabi ağrı kesiciler serumlar arka arkaya verildi. birde buton verdiler bas zile hemşire yanında :KK70: gece boyunca sürekli basacağımı bilseler kesinlikle vermezlerdi.İlerleyen saatlerde ki sürekli çay sayıklıyorum saatimin dolmasıyla cafeye koşa koşa indim çay içtim oh mis zaten odadan çok cafedeydim.Gecem berbat geçti uyumam için iğne yaptılar ben sabah 5 e kadar uyumadım ters tepti sanırım o ne ağrı zonkluyor resmen kollar külhanbeyi gibi yarı havada birleştirmek imkansız tuvalete oturmak pijama indirmek imkansız ağrı kesicilerimi hep 1 saat öne aldırmak için hemşirelerle kanka oldum cafede çay ısmarladım bana iyi bakın size iyi bakayım :KK70: hepsi çok tatlıydı çok ilgiliydi sevdim hepiciğini (espriler havada uçuştu hepsini anlatmaya zaman yetmez anlatılmaz yaşanır ben ve deli arkadaşım hastahanede iz bırkatık yani :KK70: velhasılı kelam bir gece hastahanede yattım ertesi günü öğle saatlerinde hastahaneden ayrıldım
merhaba bende meme dikleştirme ve büyütme yaptırmayı planlıyorum. size maliyeti ne oldu acaba?

Merhaba ben de liposuction oldum Gaziantepte kac gun oldu sizin suanda ve ne tir degisiklikler oldu benim bel bolgem inanilmaz sis bolge bilge morluklar var ahrilarim var korsem takılı hala 5. Gunum bugun

Merhaba ben 19 nisanda oldum şuan 2.ayım morluklar bir ay sonra geçiyor ama acısı birz sürüyor şuan bastırırsam hala o bölge acıyor ama yüzeysel acı şişlik morluk uyuşma kalmadı şuan 1-1,5 ayda toparlanıyor

X