Gelinlik Ayakkabısı meltemre'nin gelin ayakkabısı

ben çook çok beğenerek aldım umarım sizler de beğenirsiniz kızlaarr :123:
isteyen olursa ayağımdaki halini de ekleyebilirim
:KK69:

burda da genel resimlerimi bulabilirsiniz :123:
http://www.kadinlarkulubu.com/albumler/414134-98291010109829-meltem-emre-meltemre.html

3vi54.jpg

2litr9w.jpg

2zhh0eb.jpg

işte benim ayakkabımdan:))) güle güle diy tatlımmm...
çok zarifler ama dimiiiiiiiiiiii:)))):KK66::KK66::KK66:

çok beğendimmmm:KK69: bende aynısından istiyorum..gerçekten bayıldım..kesinlikle bende aynısını alırdım..hemde hiç düşünmeden..

çok beğendimmmm:KK69: bende aynısından istiyorum..gerçekten bayıldım..kesinlikle bende aynısını alırdım..hemde hiç düşünmeden..

ayy çok kocamaaan teşekkür ederiiim :KK69: umarım daha güzelleri senin olur :123:

merci :KK68: :90:

gerçekten çok şirin bayıldım...:KK69:

çook teşekkür ederiimm :KK69:

işte benim ayakkabımdan:))) güle güle diy tatlımmm...
çok zarifler ama dimiiiiiiiiiiii:)))):KK66::KK66::KK66:

teşekkürler canımm :KK69: hem de nasıll :KK66: hem havalı hem şirin hem şık 3'ü bi arada :KK60:

bayıldım çok şekeerr :KK69:

çok kocamaan teşekkürler :KK69:

güzelmiş. beğendim ama daha sonra giyilme ihtimali az bence

bi arkadaşımın nikahında giydim çok hoş oldu, basit bi elbiseyi çok havalı yaptı :KK69:
bu ay başka bi arkadaşımın nikahında ve bi akrabamın nişanında giyicem :KK9:
ama günlük bişey değil kesinlikle

güzelmiş ama onlarla nasıl oynayacaksın..??:KK50:

teşekkürler :KK69: ama zaten oynamalı bi düğünüm olmadı
sadece nikah ve yemeğim oldu :KK61:
oynamak isteyenler düğünde çeşitli rahat ayakkbılarla değiştiriyor canım :KK42:

ben de yarından itibaren bakmaya başlıycam ayakkabılara, tam olarak bu tarz bir ayakkabı istiyorum:) Çok zarifler

ben de yarından itibaren bakmaya başlıycam ayakkabılara, tam olarak bu tarz bir ayakkabı istiyorum:) Çok zarifler

gercekten cok güzeller :nazar: benim istediklerime cok yakin bir model

süper süper süper..
bayıldım...
çok zevkli bir seçim olmuş..

danteller çok şık duruyor

ne çok olmuş ben siteye girmeyeli, yorumlara cevap vermeyeli :KK17:

hepinize ayrı ayrı, kocaman kocaman teşekkür ediyorum kızlar :KK54: daha güzelleri sizin olsun/olmuştur inşallah :KK16:

çok beğendim bu tarz bi ayakkabı düşünüyordum bi davetimiz için fatihde inşallah siyahını bulabilirim bu modelin allah mutlu mesut etsin sevgiler...

çok romantik bi model :)

eveeett çok tatlı diimiii :KK16: :KK1:

çok beğendim bu tarz bi ayakkabı düşünüyordum bi davetimiz için fatihde inşallah siyahını bulabilirim bu modelin allah mutlu mesut etsin sevgiler...

çok teşekkürler amin.. dikkat etmedim ama dantel modeller çok tuttuğu için siyahı olması gerek. yine de bulamazsanız bana ulaşın size internette gösterebileceğim bir model geldi aklıma yazarken :KK34:

X