Meme ameliyat sonrasi dikişlerin açilmasi

Çok geçmiş olsun benim de açıklık vardı sizinki kadar olmasa da benim doktorum da dikiş atmadı ve pansumanla kapandı. Sadece uzun sürüyor sabır önemli. O sarı kısımlar yağ dokusu. Normal görünüyor. Sizin açıklık baya büyük ama dikeceği doku çok ince ise tekrar yırtılır diye ya da dikişler alerji yaptığı için açıldıysa doktorlar dikmek istemiyor haklı olarak. Hangi kremi kullanıyorsunuz bana thiocilline çok iyi geldi. Sabah akşam yapıyordum. Ama mümkün olduğu kadar gün içinde açık tutmaya çalışın o zaman daha çabuk iyileşiyor.

Çok gecmis olsun. Sizin küçültme ameliyatı mi? O sarı kısım iltihap mi yoksa kremini rengi mi ? Antibiyotik kullaniyormusunuz? Korkutmak istemem ama başka bir doktordan da görüş almanızı tavsiye ederim. Benim meme büyütmeydi. Protez görününce hava ile temas olduğu için

İlkinde banada 1 kutu antibiyotik verdi ama ikinci ameliyattan sonra ikinci kutuyu da aldım ve kullandim imkanınız varsa 1 kutu daha alın antibiyotik ve eğer orası iltihap değilse içiniz rahat olsun inşallah bir an önce hepimiz hemen iyilesiriz
Insallah tesekkür ederim cevabiniz icin🥰🥰

Çok geçmiş olsun benim de açıklık vardı sizinki kadar olmasa da benim doktorum da dikiş atmadı ve pansumanla kapandı. Sadece uzun sürüyor sabır önemli. O sarı kısımlar yağ dokusu. Normal görünüyor. Sizin açıklık baya büyük ama dikeceği doku çok ince ise tekrar yırtılır diye ya da dikişler alerji yaptığı için açıldıysa doktorlar dikmek istemiyor haklı olarak. Hangi kremi kullanıyorsunuz bana thiocilline çok iyi geldi. Sabah akşam yapıyordum. Ama mümkün olduğu kadar gün içinde açık tutmaya çalışın o zaman daha çabuk iyileşiyor.
Bana krem vermedi rif sürüyorum günde iki kez sonra kapatiyorum böyle yaparak kapanmasini bekliyecegiz baska bisey yapamayiz dediler zaten yuet disinda oldugum icin tekrar gitmem mümkün degil doktorumun demesine göre türkiyede olsam bile tekrar dikiş amıyacakmış böyle kapanır dedi bakalım bekliyoruz

Bana krem vermedi rif sürüyorum günde iki kez sonra kapatiyorum böyle yaparak kapanmasini bekliyecegiz baska bisey yapamayiz dediler zaten yurt disinda oldugum icin tekrar gitmem mümkün degil doktorumun demesine göre türkiyede olsam bile tekrar dikiş atmiyacakmis böyle kapanır dedi bakalım bekliyoruz

Sizinki pansumanla nekadar sürede kapandi acaba

22 Kasım 2023 tarihinde meme büyütme ameliyatı oldum 315 cc protez takıldı. Sonra sağ meme de dikisim açıldı. Tekrar dikis attı doktor şu anda yine açıklık farkettim hafiften akinti da geliyor yarın tekrar kontrole gideceğim. Perşembe günü de iş başı yapacağım başına böyle birsey gelen varmi
Benim de açılmıştı ama dikişlik değildi. Bana rif ampül verdi doktorum. Kullandıkça kabuk bağladı sargı bezini her çektiğimde ise kanadı. Doktor bırakma kurumaz dedi ama ben bıraktım kurudu size tavsiyem dikiş attırmayın. Aynı olay arkadaşımın başına geldi kaz kez dikiş attırdı dikiş atınca doku ölüyormuş. Silikonu gözüküyordu en son Allah sizi kahretsin dedi elini ayağını çekti o kocaman delik bir kaç ay sonra kendi kendine kapandı. İşlem yaptırmayın doktorlara tavsiyem

Benim de açılmıştı ama dikişlik değildi. Bana rif ampül verdi doktorum. Kullandıkça kabuk bağladı sargı bezini her çektiğimde ise kanadı. Doktor bırakma kurumaz dedi ama ben bıraktım kurudu size tavsiyem dikiş attırmayın. Aynı olay arkadaşımın başına geldi kaz kez dikiş attırdı dikiş atınca doku ölüyormuş. Silikonu gözüküyordu en son Allah sizi kahretsin dedi elini ayağını çekti o kocaman delik bir kaç ay sonra kendi kendine kapandı. İşlem yaptırmayın doktorlara
Ah ah işte hatayı dikis attirmakta yaptım ve aynı dediğiniz gibi oldu protez gözüktü ve yeniden ameliyat oldum 1 beden küçüğü takıldı şu anda iyileşmeye calisiyorum. İkinci dikisten sonraki son hali asla kapanmaz dedi protez hava almış kapanmadan sağlıklı olmayabilir dedi.

Eklentiler

• 1000032650.jpg
    1000032650.jpg
    91,2 KB · Görüntüleme: 164
Benim yaklaşık 15 günde kapandı. Ama açıklık çok daha azdı size göre tabi. Antibiyotikli krem kullanıyordum ben ama rif de antibiyotik zaten. Merak etmeyin yumuşak doku hızlı toparlıyor
Banada en gec 15/20 günde kapanir dediler bakalim bekliyorum ins dediginiz gibi hizli toparlama olur yurtdisinda yasiyorum doktorum türkiyede yani daha kötüsü olsa Allah korusun bittim yani🤦‍♀️

Banada en gec 15/20 günde kapanir dediler bakalim bekliyorum ins dediginiz gibi hizli toparlama olur yurtdisinda yasiyorum doktorum türkiyede yani daha kötüsü olsa Allah korusun bittim yani🤦‍♀️
Vallahi içerideki implant gözükmesin sürece içiniz rahat olsun inşallah hepimiz hemen duzeliriz bu ameliyattan 3 4 gün sonra işe gidebilenlere acayip imreniyorum.

Kızlar benim 31. Gün kol germede açılmam oldu hala kapanmadı perişan haldeyim doktorum hiç bir şey vermiyor kendi kendine kapanacak diyor 😩

Cok gecmis olsun ayni sorunu yasiyoruz benimde cildin üstündeki dikislerim acildi amaliyat olali bugün iki hafta oldu ve hala ayni acik durumda gögsüm
Sizin yaranizla ayni benimkide sizinki uzun sadece
31.gün yazmissiniz demekki benide okadar uzun bir süre bekliyor😞
Teşekkür ediyorum sizede çok geçmiş olsun maalesef süreç uzun inşallah bir an önce iyileşiriz

22 Kasım 2023 tarihinde meme büyütme ameliyatı oldum 315 cc protez takıldı. Sonra sağ meme de dikisim açıldı. Tekrar dikis attı doktor şu anda yine açıklık farkettim hafiften akinti da geliyor yarın tekrar kontrole gideceğim. Perşembe günü de iş başı yapacağım başına böyle birsey gelen varmi
Benim meme ucum aşağıda bence yaa zamanla yükselir diyor doktorum ama sanmıyorum ne önerirsiniz?

Benim meme ucum aşağıda bence yaa zamanla yükselir diyor doktorum ama sanmıyorum ne önerirsiniz?
Doktor öyle diyorsa mutlaka vardır bir bildiği inşallah hersey istediğiniz gibi olur bence çok dert edilecek bir durum değil sarkiklik falan yoksa ben napim ahh ahh biri birinden 20 cc küçük:KK43:

X